Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - robsonm1978 - 17-12-2016

Mi kasa zeszła Z konta i 20 powinien kurier z DHL zawitac z przesyłka.żeby tylko nie przyszła uszkodzona przesylka :-) a raczej steelbook Zjawy :-)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - czuubakka - 17-12-2016

Ja dostałem na drugi dzień sms że paczka będzie 19/12, więc czekam niecierpliwie.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - czuubakka - 19-12-2016

Paczka z amazon.de dotarła, idealnie zapakowana, steelbook w osobnym pudełku+folia zabezpieczająca. Jestem zadowolony.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - robsonm1978 - 19-12-2016

Ja jutro odbierak z punktu odbioru.mam nadzieje ze tez będę zadowolony z zapanowania :-)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - frantic85 - 04-01-2017

Pytanko, będe na dniach zamawiał pierwsze filmy z Zavvi.com, czy jest jakis kupon na pierwsze zakupy?? interresuje mnie pakiet Zabójczej Broni 1-4, dla potwierdzenia czy wszystkie części mają napisy pl??? drugim filmem będzie The Shallows 4K ( róznica miedzy steelem blu tylko 3funty) i czy obie płyty 4K i blu z tego wydania posiadaja napisy pl?? rozumiem że paczki dwie oddzielne przyjdą... :/ z góry dzieki


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - legolas91 - 04-01-2017

Masz 10% rabatu na pierwszy zakup. Wszystkie części zabojczej broni mają lektora i napisy pl.


Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - bartnikp - 04-01-2017

(04-01-2017, 21:14)frantic85 napisał(a):  Pytanko, będe na dniach zamawiał pierwsze filmy z Zavvi.com, czy jest jakis kupon na pierwsze zakupy?? interresuje mnie pakiet Zabójczej Broni 1-4, dla potwierdzenia czy wszystkie części mają napisy pl??? drugim filmem będzie The Shallows 4K ( róznica miedzy steelem blu tylko 3funty) i czy obie płyty 4K i blu z tego wydania posiadaja napisy pl?? rozumiem że paczki dwie oddzielne przyjdą... :/ z góry dzieki

Jest kupon 10%- WELCOME10
Zabójcze mają polskie napisy
Shllows mają polskie napisy (obydwa)
Paczki przyjdą oddzielnie (często się zdaża, że w innych dniach)

pzdr


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mateusz - 04-01-2017

Mała poprawka, kod rabatowy na pierwsze zakupy to: WELCOME.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 04-01-2017

Zavvi w ogóle z nowym rokiem pokasowało wszystkie kody i jest teraz posucha... Sam w przyszłym tyg stworzę chyba nowe konto aby uciułać trochę na rabacie Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 05-01-2017

Ten kod na pierwsze zakupy na .com nie działa już od jakiegoś czasu.
Za to kod powitalny działa (kupowałem tam około pierwszego) na niemieckiej stronie - "Willkommen" Smile