Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 30-08-2017

(09-06-2017, 12:54)Grievous napisał(a):  
(31-05-2017, 14:46)Mefisto napisał(a):  Czy ktoś słyszał wcześniej o firmie Fire-Business z Piotrkowa Trybunalskiego? Pytam, bo dostałem dziś paczkę z ich ostemplowaniem - paczkę zagraniczną, opóźnioną o jakieś dwa tygodnie, także zonk i WTF? Big Grin

Zamówienie złożone w kwietniu przez amazon marketplace na OnlineMusicFilmsGames, przybliżony czas dostarczenia to był jakiś pierwszy tydzień maja. Nic nie przychodzi- pomyślałem, poczekam jeszcze, bo zdarzało się że przez marketplace potrafiło nieco dłużej iść. No ale czerwiec nastał, paczki nie ma, pomyślałem że ktoś podpieprzył mi to ze skrzynki. A więc napisałem do OMFG, bezproblemowo mi zaproponowali wysłanie zastępstwa lub zwrot kasy. Wybrałem zastępstwo - wysłali jakoś na początku tego tygodnia.

A tu przed chwilą mi przyszła zaginiona paczka z ostemplowaniem Fire Business. Raz że... półtora miecha z UK!?!?!?! Dwa że mogłem wybrać zwrot kasy, a nie zastępstwo Sad

Zamówienie złożone 1 sierpnia przez Amazon Marketplace - sprzedawca Revival Books Ltd. Przesyłka przyszła dziś więc nie tak źle jak na Fire-Business, którego to stempel znajduje się na paczce Wink
Gorzej, że udało im się praktycznie doszczętnie zmasakrować slipa, plastikowego amaraya i okładkę...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 04-09-2017

Ktoś chce się zrzucić na slipcovery ze steelbook central? Jutro chcę zamówić, wysyłka 24 funty do podziału.

http://www.steelbookcentral.com/steelbook-slipcovers-13-c.asp


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mister Tadeo - 14-09-2017

Czy jest jakaś osoba na Forum, która mieszka/aktualnie przebywa w UK? Chodzi mi o zakup na hmv.com, który nie wysyła do Polski.
Jeśli tak, to prosiłbym by się odezwała na PW.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 14-09-2017

Zapytaj wolfa Big Grin on ma ludzi na całym Świecie Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 20-09-2017

Mówi się, że amazon ma niezrównaną obsługę klienta, ale niestety dzisiaj się przekonałem, że nie zawsze tak jest. Konkretnie chodzi o francuski amazon.
Najpierw pre-ordera, który miał premierę 13 sierpnia wysłali mi 16-tego. Ok, mówię, zdarza się...
Przesyłka miałem dostać 21-tego, czyli jutro. Dzisiaj z kolei dostaję od nich maila, że zamówienie zostaje anulowane i w ciągu 5-7 dni dostanę zwrot kasy. Więc od razu uderzam do nich WTF i dostaję odpowiedź, że przesyłka została uszkodzona przez kuriera i jeśli wciąż chcę te filmy to żebym sobie je jeszcze raz zamówił. Świetnie, ale aktualnie nie mam żadnej kasy na tej walutowej karcie debetowej więc albo muszę zrobić przelew z innego konta, albo poczekać na ten zwrot kasy od nich.

Na moje pytanie dlaczego przy zaistniałej sytuacji z uszkodzeniem przesyłki nie dali mi opcji wyboru czy mają wysyłać filmy jeszcze raz, najszybszą metodą jaka jest możliwa, czy może chcę zwrot kasy, nie są w stanie udzielić mi wyczerpującej informacji. Ręce opadają.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - vandel - 20-09-2017

Pytanie ile idzie przesyłka z zoom.co.uk?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - wachi40 - 21-09-2017

(20-09-2017, 23:29)vandel napisał(a):  Pytanie ile idzie przesyłka z zoom.co.uk?

Długo , 3-4 tygodnie


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pik - 21-09-2017

(20-09-2017, 22:04)misfit napisał(a):  Mówi się, że amazon ma niezrównaną obsługę klienta, ale niestety dzisiaj się przekonałem, że nie zawsze tak jest. Konkretnie chodzi o francuski amazon.
Najpierw pre-ordera, który miał premierę 13 sierpnia wysłali mi 16-tego. Ok, mówię, zdarza się...
Przesyłka miałem dostać 21-tego, czyli jutro. Dzisiaj z kolei dostaję od nich maila, że zamówienie zostaje anulowane i w ciągu 5-7 dni dostanę zwrot kasy. Więc od razu uderzam do nich WTF i dostaję odpowiedź, że przesyłka została uszkodzona przez kuriera i jeśli wciąż chcę te filmy to żebym sobie je jeszcze raz zamówił. Świetnie, ale aktualnie nie mam żadnej kasy na tej walutowej karcie debetowej więc albo muszę zrobić przelew z innego konta, albo poczekać na ten zwrot kasy od nich.

Miałem taką samą sytuację kilka dni temu z niemieckim amazonem
Filmy były z promocyjnymi cenami, paczka zastała zwrucona do nsdawcy a Ja mogę sobie  je kupić  jeszcze raz ale już  po aktualnych cenach
Coś chyba zaczęli kombinować


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 21-09-2017

Masz na myśli te ostatnie promocje 10 za 50 i 45?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pik - 21-09-2017

Nie trafiłem Preachera za 9 euro