Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 12-11-2017

Pamiętajcie tylko, że "te 3-6 Working Days" w rzeczywistości oznacza tygodnie, a nie dni - przynajmniej dla Polski gdzie przesyłka przechodzi pośrednio przez Fire Business z Piotrkowa Trybunalskiego.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - shaman72 - 12-11-2017

(12-11-2017, 16:38)Mierzwiak napisał(a):  Do Unii Europejskiej, dzisiaj normalnie złożyłem zamówienie. A wybrałeś odpowiedni rodzaj wysyłki z listy? Bo jeśli nie, to masz konflikt z adresem zamówienia, domyślnie wybrana jest darmowa wysyłka na terenie UK.
Mierzwiak miałeś rację, musiałem zmienić rodzaj wysyłki z listy.Dziękuję Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 12-11-2017

Jak ten sklep zoom.co.uk pobiera pieniądze w zamówieniach przedpremierowych? Od razu po złożeniu zamówienia czy tuż przed wysyłką?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 13-11-2017

(12-11-2017, 17:00)shaman72 napisał(a):  
(12-11-2017, 16:38)Mierzwiak napisał(a):  Do Unii Europejskiej, dzisiaj normalnie złożyłem zamówienie. A wybrałeś odpowiedni rodzaj wysyłki z listy? Bo jeśli nie, to masz konflikt z adresem zamówienia, domyślnie wybrana jest darmowa wysyłka na terenie UK.
Mierzwiak miałeś rację, musiałem zmienić rodzaj wysyłki z listy.Dziękuję Wink

Następnym razem na zoom wypróbujcie płatność paypalem i sprawdźcie co się stanie przy wyborze darmowej wysyłki na adres PL Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Gieferg - 13-11-2017

Co się stanie? (nie będę specjalnie zakładał konta żeby sprawdzić Tongue)


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 13-11-2017

Stanie się tyle, że zamówienie zostanie zrealizowane.
Wiem, trochę pachnie cebulą, ale potraktujcie tego tipa jako rekompensatę za bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę względem tego co jest podane na ich stronie.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Grievous - 18-11-2017

Czy tylko mi z koszyka na wszystkich amazonach znikła możliwość podsumowania kosztów (podatek, koszty wysyłki itp.)? Żeby to zobaczyć muszę się przeklikać w zasadzie do samego końca procesu zamawiania, co jest mega upierdliwe. Miałem podobny problem kilka tygodni temu, ale opcja wróciła. Teraz znowu znikło :/

To jest jakiś bug czy Amazon po prostu zdurniał do reszty?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mierzwiak - 18-11-2017

Nigdy nie miałem inaczej jak właśnie podsumowanie na samym końcu.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Grievous - 18-11-2017

Poważnie? Bo ja przez lata miałem możliwość podsumowania kosztów zamówienia w koszyku po prawej stronie, gdzie teraz widnieje tylko przycisk "proceed to checkout/Sign in to turn on 1-Click ordering" :/


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - wachi40 - 18-11-2017

(18-11-2017, 10:47)Grievous napisał(a):  Poważnie? Bo ja przez lata miałem możliwość podsumowania kosztów zamówienia w koszyku po prawej stronie, gdzie teraz widnieje tylko przycisk "proceed to checkout/Sign in to turn on 1-Click ordering" :/

Zawsze tak było że po wciśnięciu proceed to checkout pokazywało sie dopiero kompletne podsumowanie zakupu wraz z kosztami wysyłki , a niżej pokazuje przelicznik
Parę lat już kupuje na Amazonach i nie przypominam sobie żeby było inaczej