Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MovieShelter - 13-11-2014

Mozna zglosic sie do Amazon.ca i poinformowac o pobranym podatku. Znam przypadki ze zwracali te pieniadzeSmile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - NormanS - 13-11-2014

Mam takie pytanie odnośnie ściągania kasy z karty kredytowej. Jak na przykład kupujecie na zavvi to ile Wam liczą za jednego funta? Bo coś mi delikatnie nie pasuje po moich ostatnich zakupach, mimo że już nastąpiła drobna korekta w kwocie zablokowanej, na karcie kredytowej in plus.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 13-11-2014

Różnie, u mnie w Inteligo średnio ściągają o 10-15gr więcej na funcie. Wiadomo też, że różne banki mają swoje przeliczenia.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - NormanS - 13-11-2014

No właśnie mi coś dziwnie dużo ostatnio. Początkowo 5,75 za funta po "korekcie" wyszło 5,64. Trochę dużo ale chyba będzie warto Big Grin


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MoviePsycho - 13-11-2014

Jeszcze przed rokiem £ kosztował poniżej 5 pln. Masakra.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - pred895 - 13-11-2014

(25-10-2014, 13:35)pred895 napisał(a):  Bo pewnie w ogóle go nie wysłali Big Grin
Swego czasu musiałem sam interweniować , w kwestii mojego zamówienia. W promocji z Alien : Isolation mieli mi wysłać za free Steelbooka Aliena 3. Gra zsotała wysłana w dniu premiery, mianowicie Steel przez 3 dni ciągle był w stanie gotowości ( tzn. czekał na dostawę z magazynu). Dziwna sytuacja, gdyż ten sam film cały czas był dostępny na stanie od reki... Po wysłaniu im odpowiedniego meila o treści WTF ?? od razu wysłali mi tego steela , co oznacza że mają tam jeden wielki burdel Tongue

Gryzipiórki z zavvi pomylili się na swoją niekorzyść i blisko po ponad miesiącu znowu wysłali mi tego Aliena 3 za free Smile Zamówienie ciągle widniało na niezrealizowane , więc pewnie z automatu po sprawdzeniu wysłali mi ponownie Smile No cóż pójdzie pod młotek Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - delakha - 13-11-2014

Szkoda, że nie te co mi anulowali... I co, już po wszystkim rzeczywiście?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Marioo - 13-11-2014

Taka ciekawostka: przy wczorajszym zamówieniu na stronie Saturna miałem napisane, że produkt wyśle salon w Krakowie, czyli taki, jaki miałem ustawiony. Po kliknięciu w numer przewozowy paczki, mam info, że towar wyjechał z Warszawy.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 14-11-2014

Tak, wkurwiaj mnie dalej Tongue


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - kliw - 14-11-2014

Nie chcę dalej wkurzać innych, ale właśnie odebrałem przesyłkę od kuriera Thor 3D+2D, Król Lew 3D+2D, Hulk, The Incredible Hulk i Piękna i Bestia z przesyłką kurierską i opłatą za pobraniem 115 zł.