Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 30-06-2018

Ja na swoje zamówienie z francuskiego amazonu wysłane DHL'em czekam już od 18tego i zaczynam powątpiewać, że w ogóle dotrze. . Sad


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mateusz - 30-06-2018

U mnie kilka dni temu zamówienie z Francji DHL dostarczył zgodnie z planem.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 30-06-2018

(30-06-2018, 12:29)meaner napisał(a):  Ja na swoje zamówienie z francuskiego amazonu wysłane DHL'em czekam już od 18tego i zaczynam powątpiewać, że w ogóle dotrze.
Serio , czekasz? Przecież wiadomo , że nie dojdzie


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - misfit - 12-07-2018

(30-06-2018, 09:09)misfit napisał(a):  No nic, w praniu okaże się co to jest te DP

DP okazuje się być Deutsche Post, ale pierwsze skojarzenie było raczej prorocze bo wychodzi na to, że amazon.it mnie wyruchał Wink Dwa tygodnie minęły, a przesyłki ni ma.
No nic, dam im jeszcze czas do końca tygodnia, a później uderzam z reklamacją.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Piotrek P - 15-07-2018

Pozwolę sobie zadać pytanie w sprawie wysyłek z Zooma, a konkretnie tego czym są dostarczane i w jakim czasie powinna dotrzeć przesyłka?
Złożyłem zamówienie 11 czerwca, 12 czerwca zostało wysłane ale po miesiącu nadal ani widu ani słychu. Do tej pory zamawiałem jedynie z Zaavi (przesyłka zajmowała zazwyczaj około 2 tygodni, raz chyba tylko były 3) więc się zaniepokoiłem i do nich napisałem. W odpowiedzi otrzymałem informację, że przesyłka u mnie powinna być po tygodniu, że przepraszają i że wyślą jeszcze raz.
Trochę się zdziwiłem że tak szybko powinna dotrzeć przesyłka (rzeczywiście taka informacja jest też na ich stronie w informacjach o wysyłce), ale trochę mi się nie chce w to wierzyć, więc chciałbym zapytać o Wasze doświadczenia. Przyznam, że nie wertowałem całego tematu (jedynie kilka ostatnich stron) i natrafiłem na informacje, że Wy też czekaliście 2-3 tygodnie na przesyłkę i że była dostarczana zwykłą pocztą. Czy ktoś więcej mógłby to potwierdzić? Czy zdarzyło Wam się że przesyłka z Zooma nie dotarła w ogóle?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 16-07-2018

Było wałkowane mnóstwo razy, poczytaj temat


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Gieferg - 16-07-2018

Zamawiałem raz, czekałem chyba z miesiąc.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Piotrek P - 16-07-2018

(16-07-2018, 00:51)Gieferg napisał(a):  Zamawiałem raz, czekałem chyba z miesiąc.

Dzięki, u mnie ten czas już minął ;( Zobaczymy czy druga przesyłka dojdzie, chyba że jednak odnajdzie się zagubiona pierwsza.

(16-07-2018, 00:18)wolfman napisał(a):  Było wałkowane mnóstwo razy, poczytaj temat

Tak jak napisałem, nie czytałem całego tematu bo trochę ciężko przejrzeć 80 stron tematu, gdzie tak naprawdę interesuje mnie tylko kwestia jednego sklepu. Tu pytanie do administratorów: Może warto byłoby wprowadzić wątki per sklep? Wtedy łatwiej byłoby przejrzeć całość i uniknąć powtarzania tych samych pytań (zwłaszcza, że gdy teraz przeczytałem wypowiedzi sprzed kilku miesięcy ktoś również sugerował, że te pytania już się pojawiały i przydałyby się osobne wątki). Poza tym nie trafiłem (być może nie szukałem wystarczająco długo) nigdzie na odpowiedź czy zdarzyło się komuś, że przesyłka nie dotarła wcale?


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 16-07-2018

(16-07-2018, 21:48)Piotrek P napisał(a):  Tu pytanie do administratorów: Może warto byłoby wprowadzić wątki per sklep?
Po co? Porównywać czekanie na dany towar? Głównie chodzi o przewoźnika z jakiego oni korzystają wysyłając do Polski. Będąc za granicą , nie mam tego problemu. Do Polski idzie to przez Usa, albo Mongolię, lub Afganistan. Najwięcej tego typu pytań jest o Zoom i wysyłkę z Usa. Dwa klepane w kółko pytania.
Lepiej poprawić wyszukiwanie danego kluczowego słowa w wyszukiwarce w danym temacie by wskazywała stronę w danym poście.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Mefisto - 21-07-2018

No proszę: link