Filmozercy.com | Forum
Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. (/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd)



RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pablo0909 - 25-07-2018

Z reklamacją poczekam jeszcze do końca miesiąca, później napiszę do nich. A @wolfman ma rację- olać ich, bo faktycznie, poza jakimiś promocjami (min. dlatego zrobiłem u nich zakup), ceny d..y nie urywają, no i ten transport Undecided Jak pisał @j.jacek- kupiłem u nich, to co faktycznie było niedrogie. Może i czasami warto dopłacić te 5 funtów i mieć spokojny sen Smile


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - zielonooki - 27-07-2018

(25-07-2018, 10:07)misfit napisał(a):  
(25-07-2018, 09:53)wolfman napisał(a):  Przecież wiadomo, że nie dojdzie.
Każda normalna wysyłka z numerem nadania powinna mieć odbicie w rejestrze na stronie , jak nic tam nie dzieje przez 3 dni, w sensie nie pokazują zmiany miejsc przebywania paczki to już wiadomo, że ją coś trafiło i nie dojdzie. Ja od razu piszę i wysyłają ponownie i to expresem. Rekord po ok dwóch dniach miałem filmy.

Cierpliwy jestem, poczekam do końca miesiąca z reklamacją. Nie ma żadnego numeru nadania, to była przesyłka nierejestrowana i nawet nie wysyłana bezpośrednio przez amazona lecz sprzedawcę OnlineMusicFilmsGames.
A z zoom ostatnią przesyłkę dostałem nie za pośrednictwem Fire-Business, ale Świat Przesyłek z Nysy. Ale szybkościowo i tak wyszło podobnie czyli ok. 3-4 tygodnie.

Mam dokłądnie to samo z zakupami u OnlineMusicFilmsGames na Amazonie.
Przesyłki albo docierają po około 5 tygodniach, albo... wcale. Właśnie jestem na etapie reklamowania zamówienia z początku czerwca(!) (tak, tyle czekałem...) a 3 kolejne przesyłki są jeszcze w drodze (załamka  Huh  )


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 01-08-2018

Z tego co widzę na Amazon uk Predator 4k  trylogia jest najtaniej, czy oni mi to też wyślą jak zavvi dziś , lub jutro? Nie kupowałem tam od lat nic w preorderze.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Pablo0909 - 01-08-2018

(01-08-2018, 14:54)wolfman napisał(a):  Z tego co widzę na Amazon uk Predator 4k  trylogia jest najtaniej, czy oni mi to też wyślą jak zavvi dziś , lub jutro? Nie kupowałem tam od lat nic w preorderze.

Jeśli preorder, to nie. Też kupuję niektóre pozycje w preorder, na Amazonie, ale wysyłane są w dniu premiery.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 01-08-2018

Czyli nie tak jak Zavvi, który wysyła 5 dni przed premierą Sad


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - MasterThief - 01-08-2018

Nie robię w ogóle pre-orderów na Amazonie - swego czasu do takiego zamówienia wybrałem opcję dostawy Expedited, wysłali zwykłym standardem. Za drugim czy trzecim razem stwierdziłem, że więcej nie zamówię nic przedpremierowo tam skoro nie ogarniają takich zamówień Wink


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - laware - 01-08-2018

Wiecie jaki przewoźnik dostarcza zamówienia z Amazon.it?
Pytam o to bo moje ostatnie zamówienie z Amazon.co.uk zostało wysłane przez Royal Mail... I czekam...


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - Wolfman - 01-08-2018

Różnie, w zależności od przedmiotu, może to być kurier, albo nawet poczta w końcowej fazie. Jeśli od czasu wysłania minęło więcej jak 5-6 dni to powinieneś pisać do nich. Zwłaszcza jak na stronie ma aktualizacji co do miejsca pobytu przesyłki


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - meaner - 01-08-2018

(01-08-2018, 18:15)laware napisał(a):  Wiecie jaki przewoźnik dostarcza zamówienia z Amazon.it?
Pytam o to bo moje ostatnie zamówienie z Amazon.co.uk zostało wysłane przez Royal Mail... I czekam...

Masz numer przesyłki? Jeśli tak to sprawdź sobie na stronie Royal Mail gdzie aktualnie się znajduje.

Ja ostatnio czekałem doprawdy tylko 6 dni ale nie miałem paczki jak i żadnej wiadomości gdzie paczka jest. Na stronie poczty polskiej nic nie znajdowało a paczka czekała na mnie w punkcie GLS. Tylko, że nie miałem żadnego awiza czy telefonu od kuriera. Gdybym jej nie znalazł na stronie gls to pewnie poszedł by zwrot do nadawcy.


RE: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd. - laware - 01-08-2018

No właśnie wysłali to jako przesyłkę nierejstrowaną 21 lipca. Przewidywana data dostawy to był 31 lipca... I teraz nie wiem czy już do nich pisać czy jeszcze czekać?