Filmozercy.com | Forum
Danus- skromna kolekcja. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Danus- skromna kolekcja. (/watek-danus-skromna-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 08-08-2020

Cytat:Jak obejrzałem Predatora UHE to stwierdziłem, że to wierutne bzdury bo obraz był w cholerę lepszy niż jakiekolwiek wydanie DVD.

AKurat w tym przypadku DVD jest lepsze z tej prostej przyczyny, że w ogóle da się je oglądać Tongue


RE: Danus- skromna kolekcja. - Juby - 08-08-2020

Uważam swój czas za zbyt cenny, żeby go tracić na robienie upgrades z DVD do Blu-ray (które pomijając wyższą rozdzielczość wygląda tak samo jak DVD). Ale to tylko ja, najwyraźniej Danus ma inaczej. Smile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 16-09-2020

Ostatnie zakupy:
[Obrazek: 036295fdbe040257.jpg]


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 26-09-2020

Update nastawiony glownie na upgrade tytulow ktore posiadam na DVD do lepszego standardu w tym przypadku wszystko udalo sie kupic na UHD.
[Obrazek: 38a8235f39c915e3.jpg]


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 13-10-2020

Zakupki:
[Obrazek: eb45ed164772d53f.jpg]


RE: Danus- skromna kolekcja. - Juby - 13-10-2020

Terminator 2 na UHD? Ten upscal skopanego Blu ze znikomym HDR, którego w recenzjach nazywano najgorzej wydanym filmem w 4K? Nie lepiej było odezwać się do Gieferga po lepszą wersję? Big Grin


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 13-10-2020

Widzisz ja czytalem inne opinnie, ze mimo iz to nie jest najlepszy remaster jaki moznaby dostac na tym formacie to i tak to najlepiej wygladajacy Terminator 2 na nosnikach fizycznych. Wersje Gieferga mam w dupie bo po pierwsze zbieram oryginalne plyty a nie jakies pirackie przerobki a po drugie nie wiem czy to jest dobra wersja. Opinia Gieferga tez mnie malo interesuje. Tego Termka jak zobacze na swoim OLEDzie to stwierdze, czy jest dobrze czy nie.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Juby - 13-10-2020

"Najlepiej wyglądający T2 na nośnikach fizycznych" świadczy jedynie o tym, że wszystkie pozostałe są jeszcze bardziej skopane. Tongue

No to masz drugą opinię o wersji, którą dysponuje Gieferg. Lepiej wyglądającego T2 nie ma i choć mam już tv pod 4K, to płacić za tę skopaną wersję nie zamierzam. Jeśli zbierasz tylko oryginalne płyty, to powodzenia z powtórkami True Lies i Otchłani na DVD, bo innej wersji raczej nie doczekamy. Smile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 13-10-2020

Juby napisał(a):No to masz drugą opinię o wersji, którą dysponuje Gieferg. Lepiej wyglądającego T2 nie ma
Heh, jednak się przekonałeś Smile
Cytat:Wersje Gieferga mam w dupie
Uściślijmy, to nie jest wersja Gieferga tylko niejakiego Sanjuro_61 Smile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Juby - 14-10-2020

A co się miałem nie przekonać? Po screenshotach nie byłem zachwycony, bo poprawianie kolorystyki w domowych warunkach nie wyjdzie tak dobrze, jak profesjonalne i mimo wszystko autor korzystał z remastera, który był spłaszczoną wersją 3D (już pisałem, że dostrzegałem ingerencję w obrazie, jak oddzielone od tła włosy Arniego na motorze, nawet jeśli to detal wyłącznie dla czujnego oka), ale w ruchu nic do tej wersji nie ma nawet startu! Puszczona na odpowiednim sprzęcie (jak mój nowy Sony Smile) wygląda baaardzo dobrze i mimo tego, że 11 m-cy temu pisałem, że zostaje przy DVD i pewnie kolejną powtórkę strzelę sobie dopiero za kilka lat (i to w wersji rozszrzonej), to już wiem, że ponowny seans nastąpi znacznie szybciej i w końcu w full HD.