Filmozercy.com | Forum
Danus- skromna kolekcja. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Danus- skromna kolekcja. (/watek-danus-skromna-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 09-11-2020

Nie ma to jak kupować wciąż i wciąż na nowo filmy które się ocenia na ile 2/10? 1/10?
Owszem, też mam parę takich ścierw w kolekcji (w tym Last Knight), ale żadne nigdy nie dostało żadnego upgrade'u.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 09-11-2020

Zdajesz sobie sprawę, że można kupować filmy nie tylko dla siebie?


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 09-11-2020

Taa, bo to na pewno dzieciakom jest bardzo potrzebne do szczęścia to 4K. A może żona jest fanką Transformers?

btw, nigdy nie kupiłem z myślą o córce filmu, który uważam za gówniany. Co do Transformers, lubi "Bumblebee" i animowany The Movie - obejrzała też 1-3, jako tako podobała się tylko dwójka, ale bez szału, na 1 i 3 się nudziła i kolejnych już nie chciała oglądać.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Juby - 09-11-2020

Ja sobie nie zdaję sprawy. Tzn. zdaję, bo kupuję filmy jako prezenty np. dla braci, albo narzeczonej, ale to nie do mojej kolekcji (więc tu bym się nie chwalił) i nie filmy, które mi się nie podobały. A jeżeli już wrzucę fotki z update'm swojej kolekcji, w tym filmy kupione z myślą o drugiej połówce, to na pewno tylko raz. Jeśli kupię jej coś na DVD, to na pewno nie kupię jej tego ponownie (jak będzie chciała lepszy obraz, sama sobie kupi i nawet nie pozwoli mi na taki blupgrade).

Danus i jego wątek tutaj to taki LOL, jakiego spotykam tylko na forach Mateusza. Dlatego je odwiedzam. Smile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 10-11-2020

(09-11-2020, 23:21)Gieferg napisał(a):  Taa, bo to na pewno dzieciakom jest bardzo potrzebne do szczęścia to 4K. A może żona jest fanką Transformers?

btw, nigdy nie kupiłem z myślą o córce filmu, który uważam za gówniany. Co do Transformers, lubi "Bumblebee" i animowany The Movie - obejrzała też 1-3, jako tako podobała się tylko dwójka, ale bez szału, na 1 i 3 się nudziła i kolejnych już nie chciała oglądać.
Jedno wielkie LOL. Jak niejednokrotnie wspominalem syn jest fanem Transformers to i dolaczylem wszystkie filmy do kolekcji z racji opinni, ze to zajebista pokazowka mozliwosci UHD.
Dzieki jednak Gieferg, ze mnie uświadomiłeś. Wiem juz ze robie zle bo ty nie kupujesz filmow z mysla o dzieciach to i ja nie bedeSmile
Bo w sumie po co im to 4K do szczescia. Tak powiedzial GiefiergSmile

Juby chcialbym poznac przyczyne twojego LOL na moja kolekcjeSmile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 10-11-2020

Tym się różnimy, że ja tego co uważam za gówno własnemu dziecku nie serwuję Smile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 10-11-2020

Widzisz ja takim tyranem nie jestem. Moje dziecko lubi to ma, zwlaszcza jak jest okazja kupic w dobrej cenie.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Wolfman - 10-11-2020

No i jeszcze sobie wyobraź biedne dziecko katowane jedyną słuszną ścieżką dźwiękową.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Juby - 10-11-2020

(10-11-2020, 01:17)Danus napisał(a):  Juby chcialbym poznac przyczyne twojego LOL na moja kolekcjeSmile

Nie wynika to z dyskusji powyżej? Tłumacząc się dziećmi i ich gustem, kupujesz filmy, których jak twierdzisz nie cierpisz, i to nie jeden raz (bo to bym jeszcze zrozumiał, mi rodzice też kupili na VHS Batmany, choć sami za nim przepadali), ale ty zrobiłeś blupgrade, a teraz nawet 4K-upgrade! Rolleyes Ile lat mają twoje pociechy? Wiedzą w ogóle jaka jest różnica między full HD, a 4K? Dostrzegają zmianę? = LOL

Do tego wymienianie wszystkiego jak leci z DVD na Blu-ray, nawet gdy zmiana nie jest warta świeczki (np. Mumie) i nazywanie swojej kolekcji "skromną", choć chyba tylko w ostatnim miesiącu kupiłeś ze 30 filmów. Nadążasz je w ogóle oglądać?

Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać jak mało ludzie mają szacunku do własnego czasu, pieniędzy i miejsca na półkach, w imię kolejnych i kolejnych zakupów. Wczoraj przed snem napisałem komentarz tutaj, a potem zajrzałem jeszcze do tematu Wolfmana - ręce mi opadły (zbieranie metalowych pudełek na filmy i płyt winylowych bez posiadania gramofonu). Ale to jeszcze nic, na KOMIKSpec Mateusza są jeszcze więksi zakupoholicy, czytanie tamtego forum to dopiero kopalnia ciekawych przypadków. Smile


RE: Danus- skromna kolekcja. - MasterThief - 10-11-2020

Ciekawe kto mu taką cenę dał Big Grin