Filmozercy.com | Forum
Danus- skromna kolekcja. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Danus- skromna kolekcja. (/watek-danus-skromna-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 10-11-2020

Danus napisał(a):zazdrosne pekajace dupy Jubego czy Gieferga.
Wyjaśnisz czego konkretnie miałbym ci zazdrościć? Smile

Mam na półce praktycznie wszystkie filmy jakie chciałbym na niej mieć (no dobra, Greystoke z Lambertem jeszcze brakuje, może wkrótce uzupełnię) i nie zamieniłbym swojej kolekcji na żadną inną. Nowości na które czekam w tym roku nie będzie, więc filmy kupuję tylko sporadycznie i przerzuciłem się na uzupełnianie braków na półkach z muzyką i komiksami, nie robię upgrade'ów BD->4K bo nie widzę takiej potrzeby (poza tym przy płytach 4K nie miałbym jak skorzystać ze zgromadzonej na przestrzeni lat kolekcji ścieżek lektorskich co mnie dodatkowo zniechęca). A zazdrość odzywa się u mnie tylko w jednej sytuacji - gdy ktoś ze znajomych wejdzie na jakiś tatrzański szczyt na którym nie byłem i na który nie mam się z kim wybrać. Poza tym to uczucie jest mi obce.

Cytat:Dyskusja dyskusja, ale wytykac komus, ze za duzo wydaje pieniedzy na filmy, za duzo czasu poswieca na to, czy za duzo miejsca na polce to zajmie to jakies kompletne niezrozumienie idei tego forum.
To akurat Juby, ja się po prostu zastanawiam co kieruje ludźmi, którzy kupują po raz trzeci film, który uznają za denny i dlaczego puszczają takie filmy swoim dzieciom Wink
No ale w przypadku tej serii wiem, że sytuacja jest dość specyficzna (patrz cytaty w poprzednim poście). Wygląda na to, że TF uznajesz mimo wszystko za jakiś rodzaj guilty pleasure. Am I right, or am I right?


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 10-11-2020

Oczywiscie, że Guilty Pleasure.
Zresztą cytaty z moich krotkich opinni to co maja tutaj pokazac. Tak, kilka lat temu po wyjsciu z kina filmy mi się niesamowicie podobaly. Przesadzasz tez z twierdzeniem, ze uwazam wszystkie te filmy za denne. Owszem AofE takie jest 2/10, ale reszta to takie 5-6/10(ROTF), 6/10(DTM, TLK) i 7 moze 8/10 dla pierwszej czesci.
Nie wiem dlaczego sie tlumacze, ale ok ostatni raz.
Ja mojemu synowi nie puszczam filmow ktore uwazam za denne, sam je oglada jesli lubi. Druga sprawa byla ciekawosc jak te wizualne perelki wygladaja na UHD i nie zaluje ani zlotowki. Transformery beda teraz sluzyc jako demowki mozliwosci formatu UHD. Jak narazie przejzalem sobie scenami DOTM i TLK, to jest istna orgia dla oczu- po prostu cos pieknego jak moze wygladac film.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 10-11-2020

No to akurat oczywiste, Bay zawsze dobrze wygląda Smile
Cytat:Nie wiem dlaczego sie tlumacze
Ujmijmy to tak - rozwiewasz wątpliwości Smile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 10-11-2020

Zresztą szal zakupowy w moim przypadku juz sie zakończył. W tym roku czekam tylko na Chernobyl w steelu, Tremorsy od Arrow i Wladca Pierscieni na UHDSmile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Juby - 10-11-2020

Nie rozumiem czego miałbym być zazdrosny. Mam oba podobające mi się filmy Transformers w zadowalającej mnie wersji i nie chciałbym nic więcej w tym temacie. A jeśli chcę kupić jakieś filmy i jest okazja, to je kupuję.

I nic nikomu nie wypominam, a jedynie - co już pisałem - wyraziłem swoje zdziwienie. Do tego również służą fora dyskusyjne, do wyrażania opinii. Już się chowam do swojej groty i nie przeszkadzam.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 25-11-2020

Dzisiaj dotarl steelbook z polskiej dystrybucji.
Steel na zywo prezentuje sie znakomicie, jest matowy co dla mnie jest dodatkowym plusem.
Oczywiscie serial kozacki wiec warto miec w kolekcji.
[Obrazek: 4af81726bf417d71.jpg]
[Obrazek: be0445eab7acda91.jpg]
[Obrazek: 582a231a5a6b7051.jpg]
[Obrazek: b549e5be2b6df797.jpg]


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 25-11-2020

Fajny, ale coś im się z tytułem na grzbiecie popieprzyło.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Mefisto - 25-11-2020

Skond i za yle?


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 25-11-2020

Gieferg, co jest nie tak z tytulem na grzbiecie bo nie bardzo rozumiem do czego pijesz.

@Mefisto
Bluedvd za 129 zl.


RE: Danus- skromna kolekcja. - prodarek - 25-11-2020

Ogólnie to tak z 99% filmów jest pisanych z góry na dół a tu jest odwrotnie.