Filmozercy.com | Forum
Danus- skromna kolekcja. - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Danus- skromna kolekcja. (/watek-danus-skromna-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Danus- skromna kolekcja. - Mefisto - 04-06-2020

Uuuu, świnka Pepa - ambitnie, ambitnie Big Grin


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 04-06-2020

Za dużo wolnej przestrzeni nad filmami na niektórych półkach jak dla mnie. Miałem kiedyś podobny regał i strasznie mnie to irytowało.
Komiksy Transformers odpuściłeś, czy fotka nieaktualna? Ja sobie dałem spokój po 24-tym (od początku tak planowałem).

- "Czas apokalipsy" widzę (też mam), to teraz ponoć rarytas.
- Tak swoją drogą - Predator 2 na UHD wygląda o niebo lepiej niż na wygładzonym (nie tak jak UHE ale dość mocno) BD, które ma do tego poważne problemy z kompresją w końcowych scenach na statku predzia.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Mefisto - 04-06-2020

(04-06-2020, 18:31)Gieferg napisał(a):  Za dużo wolnej przestrzeni nad filmami na niektórych półkach jak dla mnie. Miałem kiedyś podobny regał i strasznie mnie to irytowało.

Można ustawić drugi rząd filmów Smile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 04-06-2020

Mefisto:
Lubie Pepe, co zrobiszSmile

Gieferg:
Powoli konczy mi sie miejsce na filmy wiec pewnie bede dokładał półki
Komiksy Transformers caly czas mi przychodza. To jest aktualny stan, ostatnie dwa przyszly mi przedwczoraj. Jakos dziwnie mi przychodza.
Co do Predatora 2. Wystarczy mi BD, bo zwyczajnie ten film nie jest wart tego by go upgredowac, wart by stal na polce, ale nie w musi byc w najlepszej dostepnej jakosci.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Marioo - 04-06-2020

Te kosmiczne pojazdy to są jakieś oficjalne zestawy Lego?


RE: Danus- skromna kolekcja. - Juby - 04-06-2020

Predator 2 jest zajebisty, niewiele gorszy od jedynki. Po przesiadce na UHD, planuję kupno obu części, choć widzę, że ceny są kosmiczne.

A co do fotek - czyli białe regały stoją u ciebie przy szarych ścianach...
[Obrazek: giphy_137757_l.gif]

No u mnie będzie to wyglądać zupełnie inaczej. Wink


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 04-06-2020

(04-06-2020, 19:12)Marioo napisał(a):  Te kosmiczne pojazdy to są jakieś oficjalne zestawy Lego?

Tak to zestawy Lego z serii Ideas
Juby moze tego nie widac, uwierz pasuje bardzo do tych scianSmile
Dla mnie Predator 2 to najlepszy sequel ze wszystkich ale nie ma startu do jedynki. Sory ale nie.


RE: Danus- skromna kolekcja. - Juby - 04-06-2020

No do jedynki nie ma startu, bo przegrywa z nią brakiem tajemnicy. Pierwsza część dzięki temu ma długo budowany suspens, w dwójce od początku wiadomo, że to Predator, jak wygląda, itd. więc od razu jest trochę mniej tajemniczo = mniej fajnie. Ale to wciąż bdb akcyjniak sci-fi z zajebistym głównym bohaterem.

Nie mówię, że to nie pasuje, po prostu nie lubię jednolicie białych mebli, a jeśli już, to widziałbym je przy ciemnej ścianie, dla kontrastu. Na fotkach nie wygląda to źle. Mogło być gorzej, np. białe szafki przy białych ścianach. Tongue


RE: Danus- skromna kolekcja. - Danus - 04-06-2020

Juby, kontrast jest dzieki meblom RTV, te sa czarneSmile


RE: Danus- skromna kolekcja. - Gieferg - 04-06-2020

Cytat:Predator 2 jest zajebisty, niewiele gorszy od jedynki.
O ile w ogóle.
Cytat: bo przegrywa z nią brakiem tajemnicy.
Bez znaczenia przy każdym seansie prócz pierwszego.
Cytat:Po przesiadce na UHD, planuję kupno obu części, choć widzę, że ceny są kosmiczne.
I może być jeszcze gorzej - Disney, you know?

Cytat:Komiksy Transformers caly czas mi przychodza. To jest aktualny stan, ostatnie dwa przyszly mi przedwczoraj.

A kiedy zacząłeś? Bo 25 miałbym w styczniu jakbym nie zrezygnował.