Filmozercy.com | Forum
Mad Max: Fury Road - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: O filmach i serialach (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-filmach-i-serialach)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy--13)
+--- Wątek: Mad Max: Fury Road (/watek-mad-max-fury-road)

Strony: 1 2 3 4


Mad Max: Fury Road - faccalto - 11-12-2014

Zwiastun zdecydowanie efektowny, ale zobaczymy co dalej. Czekacie na ten reboot?







RE: Mad Max: Fury Road - Lukob - 11-12-2014

Zdecydowanie za efekciarski. Przerost formy nad treścią. Chyba już jestem na to za stary więc nie.  Smile
Dla mnie Mad Max zaczyna się i kończy na Melu Gibsonie. Nie poprawia się ideału koniec kropka.


RE: Mad Max: Fury Road - Gieferg - 11-12-2014

Cytat:Czekacie na ten reboot?

O ile mi wiadomo, to jest sequel.
Chętnie obejrzę, z filmów z Gibsonem lubię tylko drugi, ale też nie jakoś szczególnie, więc liczę na to, że nowy będzie lepszy.


RE: Mad Max: Fury Road - Nakf - 11-12-2014

Niestety na razie wszystko wskazuje na to, że Miller podszedł do tematu po bożemu i szykuje się powtórka z dwójki, tj. uganianie się bandy pedziów za Maxem, tym razem w wersji teal&orange Tongue Osobiście wolałbym żeby nowy Mad Max skręcił w stronę Fallouta (bardziej rozbudowany świat, nowe postaci, czarny humor, etc.), a nie jechał na nostalgii i schematach sprzed 30 lat.

Póki co hajpu nie ma, ale jestem zainteresowany, może nawet zobaczę go w kinie, jeżeli recenzje będą pozytywne.


RE: Mad Max: Fury Road - Kapitan_kusiak - 12-12-2014

To ja ze swojej strony dodam, że uwielbiam pierwsze 2 części Mad Maxa z Gibsonem ale i tak dla mnie Mad Max: Fury road to chyba nr 1 do obejrzenia w 2015. Czekam z niecierpliwością. Smile


RE: Mad Max: Fury Road - Regis - 12-12-2014

Film ma 150$ budżetu i to widać. Wygląda na to że ma to być typowy blockbuster bazujący na efektach a czerpiący z nostalgii ludzi lubiących starego Max'a.

Mimo wszystko film może być przyjemną rozrywką, szczególnie w kinie.


RE: Mad Max: Fury Road - Gieferg - 12-12-2014

Cytat:Film ma 150$ budżetu i to widać.
Dla mnie wygląda jednak na trochę więcej niż 150 dolców Tongue


RE: Mad Max: Fury Road - Regis - 12-12-2014

(12-12-2014, 14:47)Gieferg napisał(a):  
Cytat:Film ma 150$ budżetu i to widać.
Dla mnie wygląda jednak na trochę więcej niż 150 dolców Tongue

No tak 150mln$ zjadło mi "mln"... to budżet Thora - więc miło dla oka będzie na pewno


RE: Mad Max: Fury Road - Gieferg - 12-12-2014

Po zwiastunach wygląda na to, że będzie, więc pewnie będzie. Po samym budżecie wnioskować nie ma co, bo czwarta część Piratów z Karaibów niby miała 200 baniek, a w warstwie wizualnej nie ma nic do zaoferowania.


RE: Mad Max: Fury Road - Regis - 12-12-2014

(12-12-2014, 16:57)Gieferg napisał(a):  Po zwiastunach wygląda na to, że będzie, więc pewnie będzie. Po samym budżecie wnioskować nie ma co, bo czwarta część Piratów z Karaibów niby miała 200 baniek, a w warstwie wizualnej nie ma nic do zaoferowania.


Bo 56 mln $ dostał ponoć sam Deep , a przecież w filmie zagrała tez Penelope Cruz i inni znani aktorzy. Do tego muzyka Zimmera i myślę że na resztę została stówka