Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Plicha - 07-11-2019

hmm...odebrałem z Empiku/Mediamarkt blisko 20 steelbokow i zawsze bylo ok. Teraz z Amazonu 3 pierwsze steelbooki w roznych zamowieniach z promocji i kazdy albo obity albo zdrapana farba na rogach. Czy ja mam pecha czy Amazon w promocjach pozbywa sie minimalnie uszkodzonych szrotów?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - truvneeck - 07-11-2019

(07-11-2019, 11:35)Plicha napisał(a):  Czy ja mam pecha czy Amazon w promocjach pozbywa sie minimalnie uszkodzonych szrotów?

Na promocji zwykle lądują resztki magazynowe i zwroty Wink plastik więcej znosi, więc nie dziw się, że akurat przecenione puszki przychodzą "nadgryzione". Jak chcesz dostać w nienaruszonym stanie, to nie ma co czekać na super-przeceny, niestety. (oczywiście to nie jest reguła, ale prawdopodobieństwo, że wysyłają Ci ostatnią sztukę, którą ktoś zrzucił z półki i nadepnął jest zdecydowanie większe).


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - prodarek - 07-11-2019

I pudełko zawsze samemu można sobie zamienić Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Plicha - 07-11-2019

@truvneeck, dziekuje za wyjasnienia to faktycznie w tym wypadku ma sens. No nic, mówi się trudno. Zaryzykuję zgłoszenie i prośbe o wymiane, zobaczymy co się stanie Wink

P.S. Kilka osób zamawiało ostatnio z FR Aliena 4K, u mnie sztuka z (małym) wgnieceniem, a jak u Was? HAL9000 pamiętam zamawiał tez Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - HAL 9000 - 07-11-2019

(07-11-2019, 12:06)Plicha napisał(a):  P.S. Kilka osób zamawiało ostatnio z FR Aliena 4K, u mnie sztuka z (małym) wgnieceniem, a jak u Was? HAL9000 pamiętam zamawiał tez Smile

U mnie sytuacja wygląda tak, że DHL pomylił paczki i dostałem jakieś "eurozasłony" zamiast filmu - natychmiast oddałem paczkę kurierowi i jestem w trakcie wyjaśniania sprawy. Amazon wysłał już drugi egzemplarz ale każe mi wydrukować etykietę zwrotną na paczkę, którą już dawno oddałem Big Grin
Nie jest to niestety pierwszy przypadek kiedy DHL myli przesyłki i z tego powodu niemiecki amazon wysyła mi już Pocztą Polską. Widocznie w Szczecinie (DHL) działa jakiś filmożerca Big Grin

Co do steelbooków to miałem kilka rozwalonych ale z włoskiego amazonu - reklamowałem i otrzymałem dobre.
Jak dojdzie "Alien" to dam znać w jakim jest stanie Smile


Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - vandel - 07-11-2019

Mi za to z Amazonu fr utknęła przesyłka w Niemczech ciekawe czy dojdzie. Potem dogadać się z zabojadami będzie ciężko bo wykorzystałem 10 euro kupon zniżki

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 07-11-2019

vandel - witaj w klubie. 02.11 paczka wyszła z Schkeuditz, Sachsen DE i gdzieś wsiąkła.

Co do poobijanych steelów to pewnie głównie kwestia zabezpieczenia, a raczej jego braku. Pod tym względem steelbooki z zavvi to dużo pewniejsza opcja.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Plicha - 07-11-2019

No właśnie mnie to tez dobija, ale to różnie jest, nie jestem pewien czy te uszkodzenia to w transporcie powstają, raczej jest tak jak mówi @truvneeck, wyprzedaż zwrotów czy po wypadkach na magazynie. Wrzucają w tekturową kopertę i niby nie ma uszkodzeń na kopercie, a steelbook poobdzierany, od tekturki by sie nie obdarł. Druga sprawa, że często są pakowana w te cieniutkie delikatne stretche, a nie grube folie jak u nas polskie wydania. Te grube folie naprawde potrafią zabezpieczyć przed porysowaniem.
Mnie tam bawi jak mediamarkt wysyła amaray za 10zł opakowany w bąble tak grubo, że przesyłka ma ok 20cm wysokości, serio Smile Ale sposób zabezpieczenia przesyłek u Amazona jest naprawdę kiepski, czytaj zerowy.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Dziel - 07-11-2019

Ja jeszcze nie miałem takiego przypadku żeby przyszedł do mnie uszkodzony steelbook a zamówiłem już prawie 20 z amazonów i zavvi.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - vandel - 07-11-2019

(07-11-2019, 15:08)misfit napisał(a):  vandel - witaj w klubie. 02.11 paczka wyszła z Schkeuditz, Sachsen DE i gdzieś wsiąkła.

Co do poobijanych steelów to pewnie głównie kwestia zabezpieczenia, a raczej jego braku. Pod tym względem steelbooki z zavvi to dużo pewniejsza opcja.
Dokładnie tak samo

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka