Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Pablo0909 - 22-03-2020

Musieli to na dniach zrobić, bo jeszcze w ubiegłą niedzielę miałem wysłany film, w piątek kurier DPD go dostarczył. No nic, trochę kasy zostanie w portfelu na zakupy w późniejszym czasie Wink


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 23-03-2020

Na francuskim amazonie wszystkie filmy które miałem w koszyku od dziś nagle są niedostępne. Z pewnością jest to działanie celowe bo nawet przedremierowy steel Gladiatora w 4K jest nie do zamówienia.

Podejrzewam, że reszta europejskich amazonów na dniach może zrobić to samo.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - paniron - 23-03-2020

Amazon skupia się teraz na produktach "bardziej potrzebnych" w związku z virusem. Reszta schodzi na dalszy plan. Ja nawet mając wykupiony prime muszę czekać kilka dni/tygodni na przesyłkę...


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Pablo0909 - 23-03-2020

Ok, można poczekać, ale w USA w ogóle nie można zamówić Confused


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Kirek - 28-03-2020

(28-03-2020, 11:19)laware napisał(a):  To my - Us 4K za 9,99GBP
Podobno na płycie 4k pl wersja.
ttps://www.amazon.co.uk/Us-Ultra-Blu-ray-Region-Free/dp/B07PDT1MC5/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=us+4k&qid=1585390711&sr=8-1
W filmoskopie mamy potwierdzenie PL więc słowo podobno jest zbędne Smile
http://filmozercy.com/filmoskop/edition/2982400


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - laware - 30-03-2020

(28-03-2020, 12:00)Kirek napisał(a):  
(28-03-2020, 11:19)laware napisał(a):  To my - Us 4K za 9,99GBP
Podobno na płycie 4k pl wersja.
ttps://www.amazon.co.uk/Us-Ultra-Blu-ray-Region-Free/dp/B07PDT1MC5/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=us+4k&qid=1585390711&sr=8-1
W filmoskopie mamy potwierdzenie PL więc słowo podobno jest zbędne Smile
http://filmozercy.com/filmoskop/edition/2982400

Dziękuję za info! Właśnie szukałem tej informacji w FS i wyszukiwarka nie znajdowała mi tego filmu :/


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - Glaeken - 03-04-2020

Na amazon.co.uk coraz częściej nie da się zamówić niektórych produktów (w moim przypadku dwie rożne książki typu making of...) mimo iż są na stanie - na etapie wybierania adresu podczas zamówienia system prosi o inny adres wysyłki bo nie da się wysłać do Polski (mimo iż normalnie jak najbardziej się da!). Kontakt z obsługą klienta wyjaśnił sprawę: jest to spowodowane tym, że niektóre towary są na stanie w magazynach z których nie wolno wysyłać towarów ze względu na obowiązujące restrykcje. Tego nie widać z poziomu klienta niestety.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - CivilWar - 03-04-2020

(03-04-2020, 13:25)Glaeken napisał(a):  Na amazon.co.uk coraz częściej nie da się zamówić niektórych produktów (w moim przypadku dwie rożne książki typu making of...) mimo iż są na stanie - na etapie wybierania adresu podczas zamówienia system prosi o inny adres wysyłki bo nie da się wysłać do Polski (mimo iż normalnie jak najbardziej się da!). Kontakt z obsługą klienta wyjaśnił sprawę: jest to spowodowane tym, że niektóre towary są na stanie w magazynach z których nie wolno wysyłać towarów ze względu na obowiązujące restrykcje. Tego nie widać z poziomu klienta niestety.

Dokładnie to samo chcę od wczoraj zrobić i kupić "The Art of Game of Thrones Hardcover" - bo cena jest bardzo atrakcyjna. W takim razie powinni po prostu nie wystawiać na sprzedaż tych przedmiotów, których nie mogą wysłać, bo mają w magazynach, z których korzystać nie mogą.
Też właśnie piszę z obsługą poprzez chat.

Czyli niestety już sobie nie zamówimy Undecided


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - Dziel - 03-04-2020

Na Zavvi do 5.04 działa kod 20ZAVVI100 na 20£ zniżki przy zakupach za 100£. Jedynak nie wszystkie filmy się kwalifikują trzeba sprawdzać. Natomiast po wpisaniu kodu ACFREE pisze o darmowej dostawie ale przy realizacji zamówienia wychodzi 2£ za wysyłkę. Zawsze jednak to coś taniej Wink


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - Glaeken - 03-04-2020

(03-04-2020, 14:26)CivilWar napisał(a):  Dokładnie to samo chcę od wczoraj zrobić i kupić "The Art of Game of Thrones Hardcover" - bo cena jest bardzo atrakcyjna. .
Cena jest zajebista i dokładnie tę książkę próbuję zamówić już drugi dzień.
(03-04-2020, 14:26)CivilWar napisał(a):  W takim razie powinni po prostu nie wystawiać na sprzedaż tych przedmiotów, których nie mogą wysłać, bo mają w magazynach, z których korzystać nie mogą..
Są w stanie zablokować wysyłkę produktu tylko na poziomie wybierania adresu do wysyłki. A to dlatego, że niektórzy klienci mogą zamawiać a niektórzy nie: jeżeli produkt jest na magazynie we Francji i zamówisz go na adres we Francji to problemu być nie powinno. Ale jeżeli produkt jest w magazynie we Włoszech a ty zamawiasz do PL to dupa blada.
(03-04-2020, 14:26)CivilWar napisał(a):  Też właśnie piszę z obsługą poprzez chat.
Powodzenia. Ja od wczoraj wieczora przegadałem temat z kilkoma konsultantami aż w końcu natrafiłem na kumatą babkę która wytłumaczyła mi, że wszystko zależy od magazynu w którym znajduje się produkt (a tego my jako klienci nie widzimy). Jedyną radę którą otrzymałem to prośba o codzienne sprawdzenie sytuacji produktu.
Daj znać jak ci pójdzie... może uda ci się jakoś to obejść.