Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - CivilWar - 05-04-2020

Cytat:Powodzenia. Ja od wczoraj wieczora przegadałem temat z kilkoma konsultantami aż w końcu natrafiłem na kumatą babkę która wytłumaczyła mi, że wszystko zależy od magazynu w którym znajduje się produkt (a tego my jako klienci nie widzimy). Jedyną radę którą otrzymałem to prośba o codzienne sprawdzenie sytuacji produktu.
Daj znać jak ci pójdzie... może uda ci się jakoś to obejść.

Mam dobrą wiadomość, chyba Amazon otworzył ponownie jakiś swój zamknięty magazyn lub magazyny, bo właśnie (w końcu, po wielu próbach) udało mi się zamówić i opłacić dwa artbooki w świetnych cenach. Wcześniej nie dało się tego zamówić w obecnym czasie do Polski. Skoro można teraz, to pewnie inne rzeczy (których się nie dało) warto sprawdzić:
1.The Art of Game of Thrones £15.75
2. Marvel's Guardians of the Galaxy Vol. 2: the Art of the Movie £12.40

Glaeken spróbuj szybko złożyć zamówienie, powinno Ci się udać Smile


Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 05-04-2020

Dzięki. Już wczoraj też zamówiłem wraz z making ofem/artbookiem do serialu Altered Carbon w dobrej cenie. Chciałem też zamówić making of/artbook do Expanse ale niestety jest identyczny problem jaki był z artbookiem do gry o tron.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - MasterThief - 05-04-2020

Też chciałbym zamówić ten artbook bo cena świetna, ale koszt dostawy to drugie tyle co samo zamówienie, też mieliście taki wysoki koszt doręczenia?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 05-04-2020

W moim przypadku za 3 przedmioty w jednym zamówieniu z wysyłka do PL koszt wysyłki wyniósł ok. 7funtów. Nie jest to tanio ale i tragicznie też nie jeżeli koszt rozłożyć na każdy przedmiot.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - MasterThief - 05-04-2020

Mi po dodaniu artbooka koszt dostawy wzrasta automatycznie do 16 funtów i nie wiem czym to jest spowodowane, dlatego wciąż wstrzymuje się z zamówieniem.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 05-04-2020

Ło panie ! to faktycznie dużo za dużo. A co prócz tego masz w koszu? A może mieszkasz na jakimś szczycie albo w jaskini na zadupiu? Big Grin


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - CivilWar - 05-04-2020

Ja co prawda złożyłem dwa oddzielne zamówienia, ale łącznie to do Warszawy wyszło 9 funtów.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 05-04-2020

Postage & Packing:£2.37 - sprzed 3 dni, przy czym zamówienie stoi, a dostawa planowana dopiero na koniec miesiąca


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mr.Hankey - 05-04-2020

No z czasem oczekiwania na przesyłkę też szaleją ostatnio. Zawsze przy tej najtańszej opcji paczki od nich dostarczał kurier maksymalnie po tygodniu, teraz zamówienie sprzed kilku dni ma termin dostawy na 20 kwietnia.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - MasterThief - 05-04-2020

(05-04-2020, 12:00)Glaeken napisał(a):  Ło panie ! to faktycznie dużo za dużo. A co prócz tego masz w koszu? A może mieszkasz na jakimś szczycie albo w jaskini na zadupiu? Big Grin

Pod Koszalinem Tongue Mam jeszcze trylogię John Wick w 4K, ale dodatkowa opłata za dostawę jest tylko przy artbooku, za same płyty naliczana jest normalna kwota niecałe 7 funtów przy Expedited Delivery.