Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 23-04-2020

HMV odpada z oczywistych powodów.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - gumbas - 01-05-2020

(01-05-2020, 18:55)piti198 napisał(a):  Na zavvi promocja Sony 2 for 20£ 4K Ultra HD.

Orientuje sie ktoś czy poczta w okresie koronki dostarcza teraz paczki z zaavi?


Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - Glaeken - 01-05-2020

Dostarcza. I z amazonu i z zavi.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - laware - 02-05-2020

(02-05-2020, 15:06)misfit napisał(a):  Columbia Classics Collection: Volume 1 UHD za 99.99 dolców kanadyjskich na amazon.ca.
Razem z najtańszą wysyłką do PL wychodzi ~345 zł.

A to przypadkiem nie jest wersja tylko Blu-ray?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - misfit - 02-05-2020

Nie istnieje takie wydanie.

Wszędzie jest 17 płyt więc najprawdopodobniej będzie:

Lawrence of Arabia 2x UHD BD, 2x BD
Gandhi 2x UHD BD, 2x BD
Dr. Strangelove 1x UHD BD, 1x BD
Mr. Smith Goes to Washington 1x UHD BD, 1x BD
A League of Their Own 1x UHD BD, 1x BD
Jerry Maguire 1x UHD BD, 1x BD

+ bonusowa płyta BD z dodatkami: "Excerpts from the 1975 TV" special celebrating the 50th anniversary of Columbia Pictures oraz· “Mr. Attenborough and Mr. Gandhi” Vintage Behind the Scenes Documentary


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mierzwiak - 03-05-2020

Przepraszam jeśli odkrywam Amerykę, ale składając dziś zamówienie na niemieckim amazonie z zaskoczeniem odkryłem, że mogę zapłacić za pośrednictwem przelewy24.


Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 04-05-2020

To chyba od niedawna bo w zeszłym roku tego nie było.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - piti198 - 05-05-2020

Mam pytanie odnośnie zamówień z tej ostatniej promocji z arrow. Ktoś ma podobny status, że paczka wisi od jakiegoś czasu w jakimś Langley? To podobno jakieś centrum przeładunkowe.
W internecie naczytałem się różnych opowieści, że tam paczki wsiąkają na wieki i żeby do nich pisać, to może to szybciej ogarną. Ze swojej strony na razie nic nie robiłem, zamierzam dziś coś wysmarować.
Chyba, że napisać do arrow, żeby oni się tym zajęli.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Redrum - 05-05-2020

Na moje trzy promocyjne przesyłki, jedna przyszła wczoraj.
I od razu w statusie zmieniło się na Warszawa i dostarczono.
Tak więc przesyłki idą ale bardzo powoli.  Czy to wina UK, czy PL trudno ocenić. Martwi mnie tylko, że poczta polska ma na dniach zmienić się w innego usługodawcę, co tylko pogłębi chaos.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Pan Anatol - 05-05-2020

Zależy, ile już czasu wisi w tym Langley. Parę dni to w miarę normalne, tym bardziej, że, jak już gdzieś chyba pisałem, przy śledzeniu paczki następny status to już Warszawa, czyli przez całą drogę z UK do Polski wyświetla się ten status z Langley. Jeśli chodzi o moją paczkę z Kieślowskim, to powiadomienie z Langley dostałem w piątek, a dziś dopiero z Warszawy. Powiedziałbym, że jakieś pięć dni bez zmian w śledzeniu przesyłki jeszcze nie powinno budzić niepokoju. Ludzie faktycznie wypisują różne rzeczy na to Langley, ale to jednak raczej odosobnione przypadki, biorąc pod uwagę, ile przesyłek obsługuje to centrum - większość przychodzi bez problemu, ale opinie piszą tylko ci poszkodowani. Natomiast jeśli trwa to dłużej niż te parę dni, to można pisać, raczej do poczty, a nie do Arrow, bo oni raczej nic z tym nie zrobią, chyba że paczka faktycznie zginęła.