Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 24-07-2020

Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek kupował w brytyjskim Deff, ale po rozdziewiczeniu się z nim, mogę jedynie polecić. Dobrze zapakowana, natychmiastowa wysyłka zwykłą pocztą szła do mnie 4 dni. Oczywiście dostępna jest też szybsza, śledzona, ale cena prawie 3 razy tyle.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - ernie - 27-07-2020

Zamówiłem dwa arrowy z 4 tyg. temu w promocji za 15 funtów na Zavvi - doszedł jeden, drugi niby wysłany i zaginął w akcji. Dzisiaj dostałem informację, że zwrócą mi za ten drugi (nie wiem, czemu wysyłali je osobno?). Potem zobaczyłem, że ta promocja to ściema trochę, bo na oficjalnej stronie Arrow była też zniżka na 7.50 za flim (więc to samo) i zamówiłem jeszcze 2 filmy, które doszły bez problemu. Zatem Zavvi średnio Undecided Oficjalny sklep Arrow na +


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - pred895 - 27-07-2020

Zavvi zawsze wysyła każdy film w osobnych paczkach. Może jeszcze ci dojdzie też kiedyś tak miałem, że jeden film doszedł po tygodniu a na drugi czekałem miesiąc.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - ernie - 27-07-2020

No, to by było spoko Smile a już Ci kasę zwrócili wtedy? Smile


Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 27-07-2020

Zdarza sie ze dostajesz i film - bo dociera duuuzo pozniej - i kase Wink

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - ernie - 27-07-2020

Hehe, no to mam cichą nadzieję na taki finał Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - ernie - 06-08-2020

Mieliście rację Smile Dzisiaj doszedł mi drugi film, więc podwyższam ocenę dla Zavvi z "średnio" na "celującą", bo w sumie dali mi film za darmo Big Grin


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - stanbzyk - 17-08-2020

Ja dzisiaj otrzymałem równo po 2 tygodniach zwykłą pocztą film Green Lantern w wersji 3D ( dodatkowo 2D, DVD i Digital Copy) kupione na Amazonie UK ale ze sklepu musicMagpie. Skusiłem się ceną ( z przesyłką wyszło ok. 28 zł - używka - faktycznie w bardzo dobrym stanie) niestety pomimo że w opisie był j. polski - dubbing - zonk (:.
Z moich poprzednich doświadczeń z zakupami na Amazonie - z tego co zauważyłem to w wydaniach zawierających jednocześnie 4K, 3D i 2D blu ray - j. polski jest tylko w filmie 4K i do mnie z Anglii , Francji i Włoch zawsze przesyłki były przywożone przez DHL kuriera maksymalnie do 4-5 dni od zamówienia ( dolny śląsk). Kupiony w promocji pakiet Mad Max Antalogia blu ray ma 1i3 część z j.polskim, 2i4 bez. Jak na razie to tylko zakupione filmy ze sklepu w Czechach - film-game.cz mnie w 100 % nie zawiodły jeśli chodzi o ich opis i wersje językowe.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Marioo - 17-08-2020

Jeśli chodzi o polskie wersje językowe za granicą, to widzę, że czeka Cię długa droga. Zacznij od filmoskopu, blu-ray.com, dvdcompare. To absolutna podstawa.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - stanbzyk - 18-08-2020

Dzięki za podpowiedź. Na pewno będę tam zaglądał. Mam pytanie - czy ktoś kupował filmy np. na Amazonie Indyjskim? Z tego co zauważyłem to mają tam dużo filmów z polską wersją językową, ale niestety do Polski nie ma możliwości wysyłki - nie wiem czy to z powodu koronowirusa czy ogólnie mają taką politykę? Z góry dzięki za podpowiedź.