Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Dziel - 01-02-2021

Pewnie Wink


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - engajner - 02-02-2021

Ja do tej pory dwa razy od nich zamawiałem. Za pierwszym razem po tygodniu wszystko doszlo jakies 8 filmow. Ale teraz zaginal mi box Matrixa reszta z ponad miesiecznym opoznieniem; poszedl mail i za dwa dni mialem zwrot na karte. Pomijajac covid, czy to normalne zeby tyle szla mala paczka z UK? Dla mnie nie i teraz 3 razy zastanowie sie zanim od nich zamowie.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 02-02-2021

Do mnie po brexicie priorytet polecony szedł ponad 3 tygodnie więc wszystko jest możliwe.
Ale zavvi nie wysyłało z UK lecz z Guernsey do PL + paczki o wyższej wartości, którymi mógłby się zainteresować urząd celny, szły głównie z Hiszpanii. I to w tym drugim przypadku zwykle trzeba było czekać dużo dłużej, bywało, że i ponad miesiąc.

Wygląda też na to, że po brexicie większość paczek nie będzie już wysyłana z Guernsey pod adresy UE więc wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę to będzie standard. Ale to może inni potwierdzą lub zaprzeczą skąd do Was teraz przychodzą przesyłki z zavvi zamawiane po brexicie.

Cytat:Aktualizacja Brexitu

Zavvi może potwierdzić, że nie wpłynie to na Twoje wrażenia z zakupów i że możesz nadal normalnie składać zamówienia.

W przypadku klientów z UE większość naszych produktów jest wysyłana z naszego centrum dystrybucji w UE, dzięki czemu można nadal zamawiać u nas jak zwykle.

Wszystkie produkty wysyłane z Wielkiej Brytanii na adresy w UE zostaną obciążone podatkami i cłami w Twoim imieniu za pośrednictwem naszej firmy kurierskiej, więc nie ponosisz żadnych kosztów.



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - pmmazz - 02-02-2021

JB Hi-Fi => zamówienie wysłane 5.01 wczoraj pojawiło się w skrzynce, oczywiście standardowo nierejestrowana, wartość zadeklarowana ok AU$ 60, podany maksymalny termin doręczenia 04.03, czyli wyszło względnie „szybko”

W kwestii ZAVVI to jest nie do ogarnięcia. Dwie paczki, wysłane tego samego dnia, z tego samego miejsca (Guernsey), jedna dociera w ciągu tygodnia, druga po 3 tygodniach.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - TeenWolf - 02-02-2021

Zamówienie z Zavvi - 3 tygodnie mija i przesyłki nie ma
Zamówienie z Amazon.de - zamówione przedwczoraj dziś już jest


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Aradiel - 02-02-2021

Zamówienie z Zavvi wysłane 01.12.2020, 3 filmy w pojedynczych kopertach przyszły po ok 2-3 tygodniach, jeszcze przed świetami o ile pamiętam. Ostatni film wpadł w zeszłym tygodniu czyli praktycznie 2 miesiace od wysłania.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 02-02-2021

(02-02-2021, 12:44)TeenWolf napisał(a):  Zamówienie z Amazon.de - zamówione przedwczoraj dziś już jest

Bo magazyny są w Polsce Big Grin


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - piti198 - 02-02-2021

Zamawiał ktoś kiedyś z tego wowhd.co.uk? Ile tam kosztuje przesyłka?
A dla zainteresowanych, to tam mają ten box Wong Kar Waia z Criteriona za £115.49.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - NWWStation - 02-02-2021

(02-02-2021, 14:35)piti198 napisał(a):  Zamawiał ktoś kiedyś z tego wowhd.co.uk? Ile tam kosztuje przesyłka?
A dla zainteresowanych, to tam mają ten box Wong Kar Waia z Criteriona za £115.49.

Zamawiałem. Mają darmową wysyłkę.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - piti198 - 02-02-2021

A ile ta przesyłka idzie? Zazwyczaj dochodzą, czy różnie?