Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - sebas - 03-02-2021

Ja zrobiłem wczoraj pierwsze w tym roku zamówienie na zavvi.com i nie było żadnych dopłat. Zobaczymy z jakiego magazynu wyślą. Obstawiam, że z hiszpańskiego.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 03-02-2021

(03-02-2021, 09:34)misfit napisał(a):  Jak widać koszty wysyłki też poszły do góry - za każdy film liczą sobie dodatkowe £2,64, przy 4 filmach w koszyku daje to ponad 10 funtów za samą wysyłkę.

Tja, właśnie chciałem sobie coś zamówić, ale zrezygnowałem, jak zobaczyłem koszty przesyłki + cło. Chyba 2021 oznacza koniec zakupów w takim razie, ewentualnie będę klikał po jednym filmie xD


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - ernie - 03-02-2021

Dobrze w takim razie, ze Amazon.pl otwierają Wink Pytanie tylko, kiedy...?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wolfman - 03-02-2021

(02-02-2021, 20:47)pred895 napisał(a):  Wszytko do polski i w tym roku ?
Jakies 30 filmów. Żadnych opłat


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - fire_caves - 08-02-2021

Ciekawostka taka, ze zakupione przeze mnie z Amazon.de filmy idą do mnie właśnie przez InPost (kurier) z adresem mailowym nadawcy paczkomaty@amazon.pl (szczegóły widoczne w apce InPostu). Zamówienie zrobiłem 4tego, dziś o 1:20 w apce "W trakcie przygotowania", 6:17 "Przyjęta w Oddziale" i 6:50 "Gotowa do doręczenia".

Nie wiem czy wcześniej tak było, bo ostatnio robiłem tam zakupy w grudniu, ale podejrzewam, że to nowość na fali przygotowań do uruchomienia Amazon.pl.


Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - vandel - 08-02-2021

Tragedia. Paczkomaty są super z inpostu a kurierzy tragedia

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - fire_caves - 08-02-2021

(08-02-2021, 11:02)vandel napisał(a):  Tragedia. Paczkomaty są super z inpostu a kurierzy tragedia
No coż, jak już ruszy .pl to będzie normalna opcja na paczkomat, a może wtedy już i .de też będzie tak dostarczać?

[UPDATE] Paczka odebrana. Przyszła z Graben do Gliwic i stamtąd do mnie. Kurier OK, paczka w całości tak więc nie doświadczyłem żadnych problemów.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Redrum - 08-02-2021

Miłe zaskoczenie: "Das Boot - Complete Edition" kupiony na niemieckim Amazonie 6 lutego właśnie został dostarczony. Rekord świata.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - fire_caves - 08-02-2021

(08-02-2021, 14:30)Redrum napisał(a):  kupiony na niemieckim Amazonie 6 lutego właśnie został dostarczony.
Jaka dostawa?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Redrum - 08-02-2021

DHL Parcel