Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - prodarek - 15-07-2019

No ja z tej listy prawie 200 stron dodaje jak leci i liczy mi promocję, co tam za ciekawe tytuł wynalazłeś?

btw
A amazon prime masz aktywne?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 15-07-2019

Dla mnie dodaje jak leci to nie jest rozwiązanie. A promocja jest zdaje się ogólnodostępna, nie tylko dla tych z Prime.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - prodarek - 15-07-2019

Nie zrozumiałeś mnie chyba "dodaje jak leci" czyli co bym nie dodał czyli film z oznaczeniem 10 za 50 to mi akceptuje rabat.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 16-07-2019

Niestety u mnie jedynym rabatem, jaki przyznaje w koszyku jest to cudo:
[Obrazek: Q28mVAbl.jpg]

Naprawdę nie wiem o co chodzi.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - prodarek - 16-07-2019

Jakie filmy próbujesz kupić?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wolfman - 16-07-2019

Spróbuj z innej przeglądarki. Nie wiem, wyczyść ciasteczka i inne śmieci.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - piti198 - 16-07-2019

(15-07-2019, 14:22)Mefisto napisał(a):  Ktoś jeszcze ma problemy z 10 za 50 na niemieckim?
Też mam problemy. Nie nalicza mi tej promocji. Jedyna promocja jaką mi nalicza, to te 10 euro za aktywacje prime i audible i jakieś 4,99 nie wiem za co. Mogę podać filmy jakie wybrałem. W/g tego co widzę to one są w tej promocji 10 za 50.
Edit: Dobra naliczyło mi to. W koszyku muszą być filmy, w opisie których niżej jest taki napis "Aktualne promocje Oferta Prime Day 10 za 50: Wszystkie tytuły po lewej stronie na DVD i Bluray. " pod wymienionymi innymi wydaniami filmu. A ja wcześniej wybierałem filmy, przy których pod tytułem filmu było napisane "Dieser Titel ist Teil der Aktion 10 Blu-rays für 50 EUR. Laufzeit der Aktion: 15.07. - 16.07.2019 .", a nie było tamtego napisu, o którym napisałem wcześniej.
Natomiast nie wiem zupełnie skąd prodarek ma takie duże zniżki. Może do koszyka wybiera tylko filmy z oznaczeniem "oferta prime day", co powoduje naliczenie zniżki o ileś tam % od każdego tytułu?
Ale chyba oleję to 10 za 50, bo na filmy 4k są niezłe promocje, przykładowo die hard (po niemiecku stirb langsam) zamiast 21,99 euro (93,6 zł) jest zniżka do 14,97 euro (63,72 zł). Przeliczniki walut wziąłem z revoluta.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - hakuu - 16-07-2019

4,99 to zwrot za wysyłkę.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 16-07-2019

(16-07-2019, 09:37)piti198 napisał(a):  Dobra naliczyło mi to. W koszyku muszą być filmy, w opisie których niżej jest taki napis "Aktualne promocje  Oferta Prime Day 10 za 50: Wszystkie tytuły po lewej stronie na DVD i Bluray.  " pod wymienionymi innymi wydaniami filmu. A ja wcześniej wybierałem filmy, przy których pod tytułem filmu było napisane "Dieser Titel ist Teil der Aktion 10 Blu-rays für 50 EUR. Laufzeit der Aktion: 15.07. - 16.07.2019 .", a nie było tamtego napisu, o którym napisałem wcześniej.

Ale to się kupy nie trzyma. Skoro te tytuły są w akcji "Dieser Titel ist Teil der Aktion 10 Blu-rays für 50 EUR. Laufzeit der Aktion: 15.07. - 16.07.2019 ." i nie nalicza, a nalicza praktycznie za to samo stwierdzenie, tylko w polskiej wersji językowej tego Amazona. Mają coś ewidentnie zjebane, więc niech się gonią z tą promką w takim razie. Zwłaszcza, że "Wszystkie tytuły po lewej stronie na DVD i Bluray." to tylko 6 stron w porównaniu do tych 180 w oryginale. Nie wiem o co kaman.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mr.Hankey - 16-07-2019

Czy te 10 euro za aktywację Audible zostanie naliczone w koszyku z automatu, czy dostanę jakiś kod na maila?