Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - piti198 - 09-03-2021

Wreszcie mi przyszła ta paczka z tej Eureki. A co do tych filmów, to każdy z książeczką, nawet spoko wydania.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 09-03-2021

U mnie jeden bez Sad


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 22-03-2021

(22-03-2021, 13:23)piti198 napisał(a):  zavvi
Criterion Collection 2 for £25

(22-03-2021, 14:22)Mefisto napisał(a):  Na amazonie też.

Tylko, że Ci idioci z amazona przy tego typu promocjach wciąż nie odliczają UK VAT, co oznacza, że każą sobie płacić o 20% za dużo.
Thanks, but no thanks.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 22-03-2021

Fakt, wychodzi 35 za 2 - kiepski deal. Z drugiej strony zamawiając z zavvi można sobie od razu doliczyć koszt nowych pudełek. Jak żyć?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Pan Anatol - 22-03-2021

Spokojnie, pewnie w czerwcu (albo i kiedy indziej) będzie taka sama promocja na Criteriony w BFI - wprawdzie to też nie jest idealna opcja, bo wysyłka kosztuje z 10 funtów i jest śledzona, więc mogą dowalić jakieś dodatkowe opłaty. Ale z drugiej strony, z tego co wiem, odliczają VAT brytyjski i wysyłają bardzo porządnie zapakowane, więc przy zamawianiu większej ilości rzeczy raczej się opłaca. Ja zaczekam. Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - piti198 - 23-03-2021

(22-03-2021, 19:40)Mefisto napisał(a):  Fakt, wychodzi 35 za 2 - kiepski deal. Z drugiej strony zamawiając z zavvi można sobie od razu doliczyć koszt nowych pudełek. Jak żyć?
Koszt nowych pudełek? To znaczy co?
Ostatnio brałem coś z tej promocji 2 za 30 funtów i zapłaciłem dokładnie 30 + 2,99 za koszt przesyłki.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Diocletian - 23-03-2021

Słabo pakują, pudełka pękają i trzeba kupować nowe.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - piti198 - 23-03-2021

Mnie ostatnio pęknięte pudełko przyszło z niemieckiego amazonu. A z zavvi to kiedyś jak zamawiałem pierwszy raz to miałem trochę zniszczone tekturowe pudełko z trylogią Predatora w 4k.
A tak to z zavvi nic nie miałem uszkodzonego.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 23-03-2021

Criterion ma swoje własne pudełka, a odkąd zamiast książeczek wrzuca tam rozkładane broszurki, to nie ma w środku amortyzacji. Połącz to z kiepskim pakowaniem przez zavvi wszystkiego innego niż steelbook oraz wysyłkę pocztą i i masz problem gotowy. A te pudełka tanie nie są.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 29-03-2021

(29-03-2021, 10:36)piti198 napisał(a):  amazon.co.uk
4K 3 for £30

Szkoda czasu na wklejanie tych promocji z amazona UK bo źle naliczają VAT dla kupujących spoza UK.
W tym przypadku nie dość, że nie odliczają UK VAT (co powinni robić) to do tego naliczają 23% VAT od cen sprzed promocji, a nie od £30.
Żałość nad żałościami. I z takiej promocji 3 za 30 robi się finalnie £44.41.