Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Pan Anatol - 21-05-2021

Dzięki. Wysłałem maila i zobaczymy, co powiedzą. Tak czy inaczej nie będę rozpaczał, bo jednak płytka działa i zripowała się bez żadnych błędów (a przede wszystkim z ripów będę korzystać, bo to płyta region 1), więc nie jest tak źle. Jakiś niesmak oczywiście jest, więc jakiś rabat albo częściowy zwrot byłby mile widziany. Smile Ale mam generalnie dość optymistyczne doświadczenia z porysowanymi płytkami DVD, bo swego czasu dość często korzystałem ze zbiorów filmowych krakowskiej Arteteki - niektóre płyty były dość poważnie sponiewierane, ale tylko jeden raz zdarzyło mi się, że film w jednym momencie się zaciął.


UPDATE: Jednak wbrew temu, co mówił Misfit, mam niezłe wieści - dostałem właśnie maila od importCDs, że wysłali mi zamiennik. Smile Czyli jednak customer service nie stoi wcale na tak niskim poziomie. O ile znowu nie przyślą jakiegoś felernego egzemplarza, to będę naprawdę zadowolony.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 21-05-2021

To miłe zaskoczenie z ich strony - mimo wszystko wciąż nie odważę się od nich zamówić pakietu Wong Kar Waia Big Grin


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - paniron - 28-05-2021

Coś nowego.
Mam w koszyku "Force 10 from Navarone" od powerhousefilms na Amazon.co.uk, sprzedawca Amazon.
Nie mogę zamówić, ani na adres UK ani do lockera. Oczywiście na adres w PL też nie mogę...


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 28-05-2021

Wiele pozycji tak ma z dzisiejszych "promocji".

Mi się udało co nieco wyłapać zanim weszły te dziwne ograniczenia, m.in. właśnie Force 10 from Navarone,


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - masniak - 08-06-2021

serwus, kojarzycie może ile idzie mniej więcej paczka z zavvi do pl?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Pan Anatol - 08-06-2021

Różnie z tym bywa, przeważnie 2-3 tygodnie, ale okazjonalnie dłużej niż miesiąc.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - fire_caves - 08-06-2021

(08-06-2021, 09:49)piti198 napisał(a):  20% OFF MIDDLE EARTH Blu-Ray & 4k z kodem MIDDLE20
Niby fajnie, ale na Amazon.de wersja LOTR z pudełkiem w języku Bismarcka i Hitlera wciąż o 80 zł tańsza... Wyszło mi na Amazonie 54,77 € z przesyłką gratis zaś Zaavi po obniżce i doliczeniu kosztów przesyłki £62.98.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - prodarek - 08-06-2021

To teraz policz sobie wartość tego niemieckiego wydania po odsprzedaży... na pewno będzie mniej warta nić wydanie z uk. Zapytasz czemu odsprzedażą? a bo może wyjdzie lepsza wersja którą będziesz chciał mieć.
Ja tak właśnie często patrzę na sprawę, taniość nie za wszelką cenę tym bardziej że box hobbita niemiecki nie jest już full pl więc posiadanie jednego boxa po niemiecku z tytułem a drugiego po angielsku słabizna.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - fire_caves - 08-06-2021

(08-06-2021, 11:12)prodarek napisał(a):  a bo może wyjdzie lepsza wersja którą będziesz chciał mieć
Co kto lubi, I guess. A odsprzedawać kolekcji nie zamierzam, chyba że będę zbierał PLN 5M na operację czy coś w tym stylu. Poza tym - pytanie czy odbijesz sobie te 80 zł za 5-10 lat? Ile za 5 lat będzie kosztować box 3 filmów UHD? A co do nowej wersji (jak rozumiem chodzi o skan, bo nie jestem wydaniożercą) - czy w ogóle za 5-10 lat wyjdzie jeszcze na nośniku fizycznym?

(08-06-2021, 11:12)prodarek napisał(a):  box hobbita niemiecki nie jest już full pl więc posiadanie jednego boxa po niemiecku z tytułem a drugiego po angielsku słabizna
Ponownie - nie jestem wydaniożercą więc na pudełku to może być nawet wychińszczone, a polski w anglojęzycznych filmach jest mi absolutnie zbędny. I tak mam wszystkie 6 filmów na polskich BD w wersjach rozszerzonych, tak więc dla dzieciarni starczy.

Nie widzę argumentów, które by mnie przekonały.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Dziel - 08-06-2021

(08-06-2021, 07:20)masniak napisał(a):  kojarzycie może ile idzie mniej więcej paczka z zavvi do pl?
Ja wczoraj dostałem rekordowo szybko paczkę z Zavvi. Film wysłany 1.06 był już w mojej skrzynce 7.06 Smile Zazwyczaj średnio czeka się tak do 2 tygodni.