Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - chucky - 23-09-2021

Miły gest ze strony brytyjskiego Amazona… ze względu na opóźnienie przesyłki ofiarowali mi gift card na 2,83£ przy kolejnym zamówieniu.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 01-10-2021

(01-10-2021, 07:16)nygus napisał(a):  kilka dni temu kupilem, policzylo mi box z 4K UHD 4x Bond z Craigiem za £8,99/szt = £35,99 dość dobra cena, chociaz na black friday ??? moze byc taniej, tyle ze pewnosci nie ma

Na amazon.es i amazon.fr co jakiś czas też są takie ceny - tyle, że w euro Tongue
Pewnie już szykują nowy pakiecik dodatkowo z "Nie czas umierać", więc niewykluczone, że wkrótce zobaczymy jeszcze większe obniżki dotychczasowej 4 filmowej edycji. Ale te 35 euro, czy funtów to i tak już dość przyjemna cena...


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mierzwiak - 01-10-2021

Zakładając że ktoś chce wszystkie 4 filmy, mnie interesuje tylko połowa Wink


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - nygus - 01-10-2021

Nie kupowałem pojedynczych bo chciałem wszystkie, najlepiej w ogóle wszystkie Smile, a na pewno razem z najnowszym ale to pewnie z rok może pęknąć... zanim wyjdzie box 5 filmow... jak wyjdzie to sie bede martwil Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - NWWStation - 15-10-2021

Hmm... Mam większą paczkę z UK (prawie 300GBP zapłaciłem) i poszła Percelforce. Była w cle przez 2 dni w poznaniu i ruszyła do mojego miasta. Mam rozumieć, że nie będę płacił? Zawsze musiałem dosyłać jakieś dokumenty, by mi oclili i było coś do zapłaty. Ktoś już miał taką sytuację? Sami sobie rozliczyli bez mojej pomocy?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - MiMiK - 17-10-2021

(17-10-2021, 14:16)fire_caves napisał(a):  Amerykański Amazon
Tetralogia Star Treków w 4K za 200 zł, po doliczeniu ogromnych KW wychodzi poniżej 300 zł
https://www.amazon.com/dp/B098GPTR8S?tag=trekcorebeta-20&fbclid=IwAR3ze4tGD9bgj8l7sk0BAjYQq1W3kFkofNmeO2XBjMtAOh1u949GgC9NEn0
Jaką dajesz gwarancje że PP nie dorzuci jeszcze VAT-u i kosztów za import z poza UE mimo tego iż jakiś tam TAX dolicza Amazon? Jakby nie patrzeć sprzedający jest Amazon US aka Amazon Export Sales LLC w przypadku zakupu z Amazona Polska czy np niemieckiego lub innego w UE masz sprzedawcę Amazon EU S.a.r.L.
Pytam z ciekawości bo z chęcią bym przygarnął za 306zł, ale jeśli PP dorzuci resztę to lipa :/


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - fire_caves - 17-10-2021

(17-10-2021, 16:52)MiMiK napisał(a):  Jaką dajesz gwarancje że
Żadnej. Ale są tu osoby, które wciąż kupują filmy w różnych, dziwnych zakątkach świata, więc postanowiłem podzielić się tą informacją.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - sydney33 - 17-10-2021

Przecież całkowity koszt z droższą wysyłką $15.03 - AmazonGlobal Priority Shipping wynosi 318 zł. Dodatkowo przesyłka ekspresowa prawdopodobnie UPS. O jakiej poczcie wy piszecie ? Nie będzie już żadnych dodatkowych opłat.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - MiMiK - 17-10-2021

(17-10-2021, 17:15)fire_caves napisał(a):  
(17-10-2021, 16:52)MiMiK napisał(a):  Jaką dajesz gwarancje że
Żadnej. Ale są tu osoby, które wciąż kupują filmy w różnych, dziwnych zakątkach świata, więc postanowiłem podzielić się tą informacją.
Myślałem że może się coś już zmieniło (i mnie ominęło), ale no właśnie PP podchodzi strasznie wybiórczo do przesyłek z poza UE.
Hit hitów to paczka z rarewaves (nadana w Szwecji) którą zgłosiłem do sklepu że zaginęła (miała być wysłana rzekomo w czerwcu) sklep oddał mi kasę a w tamtym tygodniu PP przynosi kartkę a na niej 23% VAT + 8,5 za oclenie. Oczywiście odmówiłem przyjęcia ale by było ciekawiej na paczce patrzę nr IOSS, adres wysyłki szwedzki natomiast zwrotów angielski, szwedzka poczta wysłała a mimo to PP "chce" mamony.
Cena fajna za to wydanie filmów (306zł mi pokazuje) ale jak drugie tyle mam dopłacić PP (albo i więcej) to nie wiem czy taniej nie wyjdzie kupić np niemieckie wydanie Star Trek 4k GER  wychodzi mi 337zł z wysyłką tylko ta okładka ....

PS
$10.48 - AmazonGlobal Expedited Shipping
Friday, Oct. 22
$15.03 - AmazonGlobal Priority Shipping
ta tańsza opcja to prawdopodobnie PP droższa kurier tak przynajmniej u mnie zawsze było w przypadku zamówień z Amazona


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje - sydney33 - 17-10-2021

Ok, dlatego wybiera się ciut droższą opcję przesyłki. Wystarczy dołożyć niewielką sumę około 10 zł. Nie musisz zamawiać szpecącej niemieckiej okładki. Całkowity koszt pakietu razem z przesyłką wyniesie 318 zł. Dostawa już w czwartek kurierem.