Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 23-03-2022

Hm... zamawiałem produkty Arrow z Zavvi już niw raz i żadnego trackingu nigdy nie dawali. W zasadzie to nigdy nie otrzymałem żadnego trackingu z zavvi.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wolfman - 23-03-2022

Był podawany , a nawet wybór był, w zależności co się kupowało.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - sydney33 - 23-03-2022

Glaeken czy na pewno jest to Fedex ? Mi również wysłali Robocopa ale bezpośrednio od Arrow. Podobna informacja "Arrow Technicolor". Ale wpisując numer śledzenia na stronie poczty polskiej niestety okazało się ,że to nasz polski ekspress Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Dziel - 23-03-2022

Zavvi wysyła chyba edycje limitowane z trackingiem, bo jak dodałem do koszyka American Werewolf in London to mialem do wyboru przesyłkę ze śledzeniem.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 23-03-2022

(23-03-2022, 14:39)sydney33 napisał(a):  Glaeken czy na pewno jest to Fedex ? Mi również wysłali Robocopa ale bezpośrednio od Arrow. Podobna informacja "Arrow Technicolor". Ale wpisując numer śledzenia na stronie poczty polskiej niestety okazało się ,że to nasz polski ekspress Smile
Napewno. Po kliknieciu w linka trackingu od razu przekierowuje na platformę Fedex Cross Border. Być może po przekroczeniu granicy PL inny operator to przejmie... zobaczymy.

Zamówiłem tez steelbook Robcia w 4K wiec ciekawym jak go wyślą Big Grin


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - slavekg - 23-03-2022

Mnie Zavvi film od Arrow Video wysłało FedExem. Z tym, że w Polsce już PP paczkę przejęła - żadnych dopłat nie było Smile
Ale jak na firmę kurierską dość długo szło, bo około 2 tygodnie.


Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 23-03-2022

Fedex ma najgorsza opinie wsrod firm kurierskich. Od emisji Cast Away serwis polecial na łeb na szyję.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 01-04-2022

(23-03-2022, 08:47)Glaeken napisał(a):  Zavvi zaczeło wysyłać powiadomienia mailowe o nadaniu paczki rozbudowane o numer śledzenia. Zdziwiony jestem bo tego wczesniej nie było. I tak oto mój Robocop w 4K jedzie/płynie/leci Fedexem z UK... i to chyba bezpośrednio z Arrow bo z Arrow Technicolor.
I własnie do mnie dotarła - przejęta na terenie PL przez kuriera Pocztexu. Swietnie zabezpieczona i bez żadnych extra opłat Smile

p.s.: steeblook w drodze bez trackingu


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - slavekg - 01-04-2022

Skoro bez trackingu, to będzie 8,50 zł do dopłaty, a może i VAT (który może Zavvi zwrócić) Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Krzych2k - 01-04-2022

A ktoś z Arrow zamawiał coś w ostatnim czasie? Promka na Zavvi zacna, ale przez opinie odpuściłem zakup. Mimo, że promocja na filmy od Arrow zacna. Pytam, bo czekam na easter sale Big Grin