Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - piti198 - 18-05-2022

Przeglądając filmy w promocji na niemieckim amazonie natknąłem się na taki opis:
Cytat:Ten produkt nie moze zostać dostarczony do paczkomatu lub punktu odbioru. Wybierz dostawę do domu lub biura.
O co tu chodzi?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Redrum - 18-05-2022

Chodzi o to, że nie wysyłają do Polski.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - laware - 18-05-2022

Raczej chodzi o to, że filmy będą wysłane z magazynu, który jest za naszą granicą dlatego nie ma możliwości aby dostarczył to InPost Wink


Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Glaeken - 18-05-2022

Dzisiaj doszedł film z zavvi - opłata tylko 8,50pln Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - KaMario - 18-05-2022

(18-05-2022, 07:28)piti198 napisał(a):  O co tu chodzi?
(18-05-2022, 07:28)piti198 napisał(a):  Chodzi o to, że nie wysyłają do Polski.
Wysyłają do Polski, tylko dostawą bezpośrednio na adres domowy, nie do paczkomatu i nie do punktu odbioru. Wystarczy zmienić adres dostawy.
(18-05-2022, 16:13)laware napisał(a):  Raczej chodzi o to, że filmy będą wysłane z magazynu, który jest za naszą granicą dlatego nie ma możliwości aby dostarczył to InPost
Fakt skąd wysyłają nie ma tu żadnego znaczenia, a tym bardziej czy z magazynu w Polsce czy za granicą. Poprostu są produkty, których nie dostarczają do paczkomatów z tylko sobie wiadomych przyczyn.
Ja obecnie czekam za dostawą 2 filmów, które idą z magazynu w Hiszpanii, a zamawiałem na Amazon.pl i trafią do paczkomatu InPost.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Reacher - 18-05-2022

Dokładnie, wielokrotnie zamawiałem na amazon.pl, towar wysyłany był z Niemiec, Włoch, Francji, Hiszpanii i przesyłkę odbierałem z paczkomatu InPost.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Piotrek P - 18-05-2022

(18-05-2022, 16:49)KaMario napisał(a):  Fakt skąd wysyłają nie ma tu żadnego znaczenia, a tym bardziej czy z magazynu w Polsce czy za granicą. Poprostu są produkty, których nie dostarczają do paczkomatów z tylko sobie wiadomych przyczyn.
Ja obecnie czekam za dostawą 2 filmów, które idą z magazynu w Hiszpanii, a zamawiałem na Amazon.pl i trafią do paczkomatu InPost.
(18-05-2022, 18:07)Reacher napisał(a):  Dokładnie, wielokrotnie zamawiałem na amazon.pl, towar wysyłany był z Niemiec, Włoch, Francji, Hiszpanii i przesyłkę odbierałem z paczkomatu InPost.
Pytanie dotyczyło zamówienia na niemieckim a nie polskim Amazonie.

(18-05-2022, 07:28)piti198 napisał(a):  Przeglądając filmy w promocji na niemieckim amazonie natknąłem się na taki opis:
Cytat:Ten produkt nie moze zostać dostarczony do paczkomatu lub punktu odbioru. Wybierz dostawę do domu lub biura.
O co tu chodzi?
Ja tez kilka razy ostatnio trafiłem na ten opis i niestety nie udało mi się złożyć zamówienia w sytuacji w której przedmiot ma taki opis, o którym piszesz. Próbowałem wprowadzać dwa różne adresy (również od początku), zmienić język na niemiecki i niestety za każdym razem nie byłem w stanie sfinalizować zamówienia i przejść do jego opłacenia. Jeśli ktoś wie jak taką sytuację obejść (lub chociaż o co chodzi) to podpinam się pod pytanie i również będę wdzięczny za odpowiedź Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Reacher - 18-05-2022

(18-05-2022, 19:59)Piotrek P napisał(a):  Pytanie dotyczyło zamówienia na niemieckim a nie polskim Amazonie.

Nie odnosiłem się do pytania tylko do tego co napisał KaMario w odpowiedzi na wpis laware.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - KaMario - 18-05-2022

(18-05-2022, 20:10)Piotrek P napisał(a):  Pytanie dotyczyło zamówienia na niemieckim a nie polskim Amazonie.
Przecież na niemieckim Amazonie jest podobnie. Czasem wystarczy z dostawy do paczkomatu zmienić na adres domowy i produkt nagle staje się dostępny do wysyłki. Oczywiście zapewne nie zawsze tak będzie, ale w moich przypadkach zakupów gdy nawet wyglądało, że towar nie mógł być wysłany, zmieniałem adres na domowy z domyślnie ustawionego InPost-u i już można było dokonać zakupu.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Reacher - 18-05-2022

KaMario, to nie mnie tu cytujesz Smile