Filmozercy.com | Forum
Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze (/watek-zagraniczne-sklepy-internetowe-komentarze)



RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - er345y - 27-05-2022

Idealnym. Standardowa koperta.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - fire_caves - 29-05-2022

(29-05-2022, 13:59)HAL 9000 napisał(a):  Niekończąca się opowieść
Z oryginalną czy podmienioną "po niemiecku" muzyką"?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Miki1306 - 30-05-2022

(27-05-2022, 13:18)Aradiel napisał(a):  A jak tam puszka Godzilly od Lally_store? Pewnie wiele osób zamawiało, w jakim stanie przyszły? To, że w kopercie tekturowej to się domyślam, bo wysyła Amazon, ale i tak sądzę, że w podróży im nic nie grozi, chyba że Inpost/PP zwali na to jakieś ciężkie graty, więc ciekaw jestem w jakim stanie magazynowym są te steele.

U mnie wszystko ok.
Nie zauważyłem żadnych mankamentów.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 30-05-2022

(30-05-2022, 16:34)Mefisto napisał(a):  2 za 25 pojawiło się też na Amazonie, tylko tradycyjnie lista tytułów nie rozwija się w pełni.

Ale to raczej bez tych nowszych pozycji, które są na zavvi. Sprawdziłem z 6 pozycji, w tym 4, które mnie interesują i żadnej nie widzę w promocji na Amazonie.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 22-06-2022

Czy komuś wyświetla się poprawnie 4K 3 za 30 na amazonie i może napisać jakie są tytuły w tej promce?


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 22-06-2022

9 tytułów na krzyż, Martian, Glass, Three Billboards, Greatest Showman, Ad Astra, a o reszcie nawet nie warto wspominać.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Mefisto - 22-06-2022

No właśnie na tym polega problem, że nie. Mi też się wyświetla tylko 9, ale jest ich więcej - jak klikniesz na inny tytuł, którego tam nie ma, a mimo to na jego stronie jest napisane, iż jest w promce, to wyświetli się również w tej 9, jako pierwszy, kosztem innego. Mam tak na przykład Revenant jeszcze, ale przecież nie będę szukał pojedynczo każdej możliwości.


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - misfit - 24-06-2022

A to wiem od kilku lat. Ale fakt faktem, że te ich "ulepszenia" z wyświetlaniem produktów w promocji to z każdym rokiem coraz większa żenada.

EDIT:

(24-06-2022, 13:34)vandel napisał(a):  Amazon. IT rozsyła kody minus 10 euro na zakupy. Mi działa

Na pewno 10 EUR, a nie 5 ?
Jakiś link do akcji ? Smile


RE: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - Aradiel - 24-06-2022

(24-06-2022, 17:31)misfit napisał(a):  Na pewno 10 EUR, a nie 5 ?
Jakiś link do akcji ?

5/15 to swoją drogą, a te 10 to za pierwsze zakupy w appce i wspominał o tym pred895 w wątku z promocjami #865

EDIT: A faktycznie dostałem i jeden i drugi email w przeciągu 20min. Jeden mówi o apce, a drugi o rabacie 10/30 i w sumie nie wiem czy to to sama promocja co z apką.


Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze - vandel - 24-06-2022

Dostałem email 10 euro zniżki nie ma kodu tylko zastosuj
Kupiłem Lawrence z Arabii Steel taniej o 10 euro

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka