Filmozercy.com | Forum
Nakf - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Nakf - kolekcja (/watek-nakf-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nakf - kolekcja - Nakf - 07-10-2015

Mam to samo, w ogóle nie pokazuje kosztów wysyłki przed złożeniem zamówienia, więc wygląda na błąd na stronie.


RE: Nakf - kolekcja - Mister Tadeo - 07-10-2015

Ale wcześniej nie miałeś takich problemów? Czyli ten błąd pojawił się dopiero niedawno?


RE: Nakf - kolekcja - Nakf - 07-10-2015

Na to wygląda, ostatnie zamówienie składałem dokładnie miesiąc temu.


RE: Nakf - kolekcja - Mister Tadeo - 07-10-2015

Ok, będę próbował dalej. Napisałem też do nich o tym problemie ale nie wiem czy wiadomość dotarła. Mam nadzieję, że się uda bo ceny mają dość atrakcyjne.


RE: Nakf - kolekcja - Mister Tadeo - 31-10-2015

Po ponad 3 tygodniach Umbrella naprawiła w końcu usterkę i zamówienie zostało bez problemu złożone. Koszt wysyłki dwóch filmów to 8 AUD, trzech to już ponad 20 AUD. Nakf, jeszcze raz dzięki za pomoc.


RE: Nakf - kolekcja - Nakf - 21-12-2015

Przedświąteczna aktualizacja kolekcji. Wydałem znacznie więcej kasy niż planowałem, więc tegoroczny czarny piątek uważam za udany Big Grin Prawie wszystko z zavvi.

Charlie Chaplin Collection - zestaw preorderowany jeszcze w sierpniu Smile Duże zaskoczenie, zarówno ze strony Artificial Eye (świetny podwójny digipak w grubym slipcasie) jak i zavvi (wysłany w porządnym kartonowym opakowaniu)
[Obrazek: sVw1Qm4l.jpg]

Otto Preminger Film Noir Collection
[Obrazek: Rg0BbZcl.jpg]

Carl Theodor Dreyer Collection
[Obrazek: HvqSk1sl.jpg]

Roberto Rossellini: The War Trilogy - edycja numerowana, trafił mi się 1904 / 3000
[Obrazek: 0l8OwMEl.jpg]

5 filmów od Eureki + Ealing Studios Collection Vol. 1
[Obrazek: dQq8oHgl.jpg]
[Obrazek: VPP25G0l.jpg]

Koyaanisqatsi / Powaqqatsi
[Obrazek: lIRAfXel.jpg]


RE: Nakf - kolekcja - matwiko - 21-12-2015

Ech, fajne rzeczy. Ach jak mi brakuje u nas Rosseliniego czy Dreyera z polskim tłumaczeniem.


RE: Nakf - kolekcja - kryst007 - 21-12-2015

Ładny ten BOX Chaplina, choć bardziej Ci pozazdroszczę Dreyera i Rosseliniego. Interesuje mnie od krótszego czasu ich twórczość i moim zdaniem te filmy powinne się doczekać polskich wydań. Gratuluję zakupu!


RE: Nakf - kolekcja - matwiko - 21-12-2015

Co Ty, już się klasyki od lat w polsce nie wydaje. Nie ma żadnych szans na takie pozycje. Gutek i Mayfly co mieli ciekawego to wydali lata temu i teraz odcinają kupony. Prędzej bym pomyślał o zainwestowaniu w sprzęt dodający napisy w locie albo kupować oryginalne wydania i ściągać sobie wersję z lektorem, czyli jakas forma Giefergowej kopii zapasowej z polską wersja Smile


RE: Nakf - kolekcja - Marioo - 21-12-2015

(21-12-2015, 22:51)matwiko napisał(a):  Prędzej bym pomyślał o zainwestowaniu w sprzęt dodający napisy w locie...

Jakieś propozycje?