Filmozercy.com | Forum
Czarnobyl /Chernobyl - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Seriale (https://forum.filmozercy.com/dzial-seriale)
+--- Wątek: Czarnobyl /Chernobyl (/watek-czarnobyl-chernobyl)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Czarnobyl /Chernobyl - Cisek - 26-11-2020

(26-11-2020, 09:39)robsonm1978 napisał(a):  A komuś już Empik wysłał ten serial w steelbooku? Bo widzę że dostępna wysyłka jest 48 godzin, a zamawiałem w preorderze i narazie nic l?

Tak, ja odebrałem wczoraj. Co ciekawe steelbook miał naklejoną cenę z salonu.


RE: Czarnobyl /Chernobyl - Redrum - 26-11-2020

Mój też zmówiony w preorderze wciąż "Czeka na kompletację".


RE: Czarnobyl /Chernobyl - robsonm1978 - 26-11-2020

Jakaś masakra, potem wyślą że niedostępny. Aż strach myśleć co będzie z Tentet ?


RE: Czarnobyl /Chernobyl - sebas - 26-11-2020

U mnie też "Czeka na kompletację"...


RE: Czarnobyl /Chernobyl - gumbas - 26-11-2020

W mediamarkt jest dostępny w sklepach, po godzinie od zamówienia w punkcie odbioru


RE: Czarnobyl /Chernobyl - misfit - 27-11-2020

Francuzi też coś się ociągają z wysyłką steela. Komuś z Was już wysłali ?


RE: Czarnobyl /Chernobyl - Marioo - 27-11-2020

W innym wątku pisałem:
Cytat:A przy moim pre-orderze Czarnobyla z 11.10 na empik.com dalej "Czeka na kompletację", teraz czekać tylko na anulowanie i najwyższe standardy zostaną zachowane
Przed chwilą dostałem maila:
Cytat:Termin wysyłki został zmieniony ze względu na chwilową niedostępność produktu.
Podejmij decyzję w sprawie dalszej realizacji wysyłki: czekaj, podziel lub anuluj zamówienie.
Ekhm, także tego Cool Chyba zrobię ruch wyprzedzający i sam anuluję i wezmę taniej u konkurencji, póki jest.


RE: Czarnobyl /Chernobyl - KaMario - 27-11-2020

(26-11-2020, 10:31)Cisek napisał(a):  Tak, ja odebrałem wczoraj. Co ciekawe steelbook miał naklejoną cenę z salonu.
Często dostaję z empik.com filmy z naklejoną ceną z salonu. Wcale to nie znaczy, że towar jest zdjęty z półki w salonie, on po prostu jeszcze nie dotarł do salonu i poszedł do klienta z zamówienia internetowego z partii przygotowanej dla salonów.

"Termin wysyłki został zmieniony ze względu na chwilową niedostępność produktu.
Podejmij decyzję w sprawie dalszej realizacji wysyłki."
Też mam taką wiadomość w szczegółach zamówienia z empik.com odnośnie "Czernobyla" w steelbooku.


RE: Czarnobyl /Chernobyl - MasterThief - 27-11-2020

(27-11-2020, 12:05)misfit napisał(a):  Francuzi też coś się ociągają z wysyłką steela. Komuś z Was już wysłali ?

U mnie też leży ze statusem "Przygotowywanie do wysyłki". Czuję, że w weekend najszybciej będzie wysłane.


RE: Czarnobyl /Chernobyl - Cisek - 27-11-2020

(27-11-2020, 12:05)misfit napisał(a):  Francuzi też coś się ociągają z wysyłką steela. Komuś z Was już wysłali ?

Wysłany przedwczoraj, jest już w Niemczech, ale wylosowali mi jako dostawcę Pocztę Polską, więc z ostatnim odcinkiem może być różnie.