Filmozercy.com | Forum
Najnowsza generacja konsol - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Najnowsza generacja konsol (/watek-najnowsza-generacja-konsol)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: PS5 & Xbox Scralett - Wolfman - 09-10-2019

(09-10-2019, 09:19)malin1976 napisał(a):  Na jednej generacji ogrywam ok 30 tytułów nie licząc Gran Turismo/Forza i Fifa/Pes więc niewiele ale wybieram same perełki .
No tak to są perełki singlowe to trza przyznać koledze Smile. Fifa to już w szczególności do singla stworzona. Jesteś bardzo wybrednym graczem, EA zaciera rączki, bo wciąż może tworzyć swoje oryginalne pomysły w nowych odsłonach Fify
(09-10-2019, 09:19)malin1976 napisał(a):  Podobnie miałem z gamecube .
No to się nie dziwię. Wystarczy jedna konsola do tych samych gier Smile

(09-10-2019, 09:29)Glaeken napisał(a):  PS5 - Interesuje mnie jedno: czy będzie wsteczna kompatybilność z grami PS4 czy też nie?
Prawdopodobnie tak, chętnie bym wtedy ograł ciekawsze sandboxy z ps4 na dysku ssd w ps5


RE: PS5 & Xbox Scralett - Mierzwiak - 09-10-2019

Nie prawdopodobnie tak tylko tak, o pełnej wstecznej kompatybilności z grami na PS4 mówiło się już na samym początku gdy podali pierwsze szczegóły nowej konsoli Sony.


RE: PS5 & Xbox Scralett - Glaeken - 09-10-2019

(09-10-2019, 09:33)Wolfman napisał(a):  Prawdopodobnie tak, chętnie bym wtedy ograł ciekawsze sandboxy z ps4 na dysku sss w ps5
Co tam sandboxy... byłem w szoku gdy zobaczyłem w Berlinie w niemieckim MM grę Industry Giant 2 wydaną na PS4. Myślałem, że niedowidzę albo mi wzrok płata figle... albo jakiś dziwny ekskluzyw na rynek Niemiecki bo taki prehistoryczny klasyk wśród gier ekonomicznych wydany na PS4 to cud. W PL znalazłem na allegro i zaraz kupiłem Smile
(09-10-2019, 09:42)Mierzwiak napisał(a):  Nie prawdopodobnie tak tylko tak, o pełnej wstecznej kompatybilności z grami na PS4 mówiło się już na samym początku gdy podali pierwsze szczegóły nowej konsoli Sony.
Polityka Sony jest zmienna i zawsze mocno oglądają się na to co zrobią twórcy Xboxa zatem ich wcześniejsze deklaracje niekoniecznie muszą być ciągle aktualne.


RE: PS5 & Xbox Scralett - malin1976 - 09-10-2019

No ja nie czekam na wsteczną kompatybilność podobnie jak na ps4 nie ogrywałem tytułów z ps3 w postaci remasterów jak The Last of Us czy GoW . Skończę z ps4 po roku od wyjścia ps5 bo i tak na premierę nie będzie w co grać . Wrzesień 2021 pewnie dopiero kupię no chyba że stanie się cud i Gran Turismo wydadzą na początek a nie na koniec generacji hehe
Wolfman - miniony sezon ogrywałem PESa . Ostatnie w które grałem to były PES 5 i PES 6 i powiem Ci że daje radę . Teraz również się ku niemu skłaniam . Co do online to olewam ale czasami popykam w sezony a nie w raka gamingu zwanego FUT stworzonego dla celebrytów z youtube Wink

Głównym plusem ps5 ma być podobno hdmi 2,1 z 4k i 120 fps . Telewizor zmieniam raz na generację więc będzie okazja do kupna jakiegoś z 4k w końcu bo ps4 pro tonie było to na co czekałem . Może i nasze kolekcje filmowe będzie trzeba niedługo wymienić bo firmy zwęszą nowe możliwości i blu ray oraz blu ray 4k będzie już przestarzałe ? Oby nie ale kto ich tam wie .


RE: PS5 & Xbox Scralett - Wolfman - 09-10-2019

(09-10-2019, 09:55)Glaeken napisał(a):  Myślałem, że niedowidzę albo mi wzrok płata figle... albo jakiś dziwny ekskluzyw na rynek Niemiecki bo taki prehistoryczny klasyk wśród gier ekonomicznych wydany na PS4 to cud.
Od czorta tego jest i są wydawane od dawna. Masz też Carmageddon , Construction też chyba wydali, ponadto masz wydawców różnorakich wydających podobne gry fizycznie. Czekam na Gods wydany przez Limited w jakiejś ładnej kolekcjonerce. Ogrywało się to za dziecka na Amidze.

(09-10-2019, 10:02)malin1976 napisał(a):  Telewizor zmieniam raz na generację więc będzie okazja do kupna jakiegoś z 4k w końcu bo ps4 pro tonie było to na co czekałem .
Przecież świetne efekty hdr i wysoką rozdziałkę w niektórych grach masz już tutaj. Wystarczy sprawdzić listę.


RE: PS5 & Xbox Scralett - malin1976 - 09-10-2019

Przecież nie będę dla samego hdr kolejny raz ogrywałtych samych tytułów . Wyjdzie ps5 to i kupi się odpowiedni telewizor pod nowe gry . Na bank coś wymyślą żeby naród kupował nowe tiviki bo stare będą już be hehe


RE: PS5 & Xbox Scralett - piti198 - 09-10-2019

PS5 za te 4500 to mało kto kupi. Coś tam pisali o przewidywanej możliwej wyższej cenie ze względu na te mocne podzespoły, ale osobiście w to nie wierzę.
Zwyczajnie by im się to nie opłacało.


RE: PS5 & Xbox Scralett - Glaeken - 09-10-2019

(09-10-2019, 10:17)piti198 napisał(a):  PS5 za te 4500 to mało kto kupi.
Oj kupi kupi. I za więcej by kupił. Statystyki pokazują, że przeciętny Kowalski nie ma co do gara włożyć ale płaski telewizor oraz parę aut to mieć musi Big Grin

(09-10-2019, 10:02)malin1976 napisał(a):  Głównym plusem ps5 ma być podobno hdmi 2,1 z 4k i 120 fps .
Głównym atutem PS były, są i będą ekskluziwy. Zarówno kolejny Xbox jak i PS mogą być przeładowane super technikaliami, obudowami z tytanu i kevlaru, chłodzeniem rodem z Antarktydy itp. itd. Przeciętny Kowalki i tak tego nie zrozumie i zleje. Przecież wiadomo, że cokolwiek by nie wsadzili do obu konsol i tak to będą budżetowe rozwiązania (jak to ma miejsce w przyp. UHD na Xboxie).


RE: PS5 & Xbox Scralett - djgromo - 09-10-2019

Co do tych płyt 128 GB to chyba tutaj czytałem o tym albo jeszcze na jakimś zagranicznym serwisie.

https://www.purepc.pl/technologia/sony_prezentuje_czterowarstwowy_bluray_o_pojemnosci_128_gb


RE: PS5 & Xbox Scralett - prodarek - 09-10-2019

(09-10-2019, 13:31)Glaeken napisał(a):  Przecież wiadomo, że cokolwiek by nie wsadzili do obu konsol i tak to będą budżetowe rozwiązania (jak to ma miejsce w przyp. UHD na Xboxie).

Co to znaczy?