Filmozercy.com | Forum
Najnowsza generacja konsol - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Najnowsza generacja konsol (/watek-najnowsza-generacja-konsol)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: PS5 & Xbox Scralett - Nfsfan83 - 13-12-2019

(13-12-2019, 15:59)Wolfman napisał(a):  Dysk jest w obudowie zewnętrzny. Styknie mi do tej generacji. Nowa i tak będzie mieć dyski ssd. Zakładam ,że i tak będzie dużo szybciej

Czekam na nową generację. Zapowiada się coraz lepiej, podobno 4x mocniejsza niż obecna generacja
[Obrazek: xNOSOjz.jpg]
Pudło X może nawet tak wyglądać, byłoby to praktyczne

design jak pół deski sedesowej Wink

jako miłośnik retro bym widział takie coś to niby protoptyp Amiga CDTV II:

[Obrazek: CSYNEsRWUAACF6q.jpg]

a tutaj zwykła CD TV z monitorem:

[Obrazek: 530094b10eeaf.jpg]

i by ta konsola pasowała pod sprzęt audio - video


RE: PS5 & Xbox Scralett - Wolfman - 13-12-2019

To mnie nie dziwi, bo te ripy powinieneś oglądać na takim monitorze by dobrze wyglądały


RE: PS5 & Xbox Scralett - djgromo - 18-03-2020

I jak wrażenia po prezentacji parametrów Xbox vs PS5?

Ja właśnie skończyłem oglądać ten stream Sony i ogólnie słabo to wyszło. Wiedziałem, że jak dadzą Cernyego to będą mega nudy. W zasadzie poza przepustowością SSD to niczym mnie nie zaskoczyli pozytywnie. Wszystkiego mniej jak konkurencja. Ja wiem, że gry będą świetne i pewnie taka moc wystarczy, ale ten niedosyt pozostaje.

Moim zdaniem powinni zrobić jakąś szybką infografikę ze specyfikacją / może jakąś fajną animację, a potem puścić kilka teaserów nadchodzących gier. Mało co nie usnąłem.

Co do Xboxa to było szybko: kawa na ławę, fajny teaser, kilka tam przerywników co wyglądało jak gry. Dodatkowo fachowe podsumowanie przez Ritcha z Digital Foundry.

XBOX














PS5






RE: PS5 & Xbox Scralett - Glaeken - 18-03-2020

Bez względu na cenę i tego co wpakują do bebechów, dla mnie PS5 to must buy. MS może sobie potrajać wydajność, poprawiać wygląd, rozbudowywać o bajery itd. etc. a PS może sobie wyglądać jak obrzygana cegła ale rozkłada na łopatki Xboxa jeżeli chodzi o exclusivy.


RE: PS5 & Xbox Scralett - pearlzfan - 18-03-2020

Wyłączyłem tą konfe Sony po 10 min. Straszne smuty. Jako gracza kompletnie mnie nie interesują zastosowane rozwiązania dot architektury. Wyglądało to jak smutny briefing projektu w korpo IT. Dla mnie rozczarowanko.


RE: PS5 & Xbox Scralett - djgromo - 18-03-2020

Jeszcze takie szybkie podsumowanie:

[Obrazek: gu7rAAM.jpg]


RE: PS5 & Xbox Scralett - Glaeken - 18-03-2020

@pearlzfan: Trafne podsumowanie Smile Najtwardsze tech-nerdy wymiękną.

Przejrzałem na przewijaniu żeby zobaczyć czy ujawnili/potwierdzili wygląd ostateczny konsoli oraz cenę ale nie znalazłem w prezentacji więc... don't care much.


RE: PS5 & Xbox Scralett - djgromo - 19-03-2020










RE: PS5 & Xbox Scralett - malin1976 - 20-03-2020

Oglądałem tą żenadę w pracy . Konsoli nie pokazali i to by było na tyle bo liczby mnie nie interesują . Gram w gry a nie w konsole . Czekam na ps5 i mam nadzieję że nie będzie żadnego opóźnienia bo jestem pewien że oni na dziś nie mają zielonego pojęcia jak będzie wyglądał ich nowy produkt Smile


RE: PS5 & Xbox Scralett - Marioo - 20-03-2020

(20-03-2020, 10:05)malin1976 napisał(a):  Oglądałem tą żenadę w pracy
A co na to szef? Oglądał z Tobą?  Cool