Filmozercy.com | Forum
Mayfly - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dystrybutorzy (https://forum.filmozercy.com/dzial-dystrybutorzy)
+--- Wątek: Mayfly (/watek-mayfly)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Mayfly - MarianPaz - 12-11-2019

Cytat:Pasja przyświecająca Mayfly od prapremiery Nocy żywych trupów w 2002 r. stała wreszcie za stworzeniem kolejnej marki spoza branży wydawniczej – ULO, sieci warszawskich pasiek.
http://mayfly.pl/o-nas/

Czyli to ich kolejny równoległy biznes z którego są może lepsze pieniądze niż ze sprzedaży płyt.


RE: Mayfly - Kirek - 07-06-2020

5 czerwca premierę na BD miał kolejny koreański film "Człowiek bez pamięci" wydany przez Mayfly, który z chęcią bym kupił gdyby nie negatywne doświadczenia z filmem "Lament". Gdyby ktoś z Was jednak zdecydował się na zakup to dajcie znać czy tym razem nie ma problemów z obrazem (klik w okładkę = wydanie w filmoskopie)

[Obrazek: thumb-lg-8408396-czlowiek-bez-pamieci.jpg]


RE: Mayfly - Daras - 22-06-2020

(07-06-2020, 16:47)Kirek napisał(a):  (...) Gdyby ktoś z Was jednak zdecydował się na zakup to dajcie znać czy tym razem nie ma problemów z obrazem (...)

Zamówiłem. Nadal jestem wierny nośnikom fizycznym. Jeśli widzę na celowniku jakiś film to najczęściej kupuję płytkę. W razie stwierdzenia wad produkcyjnych produkt zwracam.
Postanowiłem nadrobić zaległości filmowe do końca czerwca gdyż zwyczajowo zamykam kino domowe (poniekąd też komputer) na okres wakacji letnich.
Mam nadzieję, że zdążę coś tu skrobnąć przed lipcem. W najgorszym wypadku dam znać we wrześniu / październiku.


RE: Mayfly - Wolfman - 23-06-2020

Nie spiesz się Daras poczekamy do przyszłego roku.


RE: Mayfly - Gieferg - 23-06-2020

Daras napisał(a):gdyż zwyczajowo zamykam kino domowe (poniekąd też komputer) na okres wakacji letnich.

Kiedy już myślę, że niczym mnie nie zaskoczysz...


RE: Mayfly - Daras - 23-06-2020

W takich sprawach jestem jak głęboka studnia. Możesz na mnie polegać, Gieferg. Nawet żona po 30 latach znajomości stwierdza, że ją zaskakuję.
Przypomnę, że projektor usytuowałem w pokoju gościnnym z widokiem na zachód. Wspomniałem o tym w odrębnym wątku. Przed nami długie dni a ja nie wyposażyłem okien w specjalne rolety.

Jeśli w moim życiu nie zajdą jakieś dramatyczne wydarzenia to napiszę tu przed końcem roku. W przeciwnym razie odpal znicz, Wolfman. Angel Tak po koleżeńsku.


RE: Mayfly - Gieferg - 23-06-2020

Cytat:Przed nami długie dni a ja nie wyposażyłem okien w specjalne rolety.

Nie mam takich problemów, moje oglądanie filmów (nie licząc oglądania z córką) standardowo zaczyna się w okolicach 23/północy.


RE: Mayfly - Wolfman - 23-06-2020

(23-06-2020, 13:40)Daras napisał(a):  W przeciwnym razie odpal znicz, Wolfman. Tak po koleżeńsku.

Ok znajdę jakiegoś gifa. Nie wiedziałem, że pląsanie jest tak wyczerpujące.


RE: Mayfly - Daras - 23-06-2020

(23-06-2020, 15:53)Gieferg napisał(a):  Nie mam takich problemów...

Też jestem nocnym Markiem i wiele lat temu forsowałem kino latem. Jednak publika, często rodzinka w podeszłym wieku, wymiękała przed 21.00 (zachód słońca). Nadto, „posiadam” żonę chadzającą spać z kurami, i pomimo że luba dość chętnie ogląda ze mną filmy, to od 18.00 / 19.00. Na marginesie - z myślą o niej zamówiłem krążek od Mayfly.
Gdy mnie przypili to puszczam coś w nocy ze słuchawkami 9.1 na głowie. Jednak nie zastąpią one klasycznego zestawu home cinema. Niekiedy mam wyrzuty sumienia po takich projekcjach, szczególnie wówczas gdy ktoś włożył sporą pracę w tworzenie efektów przestrzennych.

P.S.
Wolfman, gif powinien być zapachowy. Taka moja wola. Ale nie myśl przez moment o tym, choćby krótką chwilkę. Shy

Jeszcze coś, ku przestrodze. Jeden z dyskutantów nieaktywnego forum Kino Polska (tu również wklejał komentarze) napisał, że ilekroć usłyszy w radio słówko Gros, zawsze zobaczy oczami wyobraźni podobiznę J. Bińczyckiego. To było za czasów gdy zamykano stare forum, a ludzie w żalu popełniali wpisy pożegnalne. Cry


RE: Mayfly - Daras - 08-07-2020

EDIT:
Ja tylko na chwilkę.
Kirek, płyta nie jest obarczona wadą, o której wcześniej dyskutowaliśmy. Natomiast zauważyłem jeden „przepał”. Tematu nie zgłębiłem bo film oglądałem w towarzystwie.