Filmozercy.com | Forum
Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD (/watek-pearlzfan-kolekcja-uhd-bd-dvd)



RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - ernie - 08-08-2020

(08-08-2020, 10:34)pearlzfan napisał(a):  Ale nie ma napisów angielskich, więc trzeba znać choćby podstawy japońskiego, żeby coś z tego wyciągnąć oprócz archiwalnych zdjęć
No tak, to rzeczywiście trochę kłopot Wink ale i tak zajebiście


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 12-08-2020

Whishlista stopniała o 5 kolejnych pozycji. Za wszystko łącznie z kosztami wysyłki wyszło ~100 pln także niezły deal.

Najbardziej cieszy Dzień świstaka w ładnym steelu z polskimi napisami i lektorem. Bardzo lubię ten film.
Split Second niestety mocno się postarzał. Kupiłem z sentymentu, bo ostatni raz widziałem to na VHSie i niestety widać i czuć, że to trzecia liga. Niechlujny montaż i reżyseria, efekty czasem "whoa! niezłe!" a czasem "Eee, hehe, no fajna tandeta". Choć przyznaję, że czuć tutaj, nomen omen, serce. Miło było wrócić, ale nie dałbym za to więcej niż 20 zł. Do tego dźwięk jakiś taki sztuczny. [brak wersji pl]
Dzień, w którym... klasyk. Nie ma co się rozpisywać. Planowałem go dodać do kolekcji obok Zakazanej planety już dawno. W końcu cena zrobiła się przystępna. [brak wersji pl]
Pi - czyli Aronofsky jak jeszcze potrafił w kino. Swego czasu ten film i Memento zrobiły mi z mózgu sieczkę na długi czas Wink [brak wersji pl]
Fighting with my Family - mały wielki film. Najlepszy film sportowy ostatnich 20 lat imho. Creed 2 był spoko, ale zmarnowali potencjał powrotu Drago. Ja, Tonya wolę nie wspominać. Tymczasem Fighting ma wszystko, co lubię w idealnych dawkach - dramat, komedia, bohaterkę, której chce się kibicować, interesującą plejadę drugoplanowych bohaterów i ciekawy, do tej pory rzadko widziany w kinie sport. Jako, że lubię wrestling (Undertaker ftw!), to oczko w górę. [brak wersji pl]
[Obrazek: knm0CvT.jpg]
[Obrazek: 5VJEeMd.jpg]
[Obrazek: tlTyN3F.jpg]
[Obrazek: 7Aj0v6p.jpg]
[Obrazek: oYZiUtN.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 17-08-2020

Włoski Amazon dostarcza dwa bardzo przyjemne filmy w bardzo dobrej cenie Smile

[Bad Boys mają napisy PL]

[Obrazek: BYKJxVM.jpg]
[Obrazek: GAMiHWv.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - misfit - 18-08-2020

(12-08-2020, 20:24)pearlzfan napisał(a):  Najbardziej cieszy Dzień świstaka w ładnym steelu z polskimi napisami i lektorem. Bardzo lubię ten film.

Czemu nie nowy transfer w UHD ?
Różnica jest porażająca Smile

Fighting with My Family też mam w planach - płyta z UK jest w wersji kinowej czy reżyserskiej ?
Tutaj porównanie -> https://www.movie-censorship.com/report.php?ID=473847


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 18-08-2020

Lubię, ale nie aż tak, żeby dać za niego 110 zł Smile


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - misfit - 18-08-2020

No ja robiłem upgrade z japońskiego BD (jako jedyne ma ten nowy transfer) do UHD więc też nie chciałem się wykosztować. Z pomocą przyszło zavvi z promocją 2 za $20 rok temu.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 18-08-2020

(18-08-2020, 16:26)misfit napisał(a):  Fighting with My Family też mam w planach - płyta z UK jest w wersji kinowej czy reżyserskiej ?
To jest wersja kinowa. Ale różnice są tak znikome, że nie wpływają na odbiór filmu.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 20-08-2020

Dzisiaj dania z puszek Big Grin

Pablo, jak zwykle niezawodnie, dostarcza Kompanie braci, a spontaniczny wypad do MM obfituje w niespodziewany upgrade opakowań dwóch Bondów za powalającą sumę 30 pln (za oba!) Big Grin

Kompani nigdy nie widziałem, więc czeka mnie w ten weekend emocjonująca wprawa na Normandię a potem na Pacyfik (też pierwsze oglądanie). Jestem po pierwszym odcinku i mnie wciągnęło. Bardzo podoba mi się wizualnie (paleta barw i ziarno robią robotę).

[Obrazek: cyYaOy6.jpg]
[Obrazek: 3y5WhYd.jpg]
[Obrazek: 2RUp3hN.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Mefisto - 20-08-2020

(20-08-2020, 19:19)pearlzfan napisał(a):  Kompani nigdy nie widziałem

Exclamation Zazdroszczę.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 24-08-2020

No to mamy komplet Smile

[Obrazek: 3RCVVJe.jpg]