Filmozercy.com | Forum
Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD (/watek-pearlzfan-kolekcja-uhd-bd-dvd)



RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 09-10-2020

(05-10-2020, 15:58)Juby napisał(a):  Mierzwiak przez lata prowadził bloga o plakatach filmowych i nawet pisano o nim w miesięczniku Film...
No i to nadaje jakiś wartościowy kontekst argumentom Mierzwiaka punktującym moje okładki. Bez tego to tylko subiektywny wpis jakiegoś anonimowego awatara w necie, do którego nie za bardzo jest sens się odnosić.

(05-10-2020, 16:16)Mierzwiak napisał(a):  wystarczy przyjąć krytykę na klatę / wejść z nią w polemikę
Nauczyłem się, że krytykę należy/można przyjmować od ludzi, którzy znają się na poruszanym temacie. Jak nie wiem, czy ktoś jest dobry w klocki, nt których się wypowiada, to na jakiej podstawie mam go słuchać? Naiwnością jest przyjmować krytykę od każdego, kto Ci mówi, jakie ma odczucia i uwagi dot. Twojej pracy/Ciebie etc.

(05-10-2020, 16:16)Mierzwiak napisał(a):  Co nie czyni ze mnie żadnego autorytetu...
W jakimś stopniu twoje doświadczenie praktyczne i to, że zostałeś doceniony w, było nie było, renomowanym środowisku sprawia, że Twoje słowa nt wyglądu plakatów mają większą wartość (m.in. merytoryczną) niż innych użytkowników, którzy takiej praktyki i rozpoznania nie posiadają. Także to sprawia, że jesteś/możesz być w tym temacie dla niektórych autorytetem.

(05-10-2020, 16:16)Mierzwiak napisał(a):  skorzystałem z możliwości... wypowiedzenia się na forum (!) na temat tego, co ktoś na nim pokazał. Skandal, co?
Nie pisałem nic na temat tego, że skandalicznym jest, że wypowiedziałeś się na forum nt moich okładek.

(05-10-2020, 16:16)Mierzwiak napisał(a):  Ty też jesteś dla nas niczym innym jak tylko awatarkiem
Nigdzie nie twierdziłem, że jest inaczej. Jak miałem 20 lat to "nie spałem, bo ktoś w internetach nie miał racji". Na szczęście mi przeszło i teraz staram się nie wchodzić w dyskusje w necie, bo 99% z nich to strata czasu (choć jak widać, nie zawsze mi wychodzi Wink ).

A Twoje prace naprawdę fajne, zwłaszcza Psycho, Grawitacja i Cube. Keep up the good work! Smile


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Mierzwiak - 09-10-2020

OK, rozumiem Twoje stanowisko choć nie do końca się z nim zgadzam.

(Dzięki za miłe słowa! Jeszcze żeby tak chciało mi się robić kolejne...)


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 15-10-2020

Mały upgrade do 4K z Amazon IT dzięki 4 za 30.
Wszystkie wydania w slipcoverach.
Tylko Matrixy mają napisy PL.

[Obrazek: x5NqKdY.jpeg]
[Obrazek: RgUJ9YV.jpg]
[Obrazek: zWozyCw.jpg]
[Obrazek: oxsH8J7.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Qlas1990 - 16-10-2020

Do Mad Maxa w sumie nie potrzeba napisów Wink Ostatnio odświeżyłem sobie z Itunes w Vision i Atmosem i ścieżka dźwiękowa to coś niesamowitego. Z płyty musi być rzeźnia Big Grin Ja z tej promki dobrałem miasto złodziei i jestem legendą ze względu na napisy pl. Swoją drogą szkoda, że nie dali pierwszej części Matrixa. No i 150 zł za cztery filmy to uczciwa cena.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 16-10-2020

W sumie do Matrixów też nie trzeba - tyle razy je już widziałem, że znam na pamięć Wink
Domyślam się, że atmos robi robotę (czytałem, że ścieżka Fury Road to referencja w tym temacie), ale czekam z seansem aż przyjdą nowe standy pod surround, teraz tylko sprawdziłem, jak się obraz prezentuje w stosunku do BD.

A btw pierwszego Matrixa: zamówiłem z Amazon UK za niecałe 18GBP (wyszło taniej niż z włoskiego - 21 Euro).


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Dziel - 16-10-2020

Trylogia Matrixa była teraz do kupienia za 30£ na Amazon UK podczas Prime Day. Nie lepiej było kupić ten box i mieć wszystkie 3 filmy razem w fajnym slipboxie? Wink


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 16-10-2020

Tak, widziałem, ale wtedy miałbym 3 filmy za 30 a tak miałem 4 <cebula>Big Grin


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 30-10-2020

W końcu dotarł zagubiony Matrix z UK i część zamówienia z IT (niestety Bad Boys cz1 nadal w drodze).
Dzięki promce 3x30 mogłem zrobić upgrade Szczęk do 4K i to jeszcze w steelu. Za ~55zł, to jak za darmo Big Grin

Wciąż czekam jeszcze na paczkę z JB Hi-Fi (już miesiąc w drodze i problem ze zwrotem podatku na Revoluta:/ ).

Polskich napisów nie posiadają tylko Szczęki.

[Obrazek: dTQU6hp.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - HAL 9000 - 30-10-2020

(30-10-2020, 22:55)pearlzfan napisał(a):  Wciąż czekam jeszcze na paczkę z JB Hi-Fi

Ja też, ja też  Big Grin

To czekamy razem. Kupowałem 25/09/2020.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 19-11-2020

W końcu dotarły spóźnione Bad Boys z Amazon.it i pierwsza transza z JB Hi-Fi.
Napisy PL tylko na Bad Boysach.

[Obrazek: MBdqlw6.jpg]
[Obrazek: 9TwLRXJ.jpg]
[Obrazek: u0nc2LM.jpg]