Filmozercy.com | Forum
Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD (/watek-pearlzfan-kolekcja-uhd-bd-dvd)



RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Dziel - 11-01-2021

No niestety te pudełka eco case to straszne dziadostwo. Ostatnio zamawiając 3 filmy 4K z amazon.com trafiłem na 3 takie wydania: Hacksaw Ridge, Rambo i Rambo Last Blood. Na dodatek przyszły bez slipcovera Sad
GITS chciałbym kiedyś kupić wydanie 4K z BB w tym przepięknym steelbooku Smile


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 13-01-2021

Spóźniona przesyłka z UK. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, to wyszło prawie darmo - nie dość, że promka na Amazonie (~150zł), to jeszcze udało się sprzedać box BD za 90zł Big Grin

Napisy PL na wszystkich częściach w UHD.

[Obrazek: 7C1Zoqh.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Wolfman - 13-01-2021

Nic szczególnego to stary zatęchły zestaw, który był już wielokrotnie w promocji


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 18-01-2021

Malutki up z Włoch 4 za 20. Zależało mi na 12 małpach i Cobainie, a że nie było nic innego ciekawego, to dobrałem dwa guilty pleasure.
Napisy PL na Cobainie i FF.

[Obrazek: jlg23EZ.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Wolfman - 18-01-2021

(18-01-2021, 15:18)pearlzfan napisał(a):  12 małpach
Ten sam transfer to arrow?


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pred895 - 18-01-2021

Nie to stara zamglona kapa od Universala.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 19-01-2021

(18-01-2021, 20:16)Wolfman napisał(a):  Ten sam transfer to arrow?
Stary, ten od Arrow kosztuje 14GBP.
To prawie 3/4 ceny, którą dałem za te 4 filmy razem. IMHO stosunek jakości do ceny w przypadku tego filmu nie był wart takiej dopłaty Wink


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - misfit - 19-01-2021

Arrow też cyklicznie co kilka miesięcy rzuca promocje, w których "zwykłe" wydania BD (w tym 12 małp) dostępne są po 7-8 funciaków, a bywa, że i taniej.
Ostatnia taka okazja była niespełna miesiąc temu.

Czyli jeśli rozpatrujemy w promocji Universala z włoskim tytułem filmu na froncie vs fajnego remastera od Arrow, też w promocji, to jest to dopłata 12-18 zł do filmu Smile


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Mefisto - 19-01-2021

Też nie mam Arrow - przy czym u mnie to byłby double dip kolejny, a wydaniu książeczki już pewnie dawno nie ma, więc why bother. Ten Universal nie jest aż tak tragiczny, biorąc pod uwagę kiedy został wydany.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 25-01-2021

(19-01-2021, 09:43)misfit napisał(a):  Czyli jeśli rozpatrujemy w promocji Universala z włoskim tytułem filmu na froncie vs fajnego remastera od Arrow, też w promocji, to jest to dopłata 12-18 zł do filmu

To "jeśli" jest tutaj kluczowe. W tamtym momencie to był wybór pomiędzy: 4 filmy za 20Eur vs 1 za 14GBP. Ekonomia w tym przypadku ma u mnie pierwszeństwo Smile