Filmozercy.com | Forum
Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD (/watek-pearlzfan-kolekcja-uhd-bd-dvd)



RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Mr.Hankey - 12-02-2021

(12-02-2021, 13:45)pearlzfan napisał(a):  Silent Hill wziąłem, bo to imho jedna z trzech, jak dotąd udanych adaptacji gier obok MK i pierwszego Residenta.
Dodałbym do tego grona jeszcze Prince of Persia.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 12-02-2021

(12-02-2021, 15:10)Mierzwiak napisał(a):  Jedyne słuszne jakościowo i pod względem kolorystyki to albo francuskie albo z USA od Shout Factory.
Przed zakupem sprawdzałem sobie na caps-a-holic te 3 wydania i jak na mój gust US/FRA były zbyt jasne (do tego filmu jakoś bardziej mi pasuje taki "zamglony" obraz). Ale rozumiem, że komuś się to może nie podobać Smile

(12-02-2021, 18:11)Mr.Hankey napisał(a):  Dodałbym do tego grona jeszcze Prince of Persia.
Hm, w sumie widziałem to tylko raz w kinie i prawie nic z tego już nie pamiętam, ale widzę, że na FW oceniłem na 7, więc chyba masz rację. Trzeba będzie odświeżyć.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 16-02-2021

Obok Once Upon A Time in China 1-3 i Hero mój ulubiony film wuxia.
Są napisy PL. Paczka z JB szła równo miesiąc.

[Obrazek: rnoqSEm.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Wolfman - 16-02-2021

Ile to kosztowało, że warto było czekać tyle?


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 16-02-2021

14 AUD ~ 40 PLN. Wziąłem to i Incepcję też za 40, jak dla mnie dobry deal tym bardziej, że posiadane wcześniej wersje BD tych filmów sprzedałem za 15 każda. Poza tym czas oczekiwania nie jest dla mnie dealbreakerem przy decydowaniu się na zamówienie.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - ernie - 16-02-2021

Moje UHD od kanagurów jeszcze idą m.in. "Przyczajony tygrys..." - widziałem go chyba z 15 lat temu, ale nadal Ang Lee głownie z nim mi się kojarzy.
Chyba korzystaliśmy z tej samej promki, więc dałeś nadzieje, że przyjdą Big Grin (choć tez nie mam ciśnienia z zamówieniami)


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Wolfman - 17-02-2021

(16-02-2021, 13:13)pearlzfan napisał(a):  14 AUD ~ 40 PLN. Wziąłem to i Incepcję też za 40
Dla mnie tak, oraz wygląd pudełka. Z tego co widzę AU ma paskudne. Ale 40 z wysyłką to dobry deal


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 03-03-2021

Niemiecki Amazon mimo, że zamówienie 6 filmów rozbił na 4 paczki, to dostarczył je w ekspresowym tempie 5 dni (z czego 2 to był weekend).

Do kolekcji trafiają w końcu moje ulubione grunge'owo-slackerowe romanse i dwa upgrejdy do UHD.
Napisów PL brak, D9 bez płyty BD, King Kong i Before Midnight mają dwustronne okładki.

[Obrazek: 8IOvvkZ.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Mr.Hankey - 03-03-2021

W przypadku King Konga słowo upgrade to lekkie nadużycie. Widziałeś jak to wygląda?


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 04-03-2021

Tak, przed zakupem porównałem m.in. na caps-a-holic i bardzo do mnie przemówiła zmiana kolorystyki także ja jestem kontent Smile