Filmozercy.com | Forum
Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD (/watek-pearlzfan-kolekcja-uhd-bd-dvd)



RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - prodarek - 17-03-2020

Francja wersja PL powinna być.

Płyta 4K Ultra-HD

Audio Formats / Dźwięk:
Dolby Atmos (Compatible Dolby TrueHD 7.1) angielski
Dolby Digital Plus 7.1 francuski (768 kbps)
Dolby Digital Plus 7.1 hinduski (768 kbps)
Dolby Digital Plus 7.1 węgierski (768 kbps)
Dolby Digital 5.1 czeski (640 kbps)
Dolby Digital 5.1 polski (lektor) (640 kbps)
Dolby Digital 5.1 tajski (640 kbps)
Dolby Digital 5.1 angielski komentarze (192 kbps)


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 17-03-2020

Niestety nie. Tylko angielski dla slabosłyszacych.
Z tej trójki tylko Overlord ma napisy PL.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 26-03-2020

Bardzo dobry początek weekendu. Pięć nowych płytek dołącza do kolekcji.

Szczególnie cieszy mnie Monsters i Children of Men, bo nie był planowane i wpadły mi pod radar zupełnie przypadkiem dzięki Dzielowi w dodatku w ekstra cenie (dzięki, mate!). Dzisiaj wrzucam na ekran Monsters, bo już mocno mi się zatarł w pamięci.

Do tego amazon UK dorzucił spóźnioną trójkę. District 9 ostatnio oglądałem na DVD podobnie jak Blair Witch Project także liczę na miłe zaskoczenie zwłaszcza w przypadku D9, bo z tego co pamiętam efekty od Weta Digital swego czasu robiły wrażenie.

Bliskie spotkania... UHD zostawiam sobie na weekend.

Mały minus to uszkodzone opakowania BWP (pęknięte z tyłu pudełko) i Bliskich spotkań (ułamany zawias plastikowej tacki trzymającej 2 z 3 płyt). Jak BWP przeboleję tak ta latająca tacka trochę mnie irytuje i chyba będę musiał kupić sobie nowe opakowanie.

[Obrazek: vBiYRyw.jpg]

[Obrazek: LgTop5V.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 03-04-2020

Akurat na poprawę humoru po prawie tygodniu w szpitalu wpadają 3 dobre paczki Smile

Minus steelbooka Rocky'ego to umocowanie płyt. 3 płyty na jednej stronie - jedna pod drugą na jednym uchwycie! Chcesz wyjąć Rocky III musisz zdjąć I i II. To samo z częściami IV-VI. Kto to projektował?
Brakuje też napisów PL w I i VI. Poza tym jest elegancko Smile

[Obrazek: 4g1ywx1.jpg]


Podobno Godzilla II w wersji UHD prezentuje się zdecydowanie lepiej niż kinowa (więcej widać w ciemnych scenach), a jako, że lubię kaiju, to nie mogła nie dołączyć do kolekcji.

[Obrazek: lBrV2c9.jpg]

I na koniec chyba ostatnie anime, które mnie zajarało. Po tym już jakoś mój wewnętrzny otaku chyba się zestarzał, bo już nie mam ciśnienia na anime i nie śledzę rynku (chyba jeszcze One Punch Man mnie rozbawił, ale wystarczył mi do niego Netflix, a tak to wolę oglądać starocie z lat 80 i 90). Nie widziałem Drifters of the Dead, także będzie okazja odświeżyć całość Smile

[Obrazek: ZKAtEhE.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 07-04-2020

Ostatnie zakupy forumowe (thx Montana!)

[Obrazek: t0JamIm.jpg]

[Obrazek: apOQW44.jpg]

[Obrazek: JMkOWx9.jpg]

[Obrazek: RIGH5Q0.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 09-04-2020

Zavvi dostarcza spóźnione płytki (jeszcze jedna w drodze).
Watchmenów ostatni raz widziałem ponad 10 lat temu i sam film mi się już dosyć mocno zatarł, także będzie okazja przypomnieć sobie jak to Snyder potrafił jeszcze w kino.


Niestety Watchmen nie ma napisów PL.

[Obrazek: vw2lvDy.jpg]

[Obrazek: fbtQwgC.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 09-04-2020

GT40 właśnie zaparkował.

[Obrazek: CQ99GSP.jpg]

Przy okazji wydzieliłem UHD na osobnę półkę, bo już się ich trochę nazbierało.

[Obrazek: R43omsO.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 14-04-2020

DVDMax dowiozło kilka steelbooków za bezcen.

Jurassic Park II i III to imho słabiutkie kontynuacje, ale cena była na tyle kusząca, że się złamałem. Na szczęście te wydania mają całkiem sporo dodatków, także będzie co oglądać Smile

[Obrazek: ZohLi87.jpg]

Pacific w końcu trafił na półkę i będę mógł dokończyć oglądanie, bo na HBO GO nie mogłem wytrzymać jakości i dałem sobie na wstrzymanie po pierwszym epizodzie.

[Obrazek: 2YrLzr0.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 24-04-2020

Kolejna porcja forumowych zakupów, tym razem podziękowania idą do Pablo0909.

[Obrazek: uzKZ7TL.jpg]
[Obrazek: CKigegk.jpg]
[Obrazek: H9R9v75.jpg]

Przy okazji trafiłem na stare zdjęcie mojego pierwszego zestawu audio-wideo, więc stwierdziłem, że wrzucę dla porównania, jak się system zmieniał w przeciągu 3 ostatnich lat. Obecnie w sumie nic więcej mi do szczęścia nie trzeba. Rozważałem sufitowe, żeby mieć Atmos/DTS X, ale to raczej poczeka min rok do czasu aż zmienię amplituner albo... uda się przeprowadzić do domu i wtedy zbudować dedykowane pomieszczenie kinowe (co raczej będzie planem kilkuletnimSmile ).

2017 - Panasonic 50CX680 (po kalibracji), M-Audio HTS-700 5.1, jakiś stary Denon, ale nie pamiętam modelu.
[Obrazek: HSeocm3.jpg]

2018 - Samsung 55MU7001 (z DIY ambilightWink ), Klipsch R-620F, R-52C, R-51M, Denon AVR-520BT
[Obrazek: RsyPDsI.jpg]

2020 - LG 65C9, Klipsch R-620F, R-52C, R-51M, Denon AVR-520BT, sub SVS SB-1000
[Obrazek: 2AKtvJ3.jpg]
[Obrazek: 3WKwyRz.jpg]
[Obrazek: 4XhfSpn.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Gieferg - 24-04-2020

Wszystko fajnie (w tym ceglana ściana) oprócz tego paskudztwa na ścianie za plecami.

Top Gun to ten DNRowy bubel, nie trzeba było poczekać i sprawdzić co dadzą w 4K?