Filmozercy.com | Forum
Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD (/watek-pearlzfan-kolekcja-uhd-bd-dvd)



RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 12-05-2020

I kolejna paczka od niezawodnego Pablo0909 Smile

Skompletowałem w końcu obie warte uwagi części Piratów (1 i 2) i przy okazji dołożyłem zapomniany i dawno nie oglądany już Empire of the Sun w eleganckim steelu.

[Obrazek: v84Enbk.jpg]
[Obrazek: EcvXduf.jpg]
[Obrazek: OVRx00o.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 21-05-2020

Drobny update.

Kupiłem, żeby sprawdzić jak to się prezentuje i powiem szczerze, że na zdjęciach wygląda lepiej niż w rzeczywistości. Slip cover jest bardzo delikatny i zrobiony z bardzo cienkiego papieru, Pudełko imitujące VHS jest solidne i zrobione z grubego kartonu, ale myślałem, że będzie plastikowe i wierniej będzie imitować prawdziwą kasetę. Dodatki jak to dodatki. Mogłoby ich nie być lub jeśli już, to zamiast mikro plakatu można było pokusić się o więcej zdjęć-pocztówek z planu.

Zdecydowałem się tylko dlatego, że kosztowało 9GBP, ale teraz stwierdzam, że nawet taka cena to nieco za dużo. 6 funtów max było by sprawiedliwe. Raczej nie będę się bawił więcej w takie wynalazki Smile

ps. ciekawostka dropsa: tytuł filmu prezentuje się ładniej na ekranie z menu niż ten, który pojawia się w filmie.

[Obrazek: BPEAfQB.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Gieferg - 21-05-2020

Cytat:Skompletowałem w końcu obie warte uwagi części Piratów (1 i 2)

Najlepsza jest trójka Tongue


Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Glaeken - 21-05-2020

Moim zdaniem dwójka.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 21-05-2020

Dwójka najlepsza. Najbliżej jej kina nowej przygody. Trójka to już odjazd w stronę fantasy i kompletnie nie moje klimaty.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Mierzwiak - 21-05-2020

No tak, bo jedynka i dwójka to zwykłe kino historyczne, dopiero w trójce wprowadzono wątki fantasy.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Gieferg - 21-05-2020

Cytat:Trójka to już odjazd w stronę fantasy
Dokładnie tak samo jak dwójka i dokładnie te same klimaty.
Nie mówiąc o tym, że jedynka też jest fantasy, tylko w mniejszym stopniu.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Juby - 21-05-2020

Problemem trójki jest scenariusz, a właściwie jego brak. Podczas oglądania mało którego filmu miałem tak silne wrażenie, że nie mieli skończonego skryptu, tylko połowę rzeczy wymyślali na poczekaniu, a część z nich zupełnie nie pokrywała się z wydarzeniami opisywanymi w poprzednich częściach (coś jak z sequelami Transformers Baya). Dlatego zgadzam się z gospodarzem, najlepsza jest dwójka. Smile


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 21-05-2020

(21-05-2020, 20:50)Mierzwiak napisał(a):  bo jedynka i dwójka to zwykłe kino historyczne,
Tak, tak, powstała na podstawie wywiadów ze świadkami tych wydarzeń.

(21-05-2020, 21:44)Gieferg napisał(a):  Dokładnie tak samo jak dwójka i dokładnie te same klimaty.
Nie dokładnie i nie te same klimaty.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Gieferg - 21-05-2020

Mniejsza z tym. Nie wyobrażam sobie trzymać na półce połowy filmu (a tym własnie jest druga częśc piratów), nie mając jej drugiej połowy, ale co kto lubi.