Filmozercy.com | Forum
Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD (/watek-pearlzfan-kolekcja-uhd-bd-dvd)



RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Mierzwiak - 21-05-2020

(21-05-2020, 22:40)pearlzfan napisał(a):  Nie dokładnie i nie te same klimaty.
Pomijam jedynkę, ale w Skrzyni Umarlaka jest składająca się z totalnie fantastycznych postaci (np. faceta z głową rekina młota) załoga statku pływającego pod wodą, dowodzona przez faceta z mackami na twarzy, którego serce lezy sobie zakopane ma odległej wyspie, a na usługach którego jest morski potwór.

Masz bardzo dziwne pojmowanie fantastyki, skoro przy okazji trzeciego filmu nagle coś Ci w tej serii zaczęło przeszkadzać.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 22-05-2020

Ujmę to tak. Gatunkowo w pierwszej części jest najwięcej tradycyjnego kina przygodowego. W drugiej kina nowej przygody (czyli z elementami fantastyki), w trzeciej szala przechyla się już zdecydowanie na rzecz fantasy kosztem przygody, co mnie już w kinie post-LOTRowym nie bawi.

Części 3-5 mi się nie podobają, więc nie widzę powodu posiadania ich na półce.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Gieferg - 22-05-2020

No część 4 to bardzo słusznie, że się nie podoba.


Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Glaeken - 22-05-2020

Tak czy inaczej chyba każdy się zgodzi, że powinni byli zakończyć na trylogii Wink

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Gieferg - 22-05-2020

Powinni, ale ja tam lubię też piątkę.


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 03-06-2020

Skromny update (po raz kolejny courtesy by Pablo0909).

Seria Rush Hour nie należy co prawda do najlepszych osiągnięć JC, ale postawiłem sobie za cel zebrać wszystkie jego filmy bez względu na nośnik, bo jakoś tak mi z przemyśleń wyszło, że to mój ulubiony człowiek kina.

Do tego trochę spooky stuff. Oczywiście okładka Fight the Future leci do poprawki Smile
No obu X-Files byłem w kinie na premierze i pamiętam jak się jarałem pierwszym filmem i jak wielkie rozczarowanie czułem po drugim, kiedy okazało się, że nie jest poświęcony spiskowi i obcym. Z dzisiejszej perspektywy - po sezonach 10 i 11 (zwłaszcza tym ostatnim :\) - seans I Want to Believe jednak aż tak bardzo nie boli i ogląda się go całkiem przyjemnie.

[Obrazek: J8OctCL.jpg]
[Obrazek: Yy72Bb4.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - pearlzfan - 17-06-2020

Jeszcze skromniejszy up, tym razem dzięki promce na Amazon.it
Wyszło jakieś 30 pln za film. I w takiej cenie to ja steele mogę kupować Wink

Terminator Salvation ma najładniejszą okładkę, ale za to nie ma napisów PL (podobnie Hellboy).
FF XV Kingsglaive trafił jako "dopychacz", żeby załapać się na promkę i jest to mój pierwszy zakup bez obejrzenia filmu wcześniej (przeczuwam max 6/10), ale że mam FFVII The Spirits Within to "wzięłem" do pary (co ciekawe są napisy PL).

[Obrazek: jHLFmJN.jpg]
[Obrazek: H6xfv2r.jpg]
[Obrazek: 7bk7lAt.jpg]


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Dziel - 17-06-2020

Faktycznie ładne te steelbooki Smile Też mam zamiar skorzystać z tej promocji głównie dla samych steelbooków żeby przełożyć do nich płyty z wydań 4K Wink Znalazłem jakiś błąd i jak dodaję 5 różnych filmów z promocji 3x20 i 4x30 to w koszyku nalicza mi z wysyłką tylko 26€ Wink


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Wolfman - 17-06-2020

Biznes życia, zamiast od razu kupić 4k wydania w steelbookach


RE: Pearlzfan - kolekcja BD/DVD - Dziel - 17-06-2020

Weź mi znajdź np. steelbook 4K Terminator Salvation, 10 Cloverfield Lane, Halloween albo Hellboy. Jeżeli gdzieś są to tylko na ebayu po 200 zł. Chyba 24 zł za puszkę i 50 zł za wydanie 4k w amaray to nie jest dużo.