Filmozercy.com | Forum
Steelbooki/Futurepacki - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Steelbooki/Futurepacki (/watek-steelbooki-futurepacki)



RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 25-06-2018

Pisałem, że prawdopodobnie UK będzie mieć ten czarny paskudny.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Uatu_TheWatcher - 27-06-2018

"Mroczny Rycerz powstaje" z 2012 roku. Wreszcie mam ten film na Blu-Ray, i to w jakim fajnie tłoczonym Steelboku. Odciśnięta buciorem kanalii rozpruwających Gotham od środka, skaza na masce Batmana mówi sama za siebie. Mimo to scalony z mrokiem i odpowiedzialnością za sprawiedliwość Wayne podniesie się z upadku. Bane, Bruce, i te kilka godzin materiałowych dodatkowych. Szkoda tylko, że "Mrocznego Rycerza" z 2008r. nie ma do kupienia w steelbookowej oprawie, w miarę w rozsądnej cenie oczywiście.


RE: Steelbooki/Futurepacki - MasterThief - 10-07-2018

Na zavvi pojawiły się steelbooki z filmami Avengers i Avengers: Age of Ultron. Oba filmy w wersjach 4K Blu-ray plus Blu-ray Smile

[Obrazek: 11812056-_qexqeap.jpg]

[Obrazek: 11812058-_qexqeah.jpg]

[attachment=823][attachment=824][attachment=826][attachment=827]


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 10-07-2018

Już złożyłem preorder. Na Bestbuy będzie w 4k steelbook Christine i Rampage


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 10-07-2018

Kolejne Avengersy w kolekcji? Biere Big Grin Nie ma jakiegoś działającego kodu?

Ale co tam Avengersy. Lionsgate przygotowało "first-ever digital movie SteelBook"  Wink
Link


RE: Steelbooki/Futurepacki - MasterThief - 10-07-2018

W Best Buy pojawił się steelbook dla Deadpool 2 (zarówno zwykły Blu-ray jak również 4K Ultra HD, oba w wersjach Super Duper Cut) Big Grin

[Obrazek: m2227818j_qexqwes.jpg]

[Obrazek: m22278181_qexqwea.jpg]

Widać, że w zestawie są łącznie 4 płyty, po dwie 4K Blu-ray i Blu-ray z wersjami kinowymi i rozszerzonymi.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Uatu_TheWatcher - 10-07-2018

Ten "Super duper i wiele innych deadpoolowych określeń później super cut" Steelbook wygląda jak z krainy Nibylandii, gdzie przebywają tak lubiane przez Deadpoola jednorożce, czyli wprost mega-bombastycznie. Jednakże powinniśmy wziąć pod uwagę następujący fakt; czy powyższe ,,kolekcjonerskie" opakowanie "Deadpoola 2" na Blu-Ray będzie dostępne również dla polskicj fanów - w polskich sklepach internetowych i stacjonarnych, czy tylko w zagranicznych serwisach? Jest to dość ważna kwestia, gdyż jeżeli dajmy na to amerykański dystrybutor wydania Blu-Ray ,,opakuje" "Deadpoola 2" w Steelbook jak wyżej na zdjęciu, a polski, bądź - może szerzej - europejski dystrybytor rozprowadzający na podobnej zasadzie co w przykładzie w USA, ten film, zrobi to w innej ,,cielesności" Steelbooka, i w dodatku z mniejszą ilością płyt i nie taką "Super duper cut edition", to nie wiadomo, jak to się w końcu przyjmie. To mnie właśnie interesuje, trapi niemiłosiernie; czy wygląd "Steelbooka" jest dla "Deadpoola 2" jeden i ustala go ,,góra", czyli "20th Century Fox"? "Deadpool 2" w wydaniu Blu-Ray, w Polsce zapremieruje 7 listopada 2018 roku; tak wygląda to na ten moment.


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 10-07-2018

Taki design steelbooka będzie wszędzie taki sam. Ale czy dostaniemy go w Polsce to już nie wiadomo.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Mister Tadeo - 14-07-2018

Pytania do tych, którzy kupują wydania kolekcjonerskie w steelbooku od kimchidvd.
Jaki jest koszt wysyłki pojedynczej edycji do Polski? Dobrze zabezpieczają do wysyłki? Jeśli jakieś wydanie jest w pre-orderze, ale jest oznaczone "out of stock", to czy jest nadzieja, że jeszcze pojawi się w sprzedaży?
Tytuł, który mnie interesuje to oczywiście Ready Player One.
Specjalistą od tego typu wydań na Forum jest Meaner. Będę wdzięczny za pomoc.


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 14-07-2018

Koszt wysyłki paczki do 450g (1 kolekcjonerka)
[Obrazek: ZP2j0_ARSwOlkhMWb_GkfA.png]
K-Packet dochodzi mniej więcej w 2-3 tygodnie. EMS podobno coś około w tydzień. Choć nie jestem pewny bo jak do tej pory zamawiałem tylko K-Packetem.

Przesyłki zabezpieczają standardowo. Film owinięty w folię bąbelkową. Do paczki również dołożone są poduszki z powietrzem.  Całość w włożona jest w wąskie kartonowe pudełko.

Co do braku dostępności towaru to z tym jest różnie. W przeważającej ilości filmów towar znowu się pojawia co jakiś czas. Ale bywają również też takie filmy co już więcej się nie pojawią.