Filmozercy.com | Forum
Steelbooki/Futurepacki - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Steelbooki/Futurepacki (/watek-steelbooki-futurepacki)



RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 24-08-2018

(24-08-2018, 13:40)Użytkownik usunięty napisał(a):  Kolekcjonerstwo oczywiście rozumiem, choć sam opędzam się od tego stanu umysłu rękami i nogami.
To nie masz problemu.
(24-08-2018, 13:40)Użytkownik usunięty napisał(a):  No i co tracę ja, skupiając się na wersjach podstawowych?
Skoro o tym myślisz to jednak masz. Kupując ekskluzywne wydania, to mam ochotę obcować z moją kolekcja. Sięgać po te pudełka i je oglądać. Zwykłego śmierdzącego plastiku , taniego i byle jakiego zresztą, to nawet nie ruszam z półki. Chyba , żeby obejrzeć film i z powrotem postawić. Równie dobrze mógłbym i cyfrę kupić, gdyby oferowała tę samą jakość. Steelbooki oferują inną grafikę, z reguły lepszą. Niektóre posiadają lenticular czyli magnes z grafiką na froncie. Steelbooki posiadają najczęściej , zwłaszcza ostatnio wszystkie wersje filmu 2D/3D/4k. Wcześniej to było zawsze 2D/3D, lub 4k i 2D bd.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Użytkownik usunięty - 12-09-2018

Jaka jest zazwyczaj różnica w cenie wydania 4k w steelbook vs plastikowe pudełko?


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 12-09-2018

Zależy od filmu ale np. przy Infinity War czy Solo: A Star Wars Story to różnica 40zł.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Użytkownik usunięty - 13-09-2018

(12-09-2018, 18:11)meaner napisał(a):  Zależy od filmu ale np. przy Infinity War czy Solo: A Star Wars Story to różnica 40zł.

No właśnie na te filmy zwróciłem uwagę, stąd moje pytanie. Zwłaszcza na Avengers, które wygląda dość biednie, bo poza steelbookiem i płytami nie ma tam nic. Kurcze, 40 zł za pudełko to trochę dużo. Chyba jednak nie zostanę kolekcjonerem pudełek Smile


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 13-09-2018

(13-09-2018, 13:14)Użytkownik usunięty napisał(a):  Chyba jednak nie zostanę kolekcjonerem pudełek
Nie musisz, licz się z tym, że zwykła edycja za jakiś czas jak będziesz chciał się pozbyć to będzie grosze warta. Steelbook sprzedaż w podobnej lub wyższej cenie niż kupiłeś.


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 13-09-2018

"Steelbook sprzedaż w podobnej lub wyższej cenie niż kupiłeś."
Z tym to różnie bywa Wink


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 13-09-2018

Nic nie straciłem jak dotąd, a na zwykłych zawsze.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Użytkownik usunięty - 19-09-2018

Hm... no to jest już jakiś argument. Dzięki za info, muszę w takim razie zbadać temat bardziej dogłębnie, poobserwować trochę rynek wtórny Wink Lubię samofinansujące się hobby, z komiksami jest podobnie.


RE: Steelbooki/Futurepacki - meaner - 29-09-2018

Na włoskim amazonie od 5 grudnia pojawią się reprinty trilogii Iron-Mana oraz Kapitana Ameryki w cenie €29,99 od sztuki:
[Obrazek: 71hvjOdDG1L._SY445_.jpg] [Obrazek: 71h2S6x0OEL._SY445_.jpg]
Dodatkowo pojawią się trylogie Avengersów i Thora
[Obrazek: 71OQGz8q-PL._SX385_.jpg] [Obrazek: 71SYpP5CYVL._SX385_.jpg]
Chociaż w przypadków tych steelbooków grafiki będą takie:
[Obrazek: 818-WSvfOdL._SX385_.jpg] [Obrazek: 81-coNYBmbL._SX385_.jpg]


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 05-10-2018

Słodziak z Hmv 4k, nie ten szajs z Zavvi na bd Wink. Oby dalej wersję nieocenzurowaną od 15 lat.

[Obrazek: XdpNB7d.jpg]