Filmozercy.com | Forum
Steelbooki/Futurepacki - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Steelbooki/Futurepacki (/watek-steelbooki-futurepacki)



RE: Steelbooki/Futurepacki - Glaeken - 04-03-2020

Our second TITAN is Wonder Woman! Third TITAN will be announced tomorrow!

To ja podziękuję za drugi... Właśnie obniżyli poziom nowej serii co najmniej o połowę. Mogli dać odyseję kosmiczną, Matrixa, Grawitację, Na skraju jutra, Interstellar, Incepcja, A.I., Kontakt, Kula, Jestem Legendą i coś z klasyków jak Ucieczka Logana czy THX 1138. A dla fanów DC mogli zrobić osobną serię.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Dziel - 04-03-2020

Jednak to prawda Sad Nie rozumiem jaki jest sens dodawania do tej kolekcji filmów DC. Jeszcze gdyby to był Joker Wink


RE: Steelbooki/Futurepacki - Glaeken - 04-03-2020

Żeby przy okazji wypromować Wonder Woman 1984.

A Joker pewnie też trafi do serii. Wszystko co przyniosło zysk i sławę studiu Warner Big Grin


RE: Steelbooki/Futurepacki - Dziel - 04-03-2020

Miałem zamiar zbierać wszystko co się ukaże w tej kolekcji Titans of Cult ale będę jednak wybierał tylko pojedyńcze tytuły Wink
Przynajmniej Mad Max to pewniak w zakupie Smile


RE: Steelbooki/Futurepacki - Glaeken - 05-03-2020

trzecim tytułem jest mad max 4 zatem do obstawienia jest czwarty Wink


RE: Steelbooki/Futurepacki - Dziel - 05-03-2020

Czwarty tytuł to Ready Player One. Kolejny kultowy film w kolekcji Wink


RE: Steelbooki/Futurepacki - Glaeken - 05-03-2020

Dla mnie MM4 jest pewniakiem a RPO jest do zastanowienia.

No nie powala mnie ta seria. Spodziewałem się, że w końcu uruchomią kolekcję starych klasyków sci fi a tymczasem odgrzewają kotlety które nawet nie zdążyły porządnie ostygnąć.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Dziel - 05-03-2020

Dokładnie WB ma tyle świetnych katalogowych tytułów, które mogliby spokojnie dodać do tej kolekcji w pierwszej kolejności. Stawiam, że kolejnym filmem będzie Suicide Squad Wink
Mad Maxa na pewno kupię jak tylko będzie dostępny preorder w UK.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Dziel - 06-03-2020

Mogę potwierdzić anglojęzycznym tytuł IT we francuskim wydaniu steelbooka 4K z amazon.fr


RE: Steelbooki/Futurepacki - sebas - 06-03-2020

(05-03-2020, 18:38)Dziel napisał(a):  Dokładnie WB ma tyle świetnych katalogowych tytułów,
Fajnie by było aby wreszcie zrobil w ramach takiej właśnie kolekcji porządne wydania:
  • Outland
  • 2010: The Year We Make Contact
  • Contact
  • A.I.
WB ma jeszcze kilka innych ciekawych tytułów, a oni w kółko Blade Runner, czy 2001:Space Odyssey wydają. To są oczywiście znakomite filmy, ale doczekały się już wielu ładnych wydań, bogatych w dodatki, na różnych nośnikach od LD poczynając, a na UHD kończąc. Te filmy  które wymieniłem wcześniej to aktualnie można dostać co najwyżej na BD w zwykłym amarayu.
Dodawanie Wonder Woman do takiej kolekcji, to chyba jednak nie do końca trafiony pomysł...