Filmozercy.com | Forum
Steelbooki/Futurepacki - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Steelbooki/Futurepacki (/watek-steelbooki-futurepacki)



RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 11-06-2020

Masz czerwony dywan? Z nim często jest szybszy dostęp.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Dziel - 11-06-2020

Steelbook kupiłem, gdy był już ogólnodostępny przed 13. Zamówiłem również teraz ten RC i mam już aktywny, ale jak dodaje jakiś film do koszyka to pisze mi tylko o darmowej dostawie a powinno być jeszcze 10% rabatu. Trzeba podać jakiś kod przy zamówieniu?


RE: Steelbooki/Futurepacki - Glaeken - 11-06-2020

(11-06-2020, 11:04)Wolfman napisał(a):  Jak masz cały dzień to możesz sprawdzić w 5579 postach. Powodzenia. Dodaj sobie tymczasem jakiś adres Uk i kup abonament. Zapewniam, że będzie tak szybciej.
Nie mam całego dnia. Jakiś adres? Znaczy może być totalny fake?

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Steelbooki/Futurepacki - Dziel - 11-06-2020

Ja znalazłem jakiś adres w generatorze i poszło. Jak będziesz kupować RC to wpisz kod VIP20 na 20% rabatu


Steelbooki/Futurepacki - Glaeken - 11-06-2020

O dziękuję bardzo!

Nie wpadłbym na generator adresów. Szkoda że sporo ostatnio pozamawiałem z zavvi bez carpetu no ale będzie na przyszłość. Po cichu liczę na fajne wydania goonies i beetlejuice.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Steelbooki/Futurepacki - Dziel - 11-06-2020

Znalazłem kody RCVIP i RCSTEEL na 10% rabatu na filmy i steelbooki in stock, ale czy jest jeszcze jakiś działający kod na 10% rabatu na preordery? Próbowałem z tymi dwoma kodami, ale nic nie wchodzi.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 11-06-2020

Darmową dostawa to chyba jest wszędzie poza Polską. Chociaż 50% taniej. Zawsze coś zwłaszcza, że ostatnio wszystko tu wysyłam. Nie wiem jak mogliście od razu tego nie wykupić, a dawno pisałem, że działa.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Dziel - 11-06-2020

Wolfman, ale powinno jeszcze naliczyć w koszyku 10% rabatu na zamówienia steelbooków z przedsprzedaży a żaden kod nie działa. Bez RC zamówiłem wcześniej preordery z kodem ACFREE i również miałem wysyłkę za pół ceny Wink do końca maja działał kod Reddit na 12% rabaru na steelbooki in stock, więc nic nie straciłem na tym Wink


RE: Steelbooki/Futurepacki - Wolfman - 11-06-2020

Ja nie mam co tam kupować poza preorderami, które chcę obejrzeć. Pomaga przy szybszych zamówieniach. Nie zbieram też tych mega tanich resztek znikąd, bo są często uwalone, a takie steelbooki to sprzedać za 30PLN nie idzie, jeśli film słaby.


RE: Steelbooki/Futurepacki - Glaeken - 11-06-2020

(11-06-2020, 13:29)Wolfman napisał(a):  Nie wiem jak mogliście od razu tego nie wykupić, a dawno pisałem, że działa.
Od lat piszę, że forum jak i strona są tak zasyfiona różnego rodzaju niepotrzebnymi postami, dyskusjami i/lub kłótniamy iż ciężko wygrzebać jakiś naprawdę sensowny post Wink Osobiście czytam jedynie co nowego na UHD i niektóre arty o książkach czy filmach retro.

Powtórze się: moim zdaniem strona zyskałaby gdyby zamiast przekopiowywania info z setki innych serwisów oraz pisania recenzji gdy w sieci można znaleźć bardziej profesjonanlne recki, zainwestowałaby w unikalną treść. Pełno jej na forum! Bo niemal każdy ma jakieś doświadczenie i dokłada swoją cegiełkę. Przykładowo: jak zamówic red carpeta, jak reklamowac na zaavi, zwroty na amazonie i zaavi, jak zamawiac w zagranicznych sklepach, na co zwracac uwagę, czym i jak placic żeby było jak najtaniej, roznice pomiędzy amazonami, wzrosty i obnizki cen, egzotyczne sklepy internetowe, unboxingi rzadkich limitowanych wydań, rodzaje opakowań filmów, meble i akcesoria do rtv, książki o filmach, opakowania ochronne do rożnych wydań, wycenianie filmów i kolekcji, kino domowe na teraz pod uhd/blu ray/3D - na co zwracać uwagę, różne propozycje: budżetowe, mały pokój w bloku, duży pokój w domu lub studio w piwnicy itd. itp.
Fajne artykuły gwiazdkuję i zachowuję na później a na forum... masakra. Do w/w tematów wracam dość czesto. A czy Doda wyprodukuje kolejny Polski kał? O tym będzie zaraz co drugi serwis pisać.


Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka