Filmozercy.com | Forum
Adrian Gawor Kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Adrian Gawor Kolekcja (/watek-adrian-gawor-kolekcja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Adrian Gawor Kolekcja - Adrian Gawor - 27-08-2022

(26-08-2022, 17:31)Mierzwiak napisał(a):  Czemu Ambulans tylko na BD? Na UHD to jest istne demo formatu Smile
Kupuje przede wszystkim krajowe wydania,a o ile mi wiadomo film ten wyszedl u nas tylko na blu ray
(26-08-2022, 18:42)Mister Tadeo napisał(a):  Czy dodatki w Ambulansie mają pl napisy?
W dodatkach sa napisy PL


RE: Adrian Gawor Kolekcja - Mr.Hankey - 27-08-2022

(27-08-2022, 09:24)Adrian Gawor napisał(a):  Kupuje przede wszystkim krajowe wydania,a o ile mi wiadomo film ten wyszedl u nas tylko na blu ray
A jak film wychodzi u nas tylko na DVD to też bierzesz krajowe wydanie zamiast ściągnąć UHD?


RE: Adrian Gawor Kolekcja - Adrian Gawor - 27-08-2022

Nie kupuje wcale wowczas


RE: Adrian Gawor Kolekcja - Mr.Hankey - 27-08-2022

Czyli wolisz nie oglądać, niż kupić poza Polską dystrybucją. Ciekawe.


RE: Adrian Gawor Kolekcja - Mierzwiak - 27-08-2022

Nigdy nie zrozumiem ludzi nagradzających polskich dystrybutorów za to, że nie oferują pełnej gamy produktów.

Jaki jest w ogóle sens inwestować w UHD, skoro celowo (!!!) pozbawiamy się możliwości posiadania filmów w najlepszej jakości?


RE: Adrian Gawor Kolekcja - Danus - 28-08-2022

A jak cos jest u nas nie wydane, ale za granica masz UHD z pelnym PL to tez nie kupujesz?


RE: Adrian Gawor Kolekcja - Adrian Gawor - 28-08-2022

(27-08-2022, 19:42)Mr.Hankey napisał(a):  Czyli wolisz nie oglądać, niż kupić poza Polską dystrybucją. Ciekawe.
Filmy oglada sie tez w kinie i na serwisach stremingowych co bardzo czesto robie,nie tylko nosniki fizyczne

(28-08-2022, 10:02)Danus napisał(a):  A jak cos jest u nas nie wydane, ale za granica masz UHD z pelnym PL to tez nie kupujesz?
Rzadko ale cos nieraz kupie,zastanawiam sie od dluzszego czsu,zeby kupowac tylko za granica,ale jakos nie moge sie przemoc i zrezygnowac z przyzwyczajen

(28-08-2022, 11:33)Juby napisał(a):  Wydaje mi się, że Adrian już odpowiedział na to pytanie... I w ogóle nie dziwi mnie jego odpowiedź. Gdzieś tak na drugiej stronie tego wątku przestałem go śledzić, bo od razu widać że to zbiór typu: "kupuję wszystko, co pojawia się w empiku, takie se mam hobby", a nie zbiór kogoś kto naprawdę ogląda te filmy, bo je uwielbia. Szafki na wymiar fajne, ale dla mnie tego typu kolekcja przy której właściciel kieruje się takimi porytymi zasadami nie mają żadnej wartości (z kolei lajkuję takie skromne zbiory).
Owszem,bardzo duzo kupuje w empiku,ale nie kupuje wszystkiego jak leci tylko to co mnie interesuje,nie mam takiego se hobby jak uwazasz bo filmy traktuje jako czesc mojej osobowosci i zycia,jest grupka filmow,ktore uksztaltowaly mnie jako czlowieka oraz dzieki obejrzeniu ich wiele sie nauczylem,nie mam jakis porytych zasdad co do kupowania jak piszesz wyzej po prostu wybieram raczej z tego co jest
Ludzie chyba nie potrafia sie juz cieszyc z malych rzeczy


RE: Adrian Gawor Kolekcja - Fitzer - 28-08-2022

(28-08-2022, 11:33)Juby napisał(a):  Wydaje mi się, że Adrian już odpowiedział na to pytanie... I w ogóle nie dziwi mnie jego odpowiedź. Gdzieś tak na drugiej stronie tego wątku przestałem go śledzić, bo od razu widać że to zbiór typu: "kupuję wszystko, co pojawia się w empiku, takie se mam hobby", a nie zbiór kogoś kto naprawdę ogląda te filmy, bo je uwielbia. Szafki na wymiar fajne, ale dla mnie tego typu kolekcja przy której właściciel kieruje się takimi porytymi zasadami nie mają żadnej wartości (z kolei lajkuję takie skromne zbiory).

Ale po co w ogóle coś takiego wypisywać?


RE: Adrian Gawor Kolekcja - quadyful - 30-08-2022

Gdyby nie ludzie tacy jak Adrian to wkrótce nic w Polsce by już nie wychodziło na blu ray ani 4K.
Sam w zdecydowanej większości kupuje tylko rodzime wydania i nie uważam że jest coś w tym złego a wręcz przeciwnie.
A kolekcja w sama w sobie pokaźna i bradzo ciekawa, śledzę i czekam na kolejne updaty Smile


RE: Adrian Gawor Kolekcja - Mr.Hankey - 31-08-2022

(30-08-2022, 22:15)quadyful napisał(a):  Gdyby nie ludzie tacy jak Adrian to wkrótce nic w Polsce by już nie wychodziło na blu ray ani 4K.
Akurat to, co wychodzi w 4K spokojnie można by określić właśnie jako nic, porównując do tego, co wychodzi za granicą i mam tu na myśli tylko tytuły z PL wersją. Poza tym, ludzie tacy jak Adrian raczej nie uchronią naszego rynku przed upadkiem, zapytaj o to w Imperialu albo Filmostradzie. Pytanie tylko, ile trwała będzie jeszcze ta agonia.

(30-08-2022, 22:15)quadyful napisał(a):  Sam w zdecydowanej większości kupuje tylko rodzime wydania i nie uważam że jest coś w tym złego a wręcz przeciwnie.
Co w takim razie jest w tym dobrego? A poważnie, przecież nikt tu nie pisał, że kupowanie u nas to zło. Dziwi tylko w pełni świadome olewanie wydań UHD dostępnych z wersją PL tylko dlatego, że lokalnemu dystrybutorowi nie opłacało się wydawać danego tytułu. Wydałem kasę na sprzęt UHD, ale kupuje BD bo dystrybutor ma mnie w dupie, jednak dalej będę go wspierał za to, że oferuje wybrakowany produkt - w sumie logiczne.