Filmozercy.com | Forum
Piłka nożna - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Piłka nożna (/watek-pilka-nozna)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Piłka nożna - Mateusz - 18-01-2021

Lepszego powodu do założenia tematu nie będzie. Jerzy Brzęczek zwolniony ze stanowiska selekcjonera. Oby tylko nie skończyło się na tym, że zastąpi go Nenada Bjelica.


RE: Piłka nożna - fire_caves - 18-01-2021

Piłka nożna mi lata, ale to chyba dobre wieści.


RE: Piłka nożna - misfit - 18-01-2021

Bardzo dobre wieści, ale trochę spóźnione...
Mocno bekowa biografia Brzęczka, fatalna gra z silniejszymi przeciwnikami, kolejny konflikt z Lewandowskim... to było do przewidzenia, że tak to się skończy, ale zostało mało czasu do Euro (chyba, że znowu przesuną Wink ) więc tu nawet Klopp czy Guardiola cudów by nie zdziałał, ale sama poprawa atmosfery wewnątrz kadry to już byłby jakiś tam plus.


RE: Piłka nożna - Mateusz - 18-01-2021

Guardiola raczej z MC dla Roberta nie odejdzie, ale Tuchel długo by się nie zastanawiał. Jak Boniek nie postawił na Bjelicę, to kierunek będzie pewnie włoski, ale najważniejsze, żeby to był ktoś z nazwiskiem (a jest teraz w czym wybierać), bo tylko to może podbudować morale tej kadry. Ruch spóźniony zdecydowanie, ale nikt chyba nie ma złudzeń, że na Euro mogliśmy coś ugrać, więc gorzej nie będzie. Myślę, że większe znaczenie miało losowanie grupy do MŚ, które sprawiło, że o wyjazd do Kataru będzie naprawdę ciężko.


RE: Piłka nożna - fire_caves - 18-01-2021

(18-01-2021, 13:56)Mateusz napisał(a):  Myślę, że większe znaczenie miało losowanie grupy do MŚ
Wydaje się, że o to może chodzić, bo na Euro już za późno. Z drugiej strony obecny zarząd PZPN kończy kadencję, a pewnie jeszcze dzisiaj dowiemy się, kto będzie nowym trenerem. Boniek zapewne nie chciał pozostawić nowemu prezesowi takiej decyzji. Z, zapewne, wielu powodów :]


RE: Piłka nożna - Gieferg - 18-01-2021

Piłką nożną interesowałem się w czasach Maradony, Van Bastena i Gullita i jeszcze trochę później, tak do Mundialu 1998 (kiedy tłukłem namiętnie w Sensible World of Soccer, a następnie Fifę 99), potem moje zainteresowanie tym sportem stopniowo spadało. Jesli Polacy grają na Euro lub MŚ i akurat mam czas to jeszcze rzucę okiem na ich mecze, poza tym piłka nożna już mnie nie interesuje. W XXI wieku nie obejrzałem żadnego klubowego meczu.


RE: Piłka nożna - engajner - 18-01-2021

Na EURO polegniemy, nie mamy kolektywu w kadrze. Piłkarze przyjeżdżają na zgrupowanie by po chwili jechać nagrać reklamę a Brzęczek na to pozwalał..gdzie tak jest? Albo piłkarz gra w kadrze albo kreci reklamy. A jak chce kręcić to niech robi to po zgrupowaniu jak zapakuje rywalowi kilka bramek a nie taki piach jak ostatnio z Holandia czy Włochami. Za Leo potrafiliśmy ograć Portugalię w Chorzowie a dziś... Kto by nie został selekcjonerem będzie musiał najpierw zaprowadzić porządek.


RE: Piłka nożna - Wolfman - 18-01-2021

(18-01-2021, 14:23)engajner napisał(a):  Na EURO polegniemy,
Oni polegną. Nie pierwszy i ostatni raz


RE: Piłka nożna - misfit - 29-03-2021

Lewy out - uszkodzenie więzadła pobocznego prawego kolana i nie tylko nie zagra z Anglikami, ale też z Lipskiem w lidze i najprawdopodobniej w pierwszym meczu z PSG w LM. Oby tylko na tym się skończyło.

Z jednej strony dziwiło mnie, że w ogóle grał i to od samego początku w meczu z listonoszami i hydraulikami z Andory, ale z drugiej - bez niego to moglibyśmy tego meczu faktycznie nie wygrać Big Grin


RE: Piłka nożna - Mateusz - 29-03-2021

Boniek znowu twierdzi, że uraz jest mniej poważny i za kilka dni ma być gotowy do gry, więc może przegapić najwyżej mecz z Lipskiem. Gra po zejściu Lewego pokazała, że nawet z taką Andorą mamy problemy, więc wyjście od pierwszej minuty było jakoś uzasadnione. Inna sprawa, że Piątek ten mecz powinien zamknąć w pierwszej połowie.