Filmozercy.com | Forum
Amazon.pl - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Zakupy (https://forum.filmozercy.com/dzial-zakupy)
+--- Wątek: Amazon.pl (/watek-amazon-pl)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Amazon.pl - Glaeken - 02-03-2021

No i ruszył sklep Smile

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Amazon.pl - Gieferg - 02-03-2021

Fajnie, że masz na ten temat tyle do powiedzenia Tongue


RE: Amazon.pl - Glaeken - 02-03-2021

No widzisz jaki jestem elokwentny Wink

Czekałem na otwarcie polskiego oddziału amazon bo chciałem złożyć spore zamówienie na książki typu artbooki i making ofy. Zrobiłem tabelkę prównawcza cen (łącznie z przeliczeniem walut + kosztów wysyłki + cło w przyp. UK) z różnych amazonów i wyszło mi, że z Polskiego amazonu ma sens sprowadzenie artbooków do gier. Ceny są podobne do tych z niemieckogo amazonu. Cała reszta z pozoru jest tańśza do sprowadzenia z co.uk ale tam doliczają koszty wysyłki + cło (import fee) i robi się niefajnie. Niestety co.uk jest też najbogatszy ofertowo. Tak naprawdę wszystko jest do dokładnego przeliczenia w zależności od tego co się zamawia i ile się zamawia na raz.

Poniżej spis tego co porównywałem:

Middle-earth: From Script to Screen: Building the World of The Lord of the Rings and The Hobbit
The Art of the Mass Effect Trilogy: Expanded Edition
Dungeons & Dragons Art & Arcana: A Visual History
Empire of Imagination: Gary Gygax and the Birth of Dungeons & Dragons
Flash Gordon: The Official Story of the Film
Bioware: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development
The Art of Alien: Isolation
The Art of Death Stranding
The Art of Deus Ex Universe
A Kind of Magic: Making the Original Highlander
The Art of Horizon Zero Dawn

Z ciekawości poszukałem czy w polskim amazonie będzie można nabyć czytnik Kindle Oasis (najdroższy i chyba najnowszy w serii) ale nie ma go nawet w ofercie. Da się oczywiście sprowadzić z niemieckiego amazonu ale trzeba troszkę kombinować Wink


RE: Amazon.pl - pearlzfan - 02-03-2021

(02-03-2021, 19:44)Glaeken napisał(a):  książki typu artbooki i making ofy
O, stary! Dzięki za trop! Chciałem spisać na straty w początkowej fazie amazon.pl, bo oferta filmowa (tj. płytowa) jest obecnie słaba, ale artbooki... jestem mile zaskoczony ofertą i cenami, które tak jak pisałeś, są bardzo konkurencyjne względem DE i UK. Już dodałem do whishlisty kilka tytułów, które czekały na zakup na liście z UK.


RE: Amazon.pl - Glaeken - 02-03-2021

A jakie chcesz sprowadzić?

Czasami można wyhaczyć książki typu artbooki czy making ofy w dobrej cenie nawet na .it .fr czy .es ale to naprawdę trzeba się zaprzeć i długo grzebać... no i mieć farta Wink


RE: Amazon.pl - pearlzfan - 02-03-2021

M.in. The Art and Soul of Blade Runner 2049, The Art and Making of the Expanse, The X-Files: The Official Archives: Cryptids, Biological Anomalies, and Parapsychic Phenomena (co prawda nie artbook, ale jestem x-philemSmile


Amazon.pl - Glaeken - 03-03-2021

No ten x files tez moze sobie sprowadze w wersji updated i revised. Też uwielbiam ten serial Smile

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Amazon.pl - Glaeken - 12-03-2021

Złożyłem swoje pierwsze zamówienie w polskim amazonie i odkryłem super ułatwienie - można płacić za pośrednictwem przelewów24 a zatem bezpośrednio z konta któregoś z naszych banków lub za pomocą bliku. Jak dla mnie to znaczne ułatwienie bo nie muszę ustawiać karty czy płatności w określonej walucie Big Grin


RE: Amazon.pl - Mierzwiak - 12-03-2021

(12-03-2021, 18:44)Glaeken napisał(a):  można płacić za pośrednictwem przelewów24
Tak samo jak już od dawna na amazon.DE Smile


Amazon.pl - Glaeken - 13-03-2021

Ostatnio zamawiałem z amazon.de i tego jeszcze nie było więc jeżeli też wprowadzili to jest to od niedawna.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka