Filmozercy.com | Forum
malyb89 - kolekcja BD/4K UHD - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: malyb89 - kolekcja BD/4K UHD (/watek-malyb89-kolekcja-bd-4k-uhd)

Strony: 1 2 3 4 5


malyb89 - kolekcja BD/4K UHD - malyb89 - 17-02-2022

Witajcie!

Ze światem filmu jestem dość mocno związany, ale raczej w kontekście domowego zacisza. Do kina chodzę na interesujące mnie obrazy. Od niedawna to streaming stał się główną bazą filmów, wcześniej oczywiście wypożyczalnie DVD/piraty aż do VHSów. Z pomysłem kina domowego walczyłem jakieś 3-4 lata, aż w końcu udało się złożyć całkiem myślę sensowny system. Mimo, że Oledzik ze streamingami radził sobie wyśmienicie to czegoś mi brakowało. HBO ma tragiczną jakość obrazu, netflix ok, amazon również ok, ale jednak nie było to 4k uhd (za taki abo płacę) - wina drucianego internetu, więc potrzebowałem czegoś więcej. No i kupiłem swój pierwszy, a raczej swoje pierwsze filmy na Blurayu. Miały czekać "napowypłacie" na odtwarzacz ale mnie oświeciło! Skoro aktualna Playka 4 ma gry na płytach Blu ray to i powinna odtworzyć filmy (w konsolach NIE jest to takie oczywiste!) I..?  Eureka! I...? Urwało mi przysłowiowe cojones. Skoro leciwe PS4 ma taką jakość to boję się jaką będzie mieć przyszły Panasonic...

Aquaman i Marvel's Avengers to pierwsze dwa filmy, które pokazały mi, że warto od czasu do czasu wydać te 3-4 dyszki i mieć niespotykaną jakość obrazu i dźwięku. Ciekaw jestem Transformersów w 4K UHD

Nie zbieram kompulsywnie pudełek Smile Filmy raczej efektowne niż dramaty z węgierskiej nowej fali - seans ma mi dostarczać głównie rozrywki, chociaż i czymś ambitniejszym nie pogardzę.

https://www.imagebam.com/view/ME7X683

Transformers 3 na BD w drodze Smile


RE: malyb89 - kolekcja - maderos - 17-02-2022

Widzę, że właściwie zaczęliśmy "zbieractwo" w ( mniej więcej ) tym samym momencie Big Grin. U mnie już Dunkierka i w drodze BvS Ultimate edition hiper remastered 4k hdr Big Grin


RE: malyb89 - kolekcja - malyb89 - 17-02-2022

maderos - widzę, że masz mój upatrzony playerek. Jak się sprawuje? Smile


RE: malyb89 - kolekcja - maderos - 17-02-2022

Póki co nie narzekam. Kilka płyt cd, bluray i jedna w 4k - bez zarzutu. Sam odtwarzacz ciszej pracuje w 4k niż mój poprzedni Sony 6700 ze zwykłymi płytami bluray.


RE: malyb89 - kolekcja - malyb89 - 18-02-2022

Hałas akurat nie jest mi straszny, ale dobrze wiedzieć. Jak wielkość? Mały, duży?


RE: malyb89 - kolekcja - maderos - 19-02-2022

Można powiedzieć, że maleństwo to to nie jest. Tylko pilota zmieniłem na tego ze starego odtwarzacza Panasa. Ten sprzedawany z blureyem nie powinien nigdy być wyprodukowany ( a już na pewno nie sprzedawany przez Panasonica ).


RE: malyb89 - kolekcja - malyb89 - 19-02-2022

Obejrzałem wczoraj z ciekawości unboxing. Faktycznie, dość duże. Będę musiał położyć na ampli bo na stoliku nie ma jużmiejsca i właśnie ciekawiło mnie jak duży jest. Oby starczyło na wentylację Denonka. Co do pilota to widziałem opinie, że tragedia. No ale coś za coś.


RE: malyb89 - kolekcja - malyb89 - 26-02-2022

Ostatnie zakupy.


[Obrazek: ME84XCC_t.jpg]

Transformers w pełni PL, Joker napisy i lektor tylko w BD, Pacific Rim we folii hm... Na rewersie ani informacji o wersji PL, tytuł ogłoszenia mówił jasno o wersji PL, mam nadzieje, że będzie choć na BD. Zaraz sprawdzę.

Edit: niestety nie ma wersji PL na BD.

Docelowo chciałbym skompletować serię Transformatorów. Później sie zobaczy.
Następne w kolejce Interstellar 4K i Alita 4K Smile


RE: malyb89 - kolekcja BD/4K UHD - malyb89 - 21-03-2022

[Obrazek: ME8U3OZ_t.jpg]


Dzisiaj dotarło Smile Edycja włoska, polskie napisy i lektor w 4K, na BD brak polskiej wersji. Płytę z dodatkami również PL tylko napisy.

Nówka we folii z kartonową obwolutą. Smile


RE: malyb89 - kolekcja BD/4K UHD - malyb89 - 25-03-2022

Następne łowy Smile

[Obrazek: ME8WJFG_t.jpg]