Filmozercy.com | Forum
Szczęki / Jaws (seria) - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Wydania Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-wydania-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Filmy (https://forum.filmozercy.com/dzial-filmy)
+--- Wątek: Szczęki / Jaws (seria) (/watek-szczeki-jaws-seria)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Szczęki / Jaws (seria) - Wolfman - 13-06-2020

Takich myśli nie mam. Kupię na premierę, nie będę żulił, skoro wyskoczyli z taką inicjatywą to biorę.


RE: Szczęki / Jaws (seria) - Dziel - 13-06-2020

Polskie wydanie Jaws będzie chyba jedyne w EU z PL, bo w pozostałych krajach jest chyba bez PL. Kolejny argument za tym żeby kupić u nas jak ktoś nie ma Oppo, albo Cambridge Wink


RE: Szczęki / Jaws (seria) - Glaeken - 19-06-2020

(11-06-2020, 10:48)Dziel napisał(a):  Ja również dostałem tą wiadomość od Zavvi. Jeżeli chodzi o booklet to strony są przypięte w złej kolejności.
Doszła moja kopia Szczek i od razu wysłałem maila z prośba o podmianę bookleta Smile


RE: Szczęki / Jaws (seria) - Dziel - 19-06-2020

To jest nas dwóch Wink
Wczoraj dostałem od nich taką wiadomość Wink

We apologise for the printing error on the booklet for Jaws 4k. Our printers are currently re-printing this for you and as we have your postal details we will ensure you are sent a new booklet when they come in to us shortly.


RE: Szczęki / Jaws (seria) - Jedi-Matser - 19-06-2020

Do mnie też doszła przesyłka z DVDMAX Szczęki i Apollo 13 otwieram paczkę, a tam niespodzianka zarówno do jednego jak i drugiego filmu dostałem tkz.steelbook protective covers jak na tym filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=-vRBbKYcBkY
Tylko różnią się tym, że u mnie steelbook wsuwa się nie bokiem, ale jedną stroną od góry, albo od spodu w zależności jak się złoży i jak wygodniej wsuwać. Te folie ochronne z tworzywa to raczej nie pomysł DVDMAX. chociaż kto wie?. Jak to pomysł Filmostrady to postarali się z tym wydaniem.


RE: Szczęki / Jaws (seria) - Glaeken - 19-06-2020

Też dostałem taki cover od dvdmaxa gdy kupiłem steelbook Inwazji Porywaczy Ciał. Niestety jest strasznie marnej jakości i jest nim dość łatwo porysować steele podczas wsuwania ich do środka więc teraz leży u mnie jako ciekawostka Big Grin Nie sądzę aby to był pomysł filmostrady... raczej inicjatywa własna dvdmaxa bo w/w film pochodzi z brytyjskiej dystrybucji.

p.s. dobre covery na steele sprowadziłem sobie ze sporym zapasem z niewielkiego niemieckiego sklepiku, używam ich już od paru lat.

(19-06-2020, 15:58)Dziel napisał(a):  Wczoraj dostałem od nich taką wiadomość Wink

We apologise for the printing error on the booklet for Jaws 4k. Our printers are currently re-printing this for you and as we have your postal details we will ensure you are sent a new booklet when they come in to us shortly.
Oni tak się kajaja za ten błąd, że parę dni temu dostałem maila z zavvi z prośbą o recenzję kolekcjonerskiego wydania Jaws i jeżeli mi się poszczęści w losowaniu to mogę wygrać voucher o wartości 250 funtów Wink

p.s.: w PL taki poziom customer servicu jest nie do pomyślenia to nie dziwota, że dystrybutorzy (u)padają jak muchy Wink


RE: Szczęki / Jaws (seria) - paniron - 19-06-2020

Nie jestem pewien z tym kajaniem się. Też dostałem takiego maila, w odpowiedzi za zwykle zamówienie. Pewnie jakiś automat to wysyła.


RE: Szczęki / Jaws (seria) - Glaeken - 19-06-2020

Ten konkurs to rzeczywiście mógł być zwykły zbieg okoliczności ale to, że uczciwie poinformowali o tym, że kupiony produkt zawiera błąd zanim wogole dostałem paczkę i wysłali procedurę co zrobić żeby otrzymać poprawny element wydania to mi zaimponowali. Ze zwrotami uszkodzonych filmów lub ponownym wysłaniu filmów które nie doszły też nigdy nie miałem problemów. Tak powinno być wszędzie... a jak jest każdy wie. Daleko naszym do ich klasy obsługi klienta.


Szczęki / Jaws (seria) - Glaeken - 05-07-2020

Wczoraj dostałem poprawionę książeczkę do Jaws Smile

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Szczęki / Jaws (seria) - Bipo - 05-07-2020

Tak z ciekawości ktoś może napisać jak wypada ta wersja 4k do blu ray?