Filmozercy.com | Forum
Hakuu - moje filmy - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Hakuu - moje filmy (/watek-hakuu-moje-filmy)

Strony: 1 2 3


Hakuu - moje filmy - hakuu - 22-01-2015

Witam.
Na początek tylko mebel. Tak mnie natknęło przy okazji aktualizacji u robbo2k.
[Obrazek: DSC_1925_zpssvug5cs0.jpg]
Miejsca i tak brakuje, nie mogę się zdecydować, jak to wszystko uporządkować. Jak to zrobię, to wówczas wrzucę kolejne foty.


RE: Hakuu - moje filmy - Mefisto - 23-01-2015

może coś pomóc? masz jakieś fotki poglądowe? póki co zapełniam oczami wyobraźni i jest gites majones. Smile


RE: Hakuu - moje filmy - matwiko - 23-01-2015

No ale coś więcej? stolarz? jaki koszt, czas realizacji jakość mebla. Czy będzie miął przesuwne fronty?


RE: Hakuu - moje filmy - freez - 23-01-2015

Mebelek wskazuje na pokaźną ilość Smile Dawaj foty Smile


RE: Hakuu - moje filmy - hakuu - 24-01-2015

(23-01-2015, 01:46)Mefisto napisał(a):  może coś pomóc? masz jakieś fotki poglądowe? póki co zapełniam oczami wyobraźni i jest gites majones. Smile
Po prostu mebel starczy może na połowę kolekcji (DVD+BD) i stąd problem. Ale dzięki za chęci Smile
(23-01-2015, 23:08)matwiko napisał(a):  No ale coś więcej? stolarz? jaki koszt, czas realizacji jakość mebla. Czy będzie miął przesuwne fronty?
W sumie zapłaciłem dość dużo, bo 2.500 z montażem. Wykonawca miał mnie w garści, bo wiedział że bardzo zależy mi na czasie Smile. Mebel jest bardzo porządnie wykonany, ale ma jednego babola, wielkiego zresztą. Ostatnia najwyższa półka, miała być bez przegród, ewentualnie podzielona na pół (na te wielkie pudła, wydania specjalne). Zapomniało im się Smile wiem, że mogłem się wykłócać, ale tak jak wspomniałem - czas, czas, czas, a poza tym to mój znajomy Smile. Wymiary - ok 2,60/2,40. To jest zwykła płyta MDF. Wygląda ładnie, aczkolwiek ja nie jestem w pełni usatysfakcjonowany, bo jest ciut za duży jaka na mój "salon" i mnie troszkę przytłacza. Chyba najmniej zadowolony jestem ja i stąd jakiś nikły zapał przy porządkowaniu kolekcji. Aha w zestawie są jeszcze 2 skrzydła suwane, zajmujące po 1/3 całej szerokości. Także 2/3 kolekcji jest zasłonięte, widoczne są dwie kolumny (lewe, prawe lub środkowe). Mniej się kurzy, ale czy lepiej wygląda tego nie wiem. Nie mogę się wciąż zdecydować, zostawić je czy wypieprzyć. Istnieje jeszcze fajna opcja wydrukowania czegoś na skrzydle czy skrzydłach. Naprawdę wygląda to super, tylko wydaje mi się, że będzie to jeszcze bardziej kurczyło pokój.
(23-01-2015, 23:59)freez napisał(a):  Mebelek wskazuje na pokaźną ilość Smile Dawaj foty Smile
Moja kolekcja faktycznie jest sporo, ale z tego co pamiętam z poprzedniego forum, mało kogo interesowała Smile. Nie idę z nurtem czasu i ogólną tendencją na forum Smile jeszcze chwilkę, uporządkuję wszystko i na pewno wrzucę. Teraz sesja ważniejsza Smile


RE: Hakuu - moje filmy - islandclaws - 24-01-2015

przerób sobie ten regał z 6 na 3 segmenty. będzie zdecydowanie lepiej to wyglądało jak napełnisz filmami. swoją drogą, to fajny ten znajomy [Obrazek: icon_lol.gif]


RE: Hakuu - moje filmy - Mefisto - 24-01-2015

(24-01-2015, 16:41)hakuu napisał(a):  W sumie zapłaciłem dość dużo, bo 2.500 z montażem.

Exclamation Exclamation Exclamation Nie dość, że znajomy, to jeszcze odwalił fuszerkę i zrobił Cię w konia, bo musiałeś się śpieszyć - ja bym dał max 250 zł i niech się chłopak cieszy, że bez kłótni. Szok.


RE: Hakuu - moje filmy - matwiko - 24-01-2015

2,500zł. Ktoś tu wspominał że u stolarza wyszłoby taniej? Nigdy mebel robiony indywidualnie nie będzie tańszy od podobnego masowo produkowanego na fabryce.

Hakuu, Twoja kolekcja to jedna z moich ulubionych ze starego forum! Niezliczoną ilość razy przeglądałem te kwadratowe półeczki Wink


RE: Hakuu - moje filmy - Haqu - 24-01-2015

(24-01-2015, 17:51)matwiko napisał(a):  Nigdy mebel robiony indywidualnie nie będzie tańszy od podobnego masowo produkowanego na fabryce.

Co nie zmienia faktu, że 2,5 tysiąca za tę półkę to cena niesamowicie wygórowana, ale nie bede wnikał za co i ile pieniędzy wydaje autor, czekam z niecierpliwością na kolekcję Smile


RE: Hakuu - moje filmy - MoviePsycho - 24-01-2015

Stary naprawdę piękny mebel. Nie ma co narzekać, że drogo, bo tyle to kosztuje za to wygląda fantastycznie, a równe odstępy między przegródkami wyglądają nawet lepiej niż w pierwotnym projekcie. Ta lampa na suficie idealnie pasuje do tego stylu. REWELACJA!!! Czekamy na kolekcjeSmile