Filmozercy.com | Forum
Mierzwiak's Kolekszyn - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mierzwiak's Kolekszyn (/watek-mierzwiak-s-kolekszyn)



RE: Mierzwiak - Juby - 07-12-2017

Nie dziwię się, że zakup odkładasz na przyszły rok. Ładnie dojebałeś z tymi UHD w ostatnich tygodniach. Szkoda, że jestem biedny, też bym chciał. Smile


RE: Mierzwiak - Wolfman - 07-12-2017

(07-12-2017, 12:41)Juby napisał(a):  Szkoda, że jestem biedny, też bym chciał.
Juby pozamiatałeś tym tekstem.


RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 08-12-2017

Assassin's Crap i trzecia Mumia oczywiście na sprzedaż.

[Obrazek: hNPXUno.jpg]

Szybki rzut oka na obie Mumie i WOW, to będzie jak obejrzenie tych filmów poerwszy raz Smile

Obiecana opinia o Draculi Coppoli:

Moim zdaniem nierówny transfer. Ziarno świetne przez cały seans, filmowość bije z ekranu od pierwszej do ostatniej sceny, ale z jakością bywa różnie. Raz kadr eksploduje od detali, innym razem wrażenie obcowania z wysoką rozdzielczością całkiem znika. Chyba najlepiej z całego filmu wygląda rozmowa Miny i Lucy w "szklarni", wygląda fantastycznie.


RE: Mierzwiak - MoviePsycho - 08-12-2017

Zazdroszczę Tobie, ze mozesz juz obcować z nowym formatem i delektować się jego mozliwościami. Ach, czekam na moment kiedy i ja będę mógł cieszyć się tym dobrodziejstwem. Przede mną jeszcze duzo pracy i wyrzeczeń, zeby to osiągnąć, a gdzie tu znaleźć jeszcze czas na oglądanie i poprostu zycie, ach Big Grin


RE: Mierzwiak - Juby - 08-12-2017

Jak ja bym nie miał czasu na oglądanie, to bym nie kupował. Wink


RE: Mierzwiak - MoviePsycho - 08-12-2017

To nie tak, ze nie oglądam. W zasadzie to w większości oglądam teraz w kinie za sprawą karty unlimited. Chodzi mi raczej o to, ze na to wszystko potrzeba kasy i dlatego teraz pracuję po 14 godzin na dobę. W święta mam miesięczny urlop, więc pewnie sporo nadrobię Big Grin, niestety na razie nie stać mnie na nowy sprzęt.


RE: Mierzwiak - Juby - 08-12-2017

Spoko. Ja nie dam rady przenieść się na UHD przez najbliższe lata, a jeśli nie będę kupował +50 calowego tv, to pewnie w ogóle (bo nie widzę sensu) i też jeszcze nie widziałem wszystkich filmów z kolekcji, a niedługo pewnie wpadną nowe... Sporo nowych.


RE: Mierzwiak - Wolfman - 08-12-2017

(08-12-2017, 19:38)MoviePsycho napisał(a):  Chodzi mi raczej o to, ze na to wszystko potrzeba kasy i dlatego teraz pracuję po 14 godzin na dobę.
W Twoim przypadku kolego , to po prostu nie kupuj przez 3 miechy filmów i styknie na Oppo 203 i Tv 55-65 Wink

Edit.
Zaznaczyłem odpowiednią linijkę i cytowałem odpowiedniego adresata Smile. Poprawiłem ręcznie.


RE: Mierzwiak - Juby - 08-12-2017

Coś ci się pomyliło. Tego nie napisał Juby. Tongue


RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 08-01-2018

Dołączam do klubu zniecierpliwionych którzy dzisiaj doczekali się trylogii Nolana Smile

Pasażerowie i Life z pakietu z Arrival mieli iść na sprzedaż, ale Life wygląda tak świetnie (w kinie wizualnie nie zrobił na mnie w ogóle wrażenia, w HDR to kompletnie inny film!) że najpierw go sobie powtórzę i wtedy zdecyduję.

[Obrazek: djxi1aD.jpg]