Filmozercy.com | Forum
Mierzwiak's Kolekszyn - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mierzwiak's Kolekszyn (/watek-mierzwiak-s-kolekszyn)



RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 10-08-2019

djgromo przypomniał mi że też dokupiłem regał na filmy. Zaczęło się robić już tłoczno więc to doszedł trzeci Gnedby z IKEI. Przy okazji na zdjęciu możecie zobaczyć jaki odcień miała okleina na egzemplarzach kupowanych 5 lat temu, a jaki ma na regale kupionym teraz Smile

[Obrazek: ZTI8jCH.jpg]


RE: Mierzwiak - Juby - 11-08-2019

Jak byłem ostatnio w IKEI to przyglądałem się tym słupkom. Całkiem fajne, ale za "płytkie" jak dla mnie. Zmieszczą się na niej tylko filmy, muzyka i nieduże książki, a te, które mają więcej niż 15 cm będą wystawać. Ale u cb nie m tego problemu, wygląda dobrze.

Czemu pozbyłeś się opakowania do trylogii Piratów?


RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 11-08-2019

Yyyy nie pamiętam Big Grin


RE: Mierzwiak - Nfsfan83 - 11-08-2019

Mierzwiak daj ten regał z ciemniejszym materiałem w środek i tam daj the best of swojej kolekcji Wink


RE: Mierzwiak - Juby - 11-08-2019

(11-08-2019, 11:23)Mierzwiak napisał(a):  Yyyy nie pamiętam Big Grin

Suabo, chciałem od ciebie odkupić ten pakiet, jak już Piraci pojawią się w UHD i sobie sprawisz. Big Grin A tekturki do wydań Blu-ray zawsze spoko, bo to dodatkowa ochrona na zwykłe pudełka, które są niestety gorsze niż niegdysiejsze dvd.

Ale jak kupisz piratów na UHD to bez tej tekturki też wezmę twoje obecne Blu. Wink Bo masz wydania od CDP? Z dwustronną okładką?


RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 11-08-2019

Rozczaruję Cię: jeśli wersja UHD nie ma PL (a dobrze wiemy że nic się w tej kwestii u Disneya nie zmieni) to zostawiam sobie płytki BD które mają PL i podmieniam z tymi które są w zestawie.

I tak, to wydanie od CDP z brzydkimi nadrukami po wewnętrznej stronie okładek Smile


RE: Mierzwiak - Bipo - 11-08-2019

Bardzo ładna kolekcja, widzę że mieszane blu z uhd, mam tak samo.. :-) łatwiej znaleźć dany film jeśli 6cz.są na blu ray a ostatnie dwie uhd np.Rocky.. :-)


RE: Mierzwiak - Juby - 12-08-2019

(11-08-2019, 18:23)Mierzwiak napisał(a):  Rozczaruję Cię: jeśli wersja UHD nie ma PL (a dobrze wiemy że nic się w tej kwestii u Disneya nie zmieni) to zostawiam sobie płytki BD które mają PL i podmieniam z tymi które są w zestawie.

I tak, to wydanie od CDP z brzydkimi nadrukami po wewnętrznej stronie okładek Smile

Heh, spoko, w takim razie kiedyś upoluję na olx, lub allegro. Nawet najbrzydsze nadruki po wewnętrznej > brak nadruku, czyli biała kartka. Możesz - jeśli ci się chce - cyknąć i podesłać na pw, jak to wygląda w środku.


RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 13-08-2019

Doszedł brakujący film z Australii i tym razem trafiła mi się działająca płytka UHD która trafiła do wydania UK na miejsce tej wadliwej. (Z dwojga złego wolę brytyjskie oznaczenia wiekowe Smile )

Na obu płytach w wydaniu wersja PL, ale płytka BD to stare wydanie, a nie remaster jak w wydaniu z UK. Dodałem info w komentarzu na Filmoskopie.

[Obrazek: hGSnFaF.jpg]


RE: Mierzwiak - Kirek - 13-08-2019

A pod względem dodatków jak prezentują się płyty BD z tych wydań.
1. Mają ten sam zestaw czy inny?
2. Czy dla dodatków występują napisy PL?