Filmozercy.com | Forum
Mierzwiak's Kolekszyn - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mierzwiak's Kolekszyn (/watek-mierzwiak-s-kolekszyn)



RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 12-09-2017

Jeszcze jeden tytuł na UHD, tym razem taki którego nie zdążyłem kupić na Blu:

[Obrazek: 5lYLdZqr.jpg]


RE: Mierzwiak - Juby - 12-09-2017

Słabo. Tongue Na UHD jest Man of Steel o ile dobrze pamiętam. Jeśli zamierzasz powtarzać MoS + BvS przed JL to też powinieneś zrobić upgrade.


RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 12-09-2017

Jak tylko trafi się kolejna promocja - nie omieszkam Smile


RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 07-10-2017

Logan póki co na BD, po cichu liczę że może Fox się ogarnie z UHD i powydaje tego typu tytuły też dla innych krajów, w tym PL, a jak nie to trudno.

Starship Troopers wygląda zajebiście!

[Obrazek: DWV2dHfr.jpg]


RE: Mierzwiak - pred895 - 07-10-2017

Widzę że jednak załapałeś się wcześniej na Wonderówne Big Grin Moja cały czas ma status wysłany, może to i dobrze bo dopiero od poniedziałku będę mógł ruszyć z filmowymi zakupami. Tak czy siak już postanowione filmowe nowości będę już kupować tylko na UHD, bo nie ma sensu wydawać podwójnie kasy w przyszłym roku jak pojawi się Oppo i o tłumaczenie też już wtedy nie trzeba będzie się martwić Tongue


RE: Mierzwiak - Ethan - 07-10-2017

w mediamarktach już od wczoraj Wonder Woman i w steelu i w 3d i w UHD.


RE: Mierzwiak - misfit - 08-10-2017

Czyli Starship Troopers to faktycznie remaster ? Good, chociaż dziwne, że Sony postanowiło nie wydać go na BD. Jak widać ciężkie czasy nadchodzą dla wielbicieli remasterów na Blu-ray Wink

Plusik za Miyazakiego. Wcześniej widziałem u Ciebie Spirited Away - planujesz coś jeszcze z zakupów ze Studia Ghibli ?


RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 08-10-2017

Remaster jak ta lala. Ten film wygląda lepiej niż większość współczesnych blockbusterów, serio Smile
Dołączenie starego wydania BD (które jak na dzisiejsze standardy i tak całkiem nieźle wygląda, no ale mogłoby lepiej, wiadomo) faktycznie dziwne, zwłaszcza że to chyba pierwszy taki przypadek w wydaniu UHD od Sony, z drugiej strony w przypadku pozostałych tytułów miały one wcześniej wydania Mastered in 4K, ten - nie.

Jeśli chodzi o Ghibli to tylko te trzy póki co widziałem, myślę że jak ponadrabiam resztę coś jeszcze z pewnością będę chciał dołączyć do kolekcji Smile


RE: Mierzwiak - paniron - 08-10-2017

Totoro i Mononoke to wydania z UK tak?
Masz tam poprawna numeracje filmow na grzbiecie?

Tez poluje na filmy od ghibli, ale narazie mam tylko kilka dvd, bo maja polskie dialogi. Te boxy Miyazakiego na blu dosc drogie a te pojedyncze na blu z UK maja spaprana numeracje. Jak sie ma kilka wybiorczych wydan to moze to nie miec znaczenia, ale ja mam na oku cala kolekcje i wiem, ze bedzie mnie ta numeraja denerwowac ;-)


RE: Mierzwiak - Mierzwiak - 08-10-2017

Tak, z UK.

Nie znam tematu, ale jeśli chodzi o to że numerwcja powinna być odpowiadać chronologii filmów, to faktycznie się nie zgadza Smile.